Buffalo – Columbus 4:3 (po pr.) | Toronto – Dallas 2:3 (kon.) | Tampa – Edmonton 3:1 (kon.)
Florida – Philadelphia 2:6 (kon.) | New Jersey – Detroit 4:1 (kon.) | Ottawa – Arizona 3:2 (kon.)
Nashville – NY Islanders 5:0 (kon.) | Minnesota – NY Rangers 3:4 (0:2 po s.n.) | Colorado – Washington 2:3 (kon.)
Anaheim – Calgary 0:6 (kon.) | Vegas – St. Louis 6:5 (po pr.)
Anaheim Ducks
0:6 (0:4, 0:1, 0:1)
Calgary Flames
Pátek 14.02.2020, 04:00 • Honda Center, Anaheim, CA • NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemné páteční ráno! (06:51:11)

Česká a slovenská stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Statistiky utkání

Střely na bránu: 44 – 32; Vhazování (%): 48 – 52; Přesilová hra: 0/4 – 0/2; Trestné minuty: 9 – 13; Hity: 17 – 11; Zablokované střely: 10 – 19

Konečný výsledek:

Anaheim Ducks vs Calgary Flames 0:6

Branky a nahrávky: 9. Lindholm (Stone, Brodie), 13. Backlund (Mangiapane, Tkachuk), 14. Kylington (Andersson), 20. Jankowski (Brodie, Mangiapane), 37. Backlund SHG, 47. Jankowski.

---

Flames uspěli s přehledem na ledě divizního soupeře, Ducks a získali třetí výhru z posledních čtyř zápasů.

Brankář Cam Talbot pochytal všech 44 střel soupeře. Útočníci Mikael Backlund, Mark Jankowski vstřelili oba po dvou gólech.

Oba týmy čeká další vzájemný duel už v pondělí večer, hrát se bude tentokrát na hřišti Calgary.

59:55
    Ještě jedna střela Hampuse Lindholma, avšak Talbot zasahovat nemusel.

59:30
    Rána Hampuse Lindholma z levé strany minula tři tyče.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

55:51
    Puk opustil hrací plochu, proběhne ještě jedna reklamní přestávka.

54:58
    Útočná akce Fowlera po levé straně neměla dlouhého trvání, dobře zapracoval Jankowski.

53:37
    Dobré střídání Anaheimu, na gól ale domácí stále čekají. Podaří se jim vstřelit alespoň jednu branku?

52:06
    Střely na bránu: 37 – 32

51:45
    Backlundovo nahození od levého mantinelu, Miller vyráží kotouč bez problémů před sebe.

50:47
    Můžeme pokračovat. Vhazuje se mezi hole Steela a Backlunda, po levé ruce Talbota.

50:47
    Dobrá střela Hampuse Lindholma od modré čáry zprava, Talbot ovšem pozorný. Následuje reklamní přestávka.

50:01
    Jsme v polovině třetí třetiny, přičemž Flames vedou na ledě Ducks vysoko 6:0.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 9. E. Lindholm (Mi. Stone, Brodie), 13. Backlund (Mangiapane, M. Tkachuk), 14. Kylington (R. Andersson), 20. Jankowski (Brodie, Mangiapane), 37. Backlund, 47. Jankowski

Anaheim Ducks: Gibson (21. R. Miller) – H. Lindholm, Manson (A), Fowler, Del Zotto, Ja. Larsson, Guhle – Rakell, Getzlaf (C), D. Shore – Jones, Steel, Silfverberg (A) – N. Ritchie, Henrique, Terry – Deslauriers, D. Grant, Rowney.
    Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Hanifin, R. Andersson, Brodie, Mi. Stone, Kylington, Davidson – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Mangiapane, Backlund (A), M. Tkachuk (A) – Lucic, D. Ryan, Dubé – Rinaldo, Jankowski, S. Bennett.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Trevor Hanson – Jonny Murray, Ryan Gibbons

Diváci: 16 212