Trenčín – Michalovce 8:1 (kon.) | Nitra – Pohronie 0:0 (kon.) | Sereď – Ružomberok 2:2 (kon.)
ŠKF Sereď
2:2 (0:1)
MFK Ružomberok
Sobota 15.02.2020, 14:00 • FC ViOn Zlaté Moravce • Niké liga • 19. kolo

Ode mne to je již vše, přeji Vám příjemný zbytek soboty a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou. (16:07:53)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 18:16.

V Zlatých Moravcích v zápase mezi Sereďí a Ružomberokem se body dělí po remíze 2:2. Sereď odehrála druhý poločas o jednoho hráče navíc. V 51. minutě za domácí vyrovnal na 1:1 MORONG. V 67. minutě si vzali hosté vedení zpět zásluhou GERECE. Už to vypadalo, že si Ružomberok poveze všechny tři body domů, ale v závěru nastaveného času po velké chybě hostující obrany vyrovnal na konečných 2:2 VUK.

Sereď si tedy v boji o první šestku tímto výsledkem nepolepšila, Ružomberok i nadále zůstává na 4. místě.

90+6

90+4
    Hosté si mohli vzít vedení zpět. Zsigmund si výborně naběhl na přesný pas a před sebou měl již pouze brankáře, jeho zakončení šlo jen těsně nad branku.

90+3
    Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku! Je vyrovnáno. Tak se přeci jen Sereďi podařilo vyrovnat, což může hosty mrzet. Obrana Ružomberok chybovala a nechala míč propadnout na volného MATEJE VUKA, který se výborně zorientoval v pokutovém území a poslal míč do sítě – 2:2. Nová posila domácích si tak otevírá gólový účet ve Fortuna lize.

90+2
    Ošetření si nyní vyžádal hostující kapitán a to se domácím vůbec nelíbí.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Tihomir Kostadinov, přichází Alex Holub.

89
    Běží nám poslední minuta řádné hrací doby, uvidíme kolik rozhodčí Sedlák nastaví navíc.

88
    Závěr zápasu se nám kouskuje, což hostům vyhovuje. Sereď si nedokáže vytvořit souvislejší tlak.

87
    Žlutou kartu dostává Ivan Krajčirík (MFK Ružomberok).

86
    Žlutou kartu dostává Lukáš Kojnok (MFK Ružomberok).

85
    Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Štefan Gerec, přichází Ondřej Novotný.

84
    Ružomberok se drží na útočné polovině s míče na svých kopačkách a to hostům stačí.

83
    Žlutou kartu dostává Senad Jarovič (ŠKF iClinic Sereď).

83
    Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Tomás Dabó, přichází Panagiotis Louka.

82
    Momentálně sledujeme kombinační hru domácích na útočné polovině.

81
    Rozebíhá se poslední desetiminutovka druhého poločasu, rozhodčí ještě určitě něco nastaví.