Épinal – Saint-Étienne 1:2 (kon.)
SAS Épinal
1:2 (0:1)
AS Saint-Étienne
Čtvrtek 13.02.2020, 21:00 • Stade Marcel-Picot (Tomblaine) • Francouzský pohár • Čtvrtfinále

90+3
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Mahdi Camara, přichází Timothée Kolodziejczak.

82
    Střídání v týmu SAS Épinal: ze hřiště odchází Christopher Makengo, přichází Abdoulaye Niang.

80
    Střídání v týmu SAS Épinal: ze hřiště odchází David Luvualu, přichází Adel Berkane.

73
    Dvojité střídání v podání hostujícího celku. Odchází Dioussé a Diony a nahrazují je Benkhedim a Abi.

63
    Střídání v týmu SAS Épinal: ze hřiště odchází Sofiane El Rhaity, přichází Alpha Kubota.
    62. Jean-Philippe KRASSO - 1:2

62
    Épinal právě vstřelil branku!
    Exekuce pokutového kopu se ujal JEAN-PHILIPPE KRASSO, který si počkal na pohyb brankáře, aby následně poslal míč na opačnou stranu.

60
    Saliba ještě dostává žlutou kartu.
    60. Penaltový zákrok

60
    Sudí nařizuje pokutový kop po faulu Williama Saliby ve vápně! Zbytečné zatažení soupeře.
    58. Mahdi CAMARA - 0:2

58
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Favorizovaný celek zdvojnásobuje vedení. Debuchy našel MAHDIHO CAMARU, který si zpracoval míč a mezi nohama Sangarého poslal míč přesně k tyči, takže Idir neměl šanci.

47
    David Luvualu hned v úvodu druhé půle předvedl dva fauly a sudí mu uděluje žluté varování.
    37. Denis BOUANGA - 0:1

37
    Krásnou branku vytáhl ze zásobníku DENIS BOUANGA. Po chybě v rozehrávce domácích se míč dostal na kopačky hostů, Bouanga dostal přihrávku na levou stranu a nádhernou technickou ranou překonal Idira.

29
    Mahdi Camara je dalším potrestaným hráčem, protože také on na soupeře vytáhl šlapák.

26
    Další tvrdý faul už je potrestán žlutou kartou, kterou zblízka vidí Jean-Philippe Krasso.

9
    Hodně ostré dohrání předvedl Guy Tapé, který si připisuje na konto celkem zbytečnou žlutou kartu. M'Vila se po jeho faulu svíjí na trávníku.

Pavel Černý

Branky: 62. Krasso (pen.) – 37. Bouanga, 58. Camara

Karty:   9. Tapé (EPI), 26. Krasso (EPI), 47. Luvualu (EPI) – 29. Camara (SET), 60. Saliba (SET)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 19:13.
    SAS Épinal: Idir – Gacé (C), Colin, Sangaré, Borodine, Luvualu (80. Berkane) – Tapé, El Rhaity (63. Kubota), Makengo (82. Niang) – Biron, Krasso
    Náhradníci: Ternynck – Kubota, Niang, Berkane, Vallon, Laurent, Khenchoul

AS Saint-Étienne: Ruffier (C) – Debuchy, Fofana, Saliba, Silva – Dioussé (73. Benkhedim), M'Vila, Camara (90+3. Kolodziejczak) – Honorat, Diony (73. Abi), Bouanga
    Náhradníci: Moulin – Macon, Perrin, Kolodziejczak, Abi, Benkhedim, Trauco