Trenčín – Michalovce 8:1 (kon.) | Nitra – Pohronie 0:0 (kon.) | Sereď – Ružomberok 2:2 (kon.)
FC Nitra
0:0 (0:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Sobota 15.02.2020, 14:00 • Štadión Pod Zoborom • Niké liga • 19. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního dne! (15:49:09)

V druhém poločase zaujal diváky snad jen jeden jediný moment. V 51. minutě neproměnili dobrou šanci hosté. Následně se stav pouze udržoval, oba týmy nebyly velmi ofenzivně aktivní. Utkání dvou nejhorších celků slovenské Fortuna ligy tedy končí bezbrankovou remízou.

Držení míče: 255 % : 49 %.
    Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 8:2. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:17.

90+1

90+1
    Dlouhé autové vhazování z rukou Župy došlo až do pokutového území. Domácí si však uhlídali situaci a míč odvrátili.

90+1
    Žlutou kartu dostává Patrik Abrahám (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

90+1
    Rozhodčí k druhému poločasu přidávají pouze jednu minutu.

90
    Míč je na útočné polovině Pohronie, hosté získávají autové vhazování a znovu nikam nespěchají.

89
    Po levé straně to znovu zkoušeli pro změnu domácí hráči. Nakopnutý míč však byl spíše předán.

Hosté nikam nespěchají. Župa při rozehrávce opravdu nepospíchal, zřejmě Pohronie remízový stav vyhovuje.

87
    Hosté mají k dispozici míč na útočné polovině. Konkrétně rozehrávají ze středového kruhu, jelikož došlo k faulu na domácí straně.

86
    Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Cédric Badolo, přichází Richard Župa.

86
    Michal Faško se rozběhl na útočné polovině. Přišel k hranici pokutového území a střílel. Počtvrté však v průběhu tohoto utkání netrefil branku.

85
    Faško po pravé straně chtěl rozjet Chobota, pro kterého situace nebyla ztracena. Rukama si vypomohl proti němu Abraham, ale není to žádný faul.

83
    Nakopávaný míč na útočné polovině Ismar Tandir nezachytil. Byl však zasažen Farkašem, ale podle verdiktu hlavního rozhodčího to faul nebyl.

82
    Muleme šel hned z trávníku do herní situace jeden proti jednomu a posouval míč do šestnáctky. Tam však Pohronie jednoznačně zvládlo situaci.

81
    Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Duje Javorčić, přichází Isaac Muleme.

Máme za sebou už osmdesát minut hry a oba týmy čeká poslední desetiminutovka. Zatím to však nevypadá na vítěze.