Boston – Montreal 4:1 (kon.) | Los Angeles – Calgary 5:3 (kon.) | Vancouver – Chicago 3:0 (kon.)

3. Matt Roy (LAK) 0+0

Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas 5:3 a získávají body do tabulky. Flames se sice prosadili jako první, ale Kings pak otočili stav zápasu a vedení si hlídali celý zápas.

Dnešní utkání sleduje 18.230 diváků. (07:07:55)

Československá stopa v utkání:
    Martin Frk (LAK) 0+1, 1 střela, čas na ledě 14:13
    David Rittich (CGY) 57 minut, 28 zákroků, 4 góly, 87,5%

59:58 Sean WALKER - 5:3

59:58
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    A je to jasné, ze svého obranného pásma poslal kotouč SEAN WALKER. Kings tento zápas vyhrají. Asistence: Anže Kopitar.

59:30
    Dillon Dubé a kombinovali před brankou, Matthew Tkachuk pálil z bezprostřední blízkosti, ale Cal Petersen ukryl kotouč pod beton.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině. Anže Kopitar se málem dostal k puku ve středním pásmu.

58:48
    Flames hrají bez brankáře, ale Kings mají kotouč daleko od své brány.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:49
    Hosté hrají znovu bez brankáře.
    56:55 Elias LINDHOLM - 4:3

56:55
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Hostující celek dává kontaktní branku, prosazuje se ELIAS LINDHOLM. Jeho pokus se od brusle brankáře Kings odrazil do brankové konstrukce, a pak za brankovou čáru. Šťastný moment pro Flames. Asistence: Johnny Gaudreau a Rasmus Andersson.

56:10
    Hosté hrají bez brankáře.

55:54
    Komerční přestávka.
    55:12 Jeff CARTER - 4:2

55:12
    Domácí celek navyšuje své vedení, po pěkné a rychlé akci spoluhráčů se prosazuje mezi kruhy stojící JEFF CARTER. Asistence: Adrian Kempe a Martin Frk.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 33. Toffoli (Kopitar, Iafallo), 33. Wagner (Lewis), 42. MacDermid (D. Brown, Lizotte), 56. J. Carter (A. Kempe, Frk), 60. Walker (Kopitar) – 32. Backlund (M. Tkachuk), 44. E. Lindholm (D. Ryan, J. Gaudreau), 57. E. Lindholm (J. Gaudreau, R. Andersson)

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – MacDermid, Doughty, Martinez, Walker, Forbort, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, J. Carter, Toffoli – Moore, Lizotte, Wagner – Frk, Amadio, Lewis.
    Calgary Flames: Rittich (Talbot) – Hanifin, R. Andersson, Brodie, Mi. Stone, Kylington, Jelesin – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Mangiapane, Backlund, M. Tkachuk – Lucic, D. Ryan, Dubé – Rinaldo, Jankowski, Rieder.

Rozhodčí: Nicholson, Luxmore – Mach, Murray

Diváci: 18.230