Southampton – Burnley 1:2 (kon.) | Norwich – Liverpool 0:1 (kon.)
Norwich City
0:1 (0:0)
Liverpool FC
Sobota 15.02.2020, 18:30 • Carrow Road, Norwich • Anglická Premier League • 26. kolo

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 5:11. (20:24:39)

V souboji posledního s prvním to dlouho vypadalo na výsledkové překvapení. Liverpool si za celý první poločas nevypracoval šanci a naopak i po zlepšení po změně stran ho v 72. minutě zachránila tyč. Trenér Klopp měl tentokrát šťastnou ruku při střídání a zápas rozhodl v 78. minutě jediným gólem senegalský náhradník Sadio Mané.
    Liverpool zvítězil posedmnácté v řadě a jen jedna výhra ho dělí od historicky rekordní vítězné šňůry Manchesteru City.

90+3

90+2
    Firmino se hodně vzteká na rozhodčího za odpískání jeho útočného faulu.

90+1
    Aarons zasprintoval do volného prostoru na pravé straně a přihrával pod sebe, Buendíovi však narážečka odskočila od kopačky do autu.

90+1
    Rozhodčí Attwell nastavuje zápas o tři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Sadio Mané (Liverpool FC) za zdržování hry.

89
    Teď se to domácím povedlo, jejich rychlou souhru zakončil z velkého vápna Teemu Pukki, ovšem mířil přesně doprostřed brány. Alisson měl snadnou práci.

88
    Hra je s blížícím se závěrem hodně nervózní, domácím se nedaří založit kloudný útok.

86
    Nabíhající Firmino nedokázal seřídit mířidla a z malého vápna vysoko přestřelil.

86
    Dnešní utkání sleduje 27 100 diváků.

84
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Naby Keïta, přichází James Milner.

84
    Dvojí střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odcházejí Lukas Rupp a Alexander Tettey, zvrátit osud zápasu se pokusí Emiliano Buendía a Josip Drmić.

83
    Žlutou kartu dostává Naby Keïta (Liverpool FC).

82
    Liverpool nevyužil další rohový kop.

80
    Centr Alexandera-Arnolda si domácí obrana pohlídala, ale dostat míč na soupeřovu polovinu se hráčům Norwiche nedaří.
    78. Sadio MANÉ - 0:1

78
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Hendersonův pas ze středového kruhu si neuvěřitelně zpracoval špičkou boty ve výskoku střídající SADIO MANÉ a z otočky propálil Krula na bližší tyč.

76
    Další brejk posledního mužstva tabulky táhl Lewis, do střely se mu nešikovně přimotal spoluhráč Pukki.