Bologna FC
Pátek 07.02.2020, 20:45 • Stadion Olimpico, Řím • Italská Serie A • 23. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:42:23)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 10:8. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:16.

Je konec. AS Řím prohrál na domácí půdě s Bolognou 2:3 a dál se ta potápí ve špatné formě. Už v 16. minutě se dostal do zakončení Orsolini a proměnil. Hosté tak vedli 1:0. Ve 22. minutě si ovšem Denswil dal vlastní gól a Řím srovnal na 1:1. Ovšem o čtyři minuty později poslal Bolognu zpět do vedení Barrow. Druhý poločas byl celkem vyrovnaný, ale už v 52. minutě zvýšil náskok hostů Barrow. V 72. minutě sice snížil Mchitarjan a dal tak domácím fanouškům naději, ale AS se už nedostalo takřka do žádné šance a Bologna zaslouženě vyhrála.

90+5

90+5
    Právě domácí brankář se ale dopustil útočného faulu, když sejmul hostujícího gólmana.

90+5
    Centr Perottiho byl zblokován a následuje tak rohový kop pro AS, kde jde také brankář López.

90+4
    Andreas Skov Olsen se těžce prodíral obranou domácího celku, ale nakonec jej o míč přece jenom obránce AS obral.

90+3
    Gianluca Mancini posléze čistě odebral o míč protihráče a AS se dostal do vápna, kde Džeko dvakrát vypálil, ale Łukasz Skorupski jeho pokus dvakrát vyrazil!

90+2
    Hosté se následně dostali k balónu, ale ten po pravé straně poslali jen soupeři do zámezí.

90+1
    Domácím se stále nedaří projít přes obranu soupeře a v oslabení to má Řím velice těžké.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

89
    Hostující gólman Łukasz Skorupski uviděl za zdržování při odkopu žlutou kartu.

86
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Musa Barrow, přichází Musa Juwara.

85
    Bruno Peres je dalším potrestaným hráčem, když poslal k zemi soupeře.

85
    Posléze se Bologna procpala ke střele, ale ta byla zblokována a následně tak míč skončil v moci gólmana.

84
    Tentokrát se faulu dopustil Bruno Peres a Římu se tak nedaří něco vymyslet.

83
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Riccardo Orsolini, přichází Andreas Skov Olsen.

82
    Roberto Soriano přerušil hru ve středu hrací plochy faulem a konec zápasu tak je velice nervózní.
    80. Červená karta Cristanteho.

Michal Raška

Branky: 22. Denswil (vla.), 72. Mchitarjan (Peres) – 16. Orsolini (Barrow), 26. Barrow (Denswil), 52. Barrow (Svanberg)

Karty:   58. Santon (ASR), 85. Peres (ASR) – 38. Svanberg (BLG), 54. J. Schouten (BLG), 60. Bani (BLG), 89. Skorupski (BLG)   80. Cristante (ASR)

AS Řím: Pau López – Santon (61. Peres), Mancini, Smalling, Kolarov – Cristante, Veretout (79. N. Kalinić) – Ünder (57. C. Pérez), Mchitarjan, Perotti – Džeko (C).
    Náhradníci: Fuzato, Mirante – Çetin, Fazio, Juan Jesus, N. Kalinić, Kluivert, Pastore, Peres, C. Pérez, Spinazzola, Villar.

Bologna FC: Skorupski – Tomijasu, Danilo, Bani, Denswil – Svanberg (73. Domínguez), J. Schouten, R. Soriano – Orsolini (83. Skov Olsen), Palacio (C), Barrow (86. Juwara).
    Náhradníci: A. Da Costa, Sarr – Corbo, Domínguez, Juwara, M'Baye, Skov Olsen, Mazza.

Rozhodčí: Marco Guida – Damiano Di Iorio, Davide Imperiale