Montreal – Arizona 2:3 (kon.) | Philadelphia – Florida 4:1 (kon.) | Washington – NY Islanders 3:5 (kon.)
Columbus – Tampa 1:2 (po pr.) | Vancouver – Nashville 6:2 (kon.) | San Jose – Calgary 2:6 (kon.)
San Jose Sharks
2:6 (1:3, 1:1, 0:2)
Calgary Flames
Úterý 11.02.2020, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

Hostující celek byl v tomto zápase od prvních minut lepší, v úvodní třetině se dostal do tříbrankového vedení. Flames si náskok drželi celý zápas, díky čemuž zaslouženě vyhrávají tento mač v San Jose 6:2. (07:13:09)

59:40
    Marcus Sörensen (San Jose) hledal před brankou spoluhráče, ale přihrávka byla nepřesná.

59:16
    Už se pravděpodobně nic nestane.

58:07
    Sharks hrají aktivně, pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:18
    Erik Karlsson pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.

55:48
    Calgary rozehrává od své branky, domácí celek tento zápas zcela jistě prohraje, Flames kontrolují hru.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, dál hrají hosté aktivně.

54:46
    Komerční přestávka.
    54:08 Mikael BACKLUND - 2:6

54:08
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Hostující celek proměnil i další přesilovku. Proti první střele dobře zasáhl domácí brankář, pak Andrew Mangiapane našel spoluhráče zcela volného, tím byl MIKAEL BACKLUND, který zakončoval do odkryté branky. Asistence: Andrew Mangiapane a Milan Lucic.

53:41
    Flames se nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu, domácí se zodpovědně brání.

53:13
    Domácí hrají ve čtyřech.

52:32
    Přesilovku pět na tři hrají hosté, jejich pokus o průnik do útočného pásma přerušuje postavení mimo hru.

52:18
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Marcus Sörensen – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

52:18
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Evander Kane – 2 min., podrážení).

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 13. E. Karlsson (Goodrow, Vlasic), 25. Burns (Meier, E. Karlsson) – 5. Lucic (Backlund, R. Andersson), 5. Rieder (Jankowski, Rinaldo), 10. Rinaldo (J. Gaudreau, Monahan), 31. Jankowski (Lucic, Hanifin), 42. M. Tkachuk (Hanifin, E. Lindholm), 55. Backlund (Mangiapane, Lucic)

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Vlasic, E. Karlsson, Dillon, Burns, R. Šimek, Ferraro – E. Kane, Goodrow, Marleau – Meier, J. Thornton, Labanc – Sörensen, Letunov, Gambrell – M. Karlsson, True, Noesen.
    Calgary Flames: Rittich (Talbot) – Hanifin, R. Andersson, Brodie, Mi. Stone, Kylington, Davidson – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Mangiapane, Backlund, M. Tkachuk – Lucic, D. Ryan, Dubé – Jankowski, Rieder, Rinaldo.

Rozhodčí: Dwyer, Luxmore – Cherrey, Kovachik

Diváci: 17.101