Ostrava – Chodov 5:9 (kon.) | Liberec – Královské Vinohrady 7:6 (po pr.) | Black Angels – Mladá Boleslav 2:9 (kon.)

Diváci: 512 (21:07:20)

Black Angels byli dnes dobrými soupeři, na čistou první třetinu Boleslav ale nedokázali najít odpověď a nakonec prohrávají 2:9. Jejich dvě branky si mezi sebe rozdělili Jaroslav Jaroš, který ve 22: minutě zakončoval po dobré přihrávce do prázdné a Jakub Boček, který využil odrazu od gólmana. Na druhé straně se dvakrát prosadil Milan Tichý a Jiří Curney, jednu branku si pak připsali Natov, Tokoš, Komárek, Tadeáš Chroust a Patrik Suchánek. Ode mne je to pro dnešek vše a nezbývá mi než popřát hezký zbytek víkendu!

Nejlepší hráči utkání:
    Black Angels:Jan B auman
    Mladá Boleslav: Milan Tichý

59:59
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A v poslední sekundě zápasu Technici tuto přesilovku využívají, když už nepozorného gólmana Körbera nachytal PATRIK SUCHÁNEK! Asistence: Milan Tomašík.

59:47
    Vypadalo to, že Boleslav už podrží míček u sebe, pak se ale vydali do útoku a vysloužili si ještě jednu přesilovku. Na dvě minuty za bránění ve hře odchází Jakub Boček.

59:10
    Andělé stále hrají bez gólmana, moc jim to však nejde.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny!

58:31
    Oddechový čas pro domácí.

57:47

56:42
    Naopak Boleslav skóruje svou osmou branku! JIŘÍ CURNEY trestuhodně zachytil rozehrávku Andělů, kteří hráli bez gólmana a obloučkem poslal míček do prázdné klece! Bez asistence.

56:16
    Po divoké kombinaci nakonec střelu ze středu zvolil Jan Hněvkovský. Hned byla ale zblokována.

55:41
    Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Martin Tokoš – 2 min., Sekání).
    53:02 Tadeáš CHROUST - 2:7

53:02
    Sedmá branka Boleslavi! Tomáš Chroust z rohu krásně našel před brankou TADEÁŠE CHROUSTA, který z první nachytal Körbera na švestkách! Asistence: Tomáš Chroust.

52:06
    Petr Krzyžanek krásně nabídl míček Martinu Tokošovi. Ten však trestuhodně promáchl.

51:55
    Hra seopět přesouvá ze strany na stranu.

50:33
    Mikuláš Komárek zkusil jen tak letmo nahodit míček k pravé tyči, Daniel Körber ale byl v pozoru.

48:46
    A ona střela od Daniela Šebka vykryta citlivými partiemi Daniela Körbera se zřejmě začala projevovat až se zpožděním. Vypadá to ale, že gólman bude schopen pokračovat.

48:36

Marek Baloun

Branky a nahrávky: 23. Jaroš (Bouček), 46. Boček (Boček) – 10. Tichý (Tomáš Chroust), 11. Natov (Bína), 16. Tokoš (Šebek), 17. Komárek, 19. Tichý (Tomašík), 39. Curney (Tomašík), 54. Tadeáš Chroust (Tomáš Chroust), 57. Curney, 60. Suchánek (Tomašík)

Black Angels: Körber (Matiášek) – Straka, Obuškevič, Bauman, Ježek, Bouček, Boček, Král – Neklan, Boček, Novotný – Burian, Kopecký, Jaroš – Hromada, Pik, Hněvkovský – Studený, Renčín.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Musil (L. Bauer) – Tichý, Suchánek, Gruber, Höffer, Krzyžanek – Šebek, Komárek, Tomáš Chroust – Tadeáš Chroust, Bína, Tokoš – Curney, Tomašík, Natov.

Rozhodčí: Dolanský, Sýkora