Děčín – Mostečtí Lvi 7:5 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 3:2 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 8:3 (kon.)
Kolín – Příbram 1:4 (kon.) | Žďár n/S – Kopřivnice 4:1 (kon.) | Písek – Klatovy 1:8 (kon.)
Bílina – Dvůr Králové n. L. 4:8 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 0:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 3:2 (kon.)
Tábor – Kobra 4:3 (kon.) | Vrchlabí – Nová Paka 5:1 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
0:5 (1:2, 1:0, 1:4)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 15.02.2020, 18:00 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Východ • 40. kolo

Sportovně-technická komise Českého hokeje zkontumovala sobotní tahák 40. kola druhé ligy mezi Havlíčkovým Brodem a Šumperkem výsledkem 0:5 pro hosty. (23:04:04)

58:23
    Draci právě vstřelili branku!
    Hosté pečetí svojí výhru. Práznou bránu trefil přes celé hřiště JAN MILFAIT. Asistence: Daniel Vachutka a Daniel Kabelka

58:00
    Domácí hrají šest na čtyři.

57:54
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Gewiese – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

56:08
    Adam Kofroň naznačil střelu a křížem nahrál na Daniela Vachutku, který trefil spojnici!

53:49
    Bruslaři si položili Waneckého a přistrčili kotouč na Tomáše Semráda, který však nedokázal snížit!

52:32
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Gewiese – 2 min., krosček).

46:22
    Neuvěřitelná šance Havlíčkova Brodu. Luboš Voříšek s Tomášem Plachým jeli dva na nikoho. Plachý nahrál Voříškovi a ten zase zpátky. Střílel tedy druhý jmenovaný, Wanecki ale zázračně vychytal.

45:46
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři snižují. Tomáš Semrád vystřelil z hodně ostrého úhlu a Michal Wanecki zajel s kotoučem až za brankovou čáru. Asistence: Jakub Kadlec

43:28
    Střídání v týmu BK Havlíčkův Brod: ze hřiště odchází Holík, přichází Nedvěd.

43:28
    Šumperk vsítil třetí branku ve druhé minutě. Daniel Vachutka zadovkou nahrál na rozjetého JANA MILFAITA, který střelou k pravé tyči dává již pátý gól Draků. Asistence. Daniel Vachutka a Tomáš Drtil

42:32
    Hosté navyšují svůj náskok. Situace z před minuty se opakuje. Tentokrát vybojoval kotouč Daniel Hroch, který našel na ose volného DANIELA SPRATKA, který střelou z první navyšuje náskok hostů. Asistence. Daniel Hroch

41:27
    Hosté jdou znovu do vedení! Adam Kofroň využil zaváhání domácí obrany a vybojoval kotouč v útočném pásmu. Puk posunul na DANIELA SPRATKA který z pravé strany prostřelil Martina Holíka. Asistence: Adam Kofroň a Daniel Kabelka

37:27
    Bruslaři v přesilové hře vyrovnávají! MIROSLAV TŘETINA dostal v útočné třetině prostor a dlouhým bekhendovým blafákem se nejdříve zbavil obránce a následně si i položil brankáře, kterého objel a z ostrého úhlu zakončil. Asistence: Ladislav Pospíchal a Tomáš Semrád

36:20
    Šumperk špatně střídal a Miroslav Třetina málem vyslal Tomáše Semráda do samostatného úniku. Poslední bránící hráč však přihrávku zpomalil.

35:44
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Haloda – 2 min., podrážení).

33:28
    Obrovská šance Havlíčkova Brodu. Jakub Kadlec střílel z ideální pozice na šumperskou bránu. Svou příležitost však promarnil.

30:47
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Müller – 2 min., sekání).

26:57
    Jan Milfait se dostal do samostatného úniku! Šumperský útočník se pokusil prostřelit Martin Holíka mezi betony. Tam však havlíčkobrodský gólman mezeru nenechal.

19:13
    Šumperk je znovu ve vedení! Hosté využívají soupeřovu chybu v rozehrávce. Daniel Spratek posunul vybojovaný kotouč na přední tyč ADAMU SCHEUTEROVI, který prostřelil Martina Holíka. Asistence: Daniel Spratek a Adam Kofroň

16:20
    V Kotlině vy vyrovnáno! Bruslaři využívají přesilovou hru. David Vala nahrál na modré čáře Kryštofu Kulhánkovi, který nahodil kotouč na bránu. Wanecki vyrazil puk před sebe, kde ho sebral LUBOŠ VOŘÍŠEK a střelou přes beton vsítil branku. Asistence: Kryštof Kulhánek a David Vala

15:30
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Řezáč – 2 min., podrážení).

14:40
    Šumperk využívá přesilovou hru a jde do vedení! Martin Holík zlikvidoval několik střel. Následně se v rohu kluziště dostal ke kotouči Tadeáš Jaroš, který našel před bránou volného DANIELA VACHUTKU, který střelou z první trefil poloprázdnou bránu. Asistence: Tadeáš Jaroš a Jan Milfait

13:22
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Plachý – 2 min., podrážení).

10:07
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Müller – 2 min., vražení na hrazení + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká Scheuter.

09:29
    V samotném konci oslabení se málem do samostatného úniku dostal Luboš Voříšek! Nahrávka byla ale o několik milimetrů delší.

08:12
    V obrovské šanci se ocitl Tomáš Ludvík! Již v oslabení se ocitla havlíčkobrodská devítka samotná před bránou. Ludvík ale svou šanci trestuhodně zahodil.

07:23
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., držení).

06:10
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Kabelka – 2 min., hákování).

04:37
    Obrovská šance Šumperka! Po chybách v obranném pásmu se dvakrát dostal do ideální střelecké pozice Jan Milfait. Martin Holík ale v obou případech zavřel klec.

02:16
    Šumperk vybojoval kotouč v útočné třetině a vytvořil si obrovskou šanci! Martin Holík už jen ležel v bráně, když Jakub Müller vstřelil tyč.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 17. Voříšek (Kulhánek, Vala), 38. Třetina (Pospíchal, Semrád), 46. Semrád (Kadlec) – 15. Vachutka (Jaroš, Milfait), 20. Scheuter (Spratek, Kofroň), 42. Spratek (Kofroň, Kabelka), 43. Spratek (Hroch), 44. Milfait (Vachutka, Drtil), 59. Milfait (Vachutka, Kabelka)

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Kliment, Semrád, Kulhánek, Vala (A), Pospíchal, Vála, Benák, Dvořák – Mikeš, Třetina (C), Přidal – Plachý, Cachnín, Voříšek (A) – Kadlec, Ludvík, Kuchta – Čermák
    DRACI PARS ŠUMPERK: Wanecki (Peksa) – Kabelka, Gewiese (C), Řezáč, Drtil, Haloda, Sedlák (A), Plhal – Milfait (A), Vachutka, Horký, Urban, Jaroš, Spratek, Pokorný, Müller, Antonov, Scheuter, Hroch, Kofroň

Rozhodčí: Michal Maršálek – Petr Křivohlavý, Martin Klouda