Boca Chotěboř – Wizards Praha 1:1 (kon.) | Pampuch Liberec – Kladno 3:5 (kon.)
FK Boca Chotěboř
1:1 (1:1)
Wizards DDM Praha 10
Pátek 07.02.2020, 20:30 • SH Světlá nad Sázavou • 2. Futsal liga západ • 18. kolo

Druhý poločas je minulostí a zápas končí remízou 1:1. Chotěboř se na domácí palubovce dostala do vedení zásluhou Lukáše Dočekala, který překonal hostujícího gólmana již ve třetí minutě. Následně se ale do tempa dostali i hosté a byli odměněni vyrovnáním, které obstaral Jiří Tomek. Po změně stran si sice oba týmy vytvářely řadu šancí, ale ani jednu neproměnily a skóre se tak už ve druhém poločase nepohnulo ani na jedné straně. (22:00:06)

40:00

37:00
    Oddechový čas pro hosty.

37:00
    Moravcovi nesedl míč při střele dokonale na nohu a tak končí nepřesná rána daleko vedle branky.

35:00
    Fauly: 3-1.

33:00
    Střela domácího Jiřího Kratochvíla prosvištěla kolem pravé tyče.

32:00
    Hosté opět zkoušejí hrát powerplay. Chotěboř ale skvěle brání na vlastní polovině hřiště a nepouští soupeře ke střele.

29:00
    Hostující brankář se podobně jako v prvním poločase zapojuje do hry v poli.

26:00
    Rada šancí na obou stranách. Ani jeden z celků se však nemůže prosadit v koncovce a tak skóre zůstává stále nerozhodné 1:1.

24:00
    Moravec šel sám proti Koudelkovi, který jeho střelu dokázal vyrazit zpět do pole.

22:00
    Wizards vstoupili do druhého poločasu aktivněji. Šanci hosté však zmařil zákrokem Benc.

20:01

První poločas je za námi. Chotěboř se na domácí palubovce dostala do vedení zásluhou Lukáše Dočekala, který překonal hostujícího gólmana již ve třetí minutě. Následně se ale do tempa dostali i hosté a byli odměněni vyrovnáním, které obstaral Jiří Tomek.

20:00

19:30
    Domácí se dostali do náporu. Všechny tři pokusy domácích futsalistů skončili jen na hostující obraně.

19:00
    Jan Bzonek zkoušel překvapit Bence, ale jeho prudká rána skončila pouze vedle branky.