Spartak Žebrák – Děčín 0:0 (10:00) | Berounští Medvědi – Bílina 0:0 (10:00) | HC Rokycany – Louny 0:0 (10:00)
Spartak Žebrák – Děčín 0:0 (10:00) | Berounští Medvědi – Bílina 0:0 (10:00) | HC Rokycany – Louny 0:0 (10:00)
Frýdek-M. "B" – Technika Brno 0:0 (16:00) | Opava – HC Boskovice 0:0 (16:00) | Polsko U18 – Uh.Brod 0:0 (16:00)
Příbram B – MOSTEČTÍ LVI 2:7 (kon.) | Krkonoše – Náchod 0:0 (17:00) | Kolín B – Jaroměř 0:0 (17:00)
Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 0:0 (17:00) | Krkonoše – Náchod 0:0 (17:00) | Bílí Tygři Liberec B – Soběslav 3:9 (kon.)
Kolín B – Jaroměř 0:0 (17:00) | Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 0:0 (17:00) | Plzeň 1929 B – Karlovy Vary B 9:2 (kon.)
Polsko U18 – Uh.Brod 5:3 (kon.) | SK Černošice – Letňany 5:1 (kon.) | Opava – HC Boskovice 10:2 (kon.)
Mělník – PZ Kladno 2:12 (kon.) | Frýdek-M. "B" – Technika Brno 4:2 (kon.) | Berounští Medvědi – Bílina 3:4 (kon.)
Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 2:4 (kon.) | HC Karviná – Břeclav 5:4 (kon.) | Třemošná – Klášterec nO 3:4 (kon.)
HC Vajgar – Strakonice 7:4 (kon.) | Světlá nS – Lanškroun 0:0 (19:30) | Světlá nS – Lanškroun 0:0 (19:30)
Kolín B – Jaroměř 5:4 (kon.) | Světlá nS – Lanškroun 6:3 (kon.) | Velké Meziříčí – Č. Krumlov 2:5 (kon.)
Hlinsko – Opočno 5:3 (kon.)
konec
Polsko U18
5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
HC Uherský Brod
Pátek 14.02.2020, 17:15 • Uherský Brod • Liga juniorů • 22. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (19:20:14)
     
    59:27
    Vyloučení v týmu Polsko U18 (Marcin Plachetka – 2 min., nedovolené bránění).
     
    56:44
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MARCIN PLACHETKA. Asistence: Dawid Wroblewski.
     
    56:16
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MARCIN PLACHETKA. Asistence: Jan Krzyzek.
     
    53:58
    Vyloučení v týmu Polsko U18 (Jan Krzyzek – 2 min., podrážení).
     
    51:39
    Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Jakub Uhříček – 2 min., podrážení).
     
    44:48
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ERIK JURAČKA.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    37:44
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MARCIN PLACHETKA. Asistence: Dawid Wroblewski.
     
    33:44
    Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Martin Kadlčík – 2 min., vysoká hůl).
     
    31:21
    Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Martin Kadlčík – 2 min., napadení).
     
    24:51
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAKUB UHŘÍČEK. Asistence: Michal Vítek.
     
    23:23
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je DAWID WROBLEWSKI. Asistence: Mateusz Dworazny.
     
    23:02
    Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Antonín Prokeš – 2 min., nedovolené bránění).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    19:58
    Vyloučení v týmu Polsko U18 (Jan Krzyzek – 2 min., podrážení).

    Branky a nahrávky: 6. Suski, 24. Wroblewski (Dworazny), 38. Plachetka (Wroblewski), 57. Plachetka (Krzyzek), 57. Plachetka (Wroblewski) – 8. Hendrych, 25. Uhříček (Vítek), 45. Juračka


    Polsko U18:
    HC Uherský Brod:

    Rozhodčí: Ondřej Šudoma — Tomáš Kociňák, Jakub Šmíd

    Diváci: 27