Mladá Boleslav – Plzeň 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
6:2 (2:2, 3:0, 1:0)
HC Kobra Praha
Sobota 15.02.2020, 13:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Extraliga dorostu - play-down • 15. kolo

55:47
    Tomáš Bucek jde ven na dvě minuty za podrážení. Síly na ledě se tak srovnají.

53:25
    Další domácí vyloučení, Just Alojz Sopotnik dostává pětiminutovou penalizaci za sekání a k tomu samozřejmě trest do konce utkání.

48:57
    Jihlavská přesilovka končí po hrubosti Davida Bulíka.

48:25
    Mark Jefferson Rejna je dalším vyloučeným hráčem, dostává dvě minuty za podrážení.

39:27
    Do třetí třetiny půjde Dukla v oslabení po tom, co se Matěj Vovsík provinil hrubostí.

36:31
    Tomáš Frydrich jde ven na dvě minuty za sekání.

31:01
    Adam Nápravník jde na dvě minuty ven za podrážení.

23:07
    Dukla si zahraje druhou přesilovku, Ondřej Šesták jde ven za nedovolené bránění.

19:19
    Viktor Procházka oslabuje svůj tým, dvě minuty za podrážení. To pro Kobru není pro konec první a začátek druhé třetiny dobré.

14:35
    Pro domácí je ještě hůře, Šimon Zdarsa jde ven na dvě minuty za napadení.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 11. Jungwirth (Melenovský), 16. Adam (Jungwirth, Polodna), 21. Vovsík (Jungwirth, Adam), 29. Polodna (Jungwirth, Melenovský), 39. Pavelec, 60. Sapík (Fábry) – 13. Nápravník (Strnad), 16. Strnad (Mašek)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Vovsík, Adam, Janda, Macek, Vranka, Sapík, Hrbek – Jungwirth, Polodna, Melenovský – Bulík, Nevšímal, Valach – Mlejnek, Zdarsa, Pavelec – Fábry, Sopotnik
    HC Kobra Praha: Peyerl (Kadlec) – A. Nápravník, Jiráček, Mašek, Bucek, Frydrich, Šesták – Čečetka, O. Nápravník, Král – Strnad, Rejna, Halfar – Procházka, Svoboda, Krásný

Rozhodčí: Bernat – Kolář, Jiruška