Finsko – Česko | 1:3 (kon.) | | | Švédsko – Rusko | 5:2 (kon.) |
Toronto – Anaheim | 5:4 (po pr.) | | | NY Rangers – Buffalo | 2:3 (kon.) | | | Columbus – Detroit | 2:0 (kon.) |
Dallas – Minnesota | 2:3 (kon.) | | | Winnipeg – Ottawa | 5:2 (kon.) | | | Boston – Arizona | 4:2 (kon.) |
Švédsko – Česko | 5:2 (kon.) |
Česko – Rusko | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | USA – Švédsko | 5:2 (kon.) |
Rusko – Česko | 4:3 (kon.) |
Rusko – Česko | 9:2 (kon.) |
Kopřivnice – SHK Hodonín | 4:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod | 3:6 (kon.) | | | Šumperk – Mor. Budějovice | 12:4 (kon.) |
Klatovy – Kobra | 2:1 (po pr.) | | | David Servis – Kolín | 1:10 (kon.) | | | Písek – Příbram | 2:6 (kon.) |
Trutnov – Mostečtí Lvi | 4:3 (kon.) | | | Řisuty – Nová Paka | 5:4 (kon.) | | | Děčín – Dvůr Králové n. L. | 0:3 (kon.) |
Vrchlabí – Bílina | 15:0 (kon.) | | | Nový Jičín – Opava | 2:4 (kon.) |
Německo – Česko | 1:2 (kon.) |
J. Korea – Česko | 2:3 (po pr.) |
Rakousko – Německo | 0:6 (kon.) | | | Česko – Švýcarsko | 3:2 (kon.) |
Maďarsko – Rumunsko | 3:2 (po pr.) | | | Estonsko – Velká Británie | 1:7 (kon.) |
Poběžovice – AHC Dynamo | 2:4 (kon.) | | | Marsy Klatovy – HC Čápi | 7:3 (kon.) |
Slovensko – Ruský olympijský tím | 2:1 (kon.) |
VUT Cavaliers Brno – Black Dogs Budweis | 3:5 (kon.) |
konec
Slovensko
2:1
(2:0, 0:0, 0:1)
Ruský olympijský tím
Lukáš Rastislav Ovšonka
Branky a nahrávky:
9. Ďaloga (Lamper, Zigo), 13. Mi. Chovan (Marcinko, Gernát) – 53. Sorkin (Dorofejev)
Rozhodčí: Baluška, Štefik – Gegáň, Kacej
Diváci: 3 850
Neproměněná penalta:
Slovensko:
Rybár (Košarišťan) – Graňák (C), Čerešňák (A), Gernát, Ma. Chovan, Rosandič, Štajnoch, Koch, Ďaloga – Mi. Chovan, Krištof, Haščák – J. Sukeľ, Marcinko (A), Zuzin – Pospíšil, Kollár, Rapáč – Paulovič, Zigo, Lamper
Náhradníci:
Trenér:
Ruský olympijský tím: Melničuk (Konovalov) – Demidov (A), Miromanov, Šaripzianov (C), Pylenkov, Kudako, Chabarov, Jakovenko, Trišin – Slepec, Ivanov, Obidin – Talalujev, Kukštel, Morozov (A) – Rtiščev, Sorkin, Dorofejev – Amirov, Šaškov, Grošev
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Ruský olympijský tím: Melničuk (Konovalov) – Demidov (A), Miromanov, Šaripzianov (C), Pylenkov, Kudako, Chabarov, Jakovenko, Trišin – Slepec, Ivanov, Obidin – Talalujev, Kukštel, Morozov (A) – Rtiščev, Sorkin, Dorofejev – Amirov, Šaškov, Grošev
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Baluška, Štefik – Gegáň, Kacej
Diváci: 3 850
Asistencia: Pavel Dorofejev.