NY Rangers – Los Angeles 4:1 (kon.) | Winnipeg – Chicago 5:2 (kon.) | Minnesota – Colorado 2:3 (kon.)
HC Baník Sokolov
5:6 (2:1, 1:2, 2:2 - 0:1)
HC Benátky nad Jizerou
Pondělí 10.02.2020, 18:00 • Zimní stadion Sokolov • Chance liga - o účast v předkole • 4. kolo

Utkání mezi Baníkem Sokolov a Benátkami nad Jizerou je u konce. Až prodloužení rozhodlo o tom, že si ze západu Čech dva body odvezou hosté, kteří po gólu Ondřeje Chrtka zvítězili 6:5 a oplatili tak svému soupeři poslední porážku. Střelec rozhodující branky Chrtek si kromě této trefy dnes připsal ještě tři asistence! (20:28:44)

63:01 Ondřej CHRTEK - 5:6

63:01
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    Druhé oslabení už Baník neubránil. Adam Dlouhý našel před brankou volného ONDŘEJE CHRTKA, který si obhodil brankáře Kašpara a střelou nad beton rozhodl dnešní utkání. Asistence: Adam Dlouhý.

62:52
    Zadražil zlomil hůl a Sokolov hrál chvíli dokonce ve dvou.

62:40
    Další pumelice Tomáše Havlína končí v náruči Kašpara.

62:30
    V pokračující přesilové hře střílel Havlín od modré, těsně vedle.

61:58
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Patrik Michálek – 2 min., krosček).

61:48
    Baník už je v plném počtu.

61:22
    Chrtek v obrovské šanci sám před brankou nechal vyniknout Jakuba Kašpara!

60:49
    Nakonec se ke střele odhodlal Buchtela, puk zastavil Kašpar.

60:30
    Benátky se usadily v útočném pásmu a snaží se rozpohyboval trojici bránících hokejistů Baníku.

60:01

Základní hrací doba dnes hokejistům Sokolova a Benátek nestačila. Ve třetí části padly dokonce čtyři branky a na tabuli svítí po šedesáti minutách stav 5:5. Jedenáctá branka rozhodne. Do prodloužení půjdou v přesile hosté z Benátek.

60:00

59:59
    Vteřinu před koncem ještě Kašpar chytil nahození Šíra, v Sokolově se bude prodlužovat.

59:56
    Tvrdá rána Buchtely od modré čáry sražena do ochranné sítě a hra se přesune do středního pásma.

59:48
    Oddechový čas pro Benátky. Hosté budou chtít v posledních dvanácti sekundách třetí části rozhodnout.

59:48
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Petr Vodička – 2 min., sekání).

Tomáš Stehlík

Branky a nahrávky: 10. Houška (Švec, Pařízek), 18. Uhlík, 29. Berčík (Uhlík, Šafář), 48. M. Zadražil (Švec, Osmík), 52. Osmík (Švec, M. Zadražil) – 12. R. Duda (Chrtek), 27. D. Špaček (Kunst, Chrtek), 27. Gajda (Chrtek), 45. Wiencek, 48. Havlín, 64. Chrtek (A. Dlouhý)

HC Baník Sokolov: Kašpar (Fečo) – Přindiš, Pařízek, Kadeřávek, P. Michálek, A. Rulík, Šafář, Vodička – Švec, M. Zadražil, Osmík – Grim, T. Rohan, Houška – Čejka, Berčík, Uhlík.
    HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Hrstka) – Havlín, Aubrecht, Charvát, Kunst, Had, Buchtela – Křepelka, Šír, R. Duda – D. Špaček, Chrtek, Gajda – Wiencek, A. Dlouhý, Žemba – Šeliga, Šafařovský, Vomáčka.

Rozhodčí: Jechoutek, Petružálek – Beneš, Štofa