Boston – Montreal 4:1 (kon.) | Los Angeles – Calgary 5:3 (kon.) | Vancouver – Chicago 3:0 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
2:5 (0:2, 0:1, 2:2)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 13.02.2020, 17:00 • Ostravar aréna • DHL Superpohár • Skupina D

Ač se chvíli zdálo, že by domácí s výsledkem dokázali něco udělat, odváží si tři body brněnská Kometa, ale nejspíš zaslouženě, neboť první dvě třetiny byla lepší. Ve třetí třetině sice Vítkovice snížily, další góly ale přidala i Kometa. A tak je konečný stav utkání 2:5. (19:05:26)

59:51
    Nyní vidíme nepřesné přihrávky na obou stranách.

57:50
    Kometa právě vstřelila branku!
    Po velkém tlaku domácích se ke kotouči dostali hosté. JAN HOLEMÝ prostřelil z levého kruhu Pitáka. Asistence: Dominick Vašíček.

57:19
    Potočný přihrál před bránu, ale tam nikdo z vítkovických nebyl.

56:37
    Domácí se snažili do brány dorážet ze všech stran, ale protlačit kotouč do brány se jim nepodařilo.

55:58
    Vhazování před Kubíkem.

55:37
    Lednický svou střelou trefil hostujícího Michala Kunce.

54:50
    Smolka vystřelil po přihrávce Mrvy, bránu ale netrefil.

54:48

54:15
    Vítkovičtí v ofsajdu.

54:12
    Vítkovice vyhazují kotouč za všechny čáry.

53:37
    Krejsa v útočném pásmu napadá Svobodu.

53:20
    Domácí se osvobodili.

53:05
    Hosté vyhráli vhazování a drží se v útočném pásmu.

52:48
    Domácí Potočný vyloučen za podrážení.

52:44
    Věntus vracel puk před bránu, tam ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.

52:19
    Zakázané uvolnění hostujícího celku.

52:11
    Až teď hosté posunuli kotouč do středního pásma.

Klára Bártková

Branky a nahrávky: 43. Vojtovič, 47. Mrva (Lednický) – 5. Michal Kunc (Dominick Vašíček, Brabenec), 18. Dufek (Dominick Vašíček, Patrik Vašíček), 38. Michal Kunc (Malý, Studený), 43. Bartes (Sedláček, Studený), 58. Holemý (Dominick Vašíček)

HC Vítkovice Ridera: Piták (Dolíška) – Bílý, Smolka, Zapletal, Smička, Ma. Kunc, Věntus (A), Machů – Tvrdý, Lednický, Krejsa, Bochnak, Mrva (C), Kylnar, Potočný (A), Gebauer, Vojtovič, Beránek
    HC Kometa Brno: Kubík (Rachůnek) – Holemý, Furch, P. Vašíček, Sedláček, Studený (A), Kowalczyk (C) – Žák, Pigl, Snášel, Bartes, Svoboda, Dufek, Krška, Malý, Brabenec, Martiška, D. Vašíček, Mi. Kunc (A)

Rozhodčí: J. Koziol – V. Lederer, M. Gančarčík