Vyšehrad – Plzeň B 2:3 (kon.) | Třinec – B. Bystrica 4:2 (kon.) | Dukla Praha – Varnsdorf 1:5 (kon.)
Sokolov – Chrudim 3:1 (kon.) | Líšeň – Jelgava 3:2 (kon.) | Jihlava – Znojmo 4:1 (kon.)
Vlašim – Štěchovice 5:1 (kon.)
FK Dukla Praha
1:5 (0:2)
FK Varnsdorf
Středa 12.02.2020, 12:00 • Satalice • Přípravný zápas

Roman Skuhravý asi nebude spokojený s výkonem, ačkoliv Dukla neodehrála dnešní zápas v plné sestavě a většina áčka místo přátelského zápasu trénovala. Pražany totiž čeká v pátek přátelský duel v Rakousku proti Riedu. Tak či onak – Varnsdorf naprosto zaslouženě zvítězil 5:1, měl celé utkání pod kontrolou. Ve druhém poločase byla snad jeho převaha ještě výraznější. Postupem času ještě chtěl přidávat další branky, což se mu i povedlo. Rozhodně mohl vstřelit více než pět gólů. (13:53:36)

90
    90. HOUHA - 1:5

90
    Dukla právě vstřelila branku!
    Tak nakonec Varnsdorf neudrží čisté konto! Brankář hodně chyboval v rozehrávce a KAREL HOUHA toho využil k zakončení do pravé části brány.

90
    Ayong prohrál hlavu na půli, ale následně se Dukla ubránila přízemnímu centru z pravé strany.

89
    Utkání už se víceméně pouze dohrává.

88
    Pražská Dukla chtěla, aby se pískal faul na Jeona na pravé straně, ale rozhodčí měl na zákrok bránícího hráče opačný názor.

87
    Po souboji u přední tyče rozehraje brankář pražské Dukly a zřejmě si vybere někoho ze svých obránců.

86
    Odpískaný faul Dukly na polovině hřiště.

85
    Rána z levé strany letí vedle kratší šibenice dukelské branky a balón nikdo netečoval.

85
    Samoel si zakřičel při centru Kozla u vzdálenější tyče a balón spadl do jeho rukavic.

84
    Dukla má k dispozici standardku z pravé strany a většina hráčů jde do vápna.

83
    Tomáš Novák a Jakab rozehrávali, ale Varnsdorf napadal středem, takže přišel pas pod sebe na Hrušku.

82
    Hruška chytá přízemní pokus zprava k přední tyči a potom hledá někoho ze svých spoluhráčů.

81
    Dukla zablokovala zakončení z pravé strany a vydala se do útoku.

81
    Hruška nezasahoval a Dukla rozehrává u své šestnáctky.

80
    Roh z levé strany proti pražské Dukle.

79
    Dukla nadále čeká na svou první střelu na branku v tomto přátelském duelu.

Vít Muzikář

Branky: 90. Houha – 31. Ondráček, 42. Ondráček, 62. Bláha, 76. Richter, 77. Breda

FK Dukla Praha: Hruška – Kozel, T. Novák, Kim, Lauko, Ullman, Kovernikov, Krunert (C), Ayong, Jakab, Fišl.
    Náhradníci: Šťovíček – Houha, Jeon.

FK Varnsdorf: Samoel – Barac, Houser, Lehoczki (33. Kubista), Heppner – Bláha, Kocourek (68. Breda) – Ondráček (68. Schön), L. Novák (46. Šimon), Zezula – Micovčák (46. Richter).
    Náhradníci: Vaňák – Richter, D. Novák, Šimon, Kubista, Breda.