Épinal – Saint-Étienne 1:2 (kon.)
SAS Épinal
1:2 (0:1)
AS Saint-Étienne
Čtvrtek 13.02.2020, 21:00 • Stade Marcel-Picot (Tomblaine) • Francouzský pohár • Čtvrtfinále
    62. Jean-Philippe KRASSO - 1:2

62
    Épinal právě vstřelil branku!
    Exekuce pokutového kopu se ujal JEAN-PHILIPPE KRASSO, který si počkal na pohyb brankáře, aby následně poslal míč na opačnou stranu.
    58. Mahdi CAMARA - 0:2

58
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Favorizovaný celek zdvojnásobuje vedení. Debuchy našel MAHDIHO CAMARU, který si zpracoval míč a mezi nohama Sangarého poslal míč přesně k tyči, takže Idir neměl šanci.
    37. Denis BOUANGA - 0:1

37
    Krásnou branku vytáhl ze zásobníku DENIS BOUANGA. Po chybě v rozehrávce domácích se míč dostal na kopačky hostů, Bouanga dostal přihrávku na levou stranu a nádhernou technickou ranou překonal Idira.

Pavel Černý

Branky: 62. Krasso (pen.) – 37. Bouanga, 58. Camara

Karty:   9. Tapé (EPI), 26. Krasso (EPI), 47. Luvualu (EPI) – 29. Camara (SET), 60. Saliba (SET)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 19:13.
    SAS Épinal: Idir – Gacé (C), Colin, Sangaré, Borodine, Luvualu (80. Berkane) – Tapé, El Rhaity (63. Kubota), Makengo (82. Niang) – Biron, Krasso
    Náhradníci: Ternynck – Kubota, Niang, Berkane, Vallon, Laurent, Khenchoul

AS Saint-Étienne: Ruffier (C) – Debuchy, Fofana, Saliba, Silva – Dioussé (73. Benkhedim), M'Vila, Camara (90+3. Kolodziejczak) – Honorat, Diony (73. Abi), Bouanga
    Náhradníci: Moulin – Macon, Perrin, Kolodziejczak, Abi, Benkhedim, Trauco