Sprint mužů, 10 km, Anterselva | Vítěz: A. Loginov (RUS) (kon.) |
Závod na 5000 metrů žen | Vítěz: N. Voroninová (RUS) (kon.) | | | Závod na 1000 metrů žen | Vítěz: J. Leerdamová (NED) (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: P. Vlhová (SVK) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: A. Robinsonová (NZL) (kon.) |
Lety na lyžích, HS235, Bad Mitterndorf | Vítěz: P. Żyła (POL) (kon.) |
Ženy 10 km volně, Östersund | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km volně, Östersund | Vítěz: S. Røthe (NOR) (kon.) |
konec
SP - lety na lyžích, HS235, Bad Mitterndorf
Vítěz: P. Żyła (POL)
Michal Hladký
Konečné pořadí
1. Piotr Żyła (POL) 418,5 b
2. Timi Zajc (SLO) 418,2
3. Stefan Kraft (AUT) 414,6
4. Karl Geiger (GER) 414,5
5. Dawid Kubacki (POL) 410,4
6. Antti Aalto (FIN) 405,1
7. Kamil Stoch (POL) 400,9
8. Robert Johansson (NOR) 398,0
9. Rjoju Kobajaši (JPN) 397,7
10. Marius Lindvik (NOR) 395,7
11. Michael Hayböck (AUT) 395,6
12. Robin Pedersen (NOR) 393,1
13. Constantin Schmid (GER) 391,3
14. Daniel-André Tande (NOR) 389,2
15. Stephan Leyhe (GER) 385,9
16. Johann André Forfang (NOR) 383,3
17. Anže Lanišek (SLO) 379,7
18. Pius Paschke (GER) 377,3
19. Philipp Aschenwald (AUT) 376,0
20. Jurij Tepeš (SLO) 368,4
21. Džunširo Kobajaši (JPN) 368,1
22. Daniel Huber (AUT) 363,8
23. Žiga Jelar (SLO) 361,2
24. Jakub Wolny (POL) 360,3
25. Domen Prevc (SLO) 357,1
26. Artti Aigro (EST) 357,0
27. Jukija Sato (JPN) 353,2
28. Markus Eisenbichler (GER) 342,0
29. Anders Haare (NOR) 337,7
30. Aleksander Zniszczoł (POL) 332,4
...
41. Čestmír Kožíšek (CZE) 142,0
42. Roman Koudelka (CZE) 139,1
47. Vojtěch Štursa (CZE) 123,9
52. Filip Sakala (CZE) 104,7
Pořadí po prvním kole
1. Karl Geiger (GER) 209,3 b
2. Stefan Kraft (AUT) 205,9
3. Piotr Żyła (POL) 205,0
4. Timi Zajc (SLO) 200,2
5. Rjoju Kobajaši (JPN) 199,9
6. Dawid Kubacki (POL) 199,6
7. Constantin Schmid (GER) 190,9
8. Antti Aalto (FIN) 188,8
9. Michael Hayböck (AUT) 187,3
10. Kamil Stoch (POL) 185,8
11. Robert Johansson (NOR) 183,1
12. Jukija Sato (JPN) 181,7
13. Marius Lindvik (NOR) 178,6
14. Jakub Wolny (POL) 178,3
15. Johann André Forfang (NOR) 178,1
16. Anže Lanišek (SLO) 177,5
17. Robin Pedersen (NOR) 176,7
18. Pius Paschke (GER) 176,1
19. Stephan Leyhe (GER) 175,2
19. Philipp Aschenwald (AUT) 175,2
19. Džunširo Kobajaši (JPN) 175,2
22. Daniel-André Tande (NOR) 173,6
23. Jurij Tepeš (SLO) 173,4
24. Artti Aigro (EST) 171,2
25. Daniel Huber (AUT) 169,9
26. Domen Prevc (SLO) 168,3
27. Aleksander Zniszczoł (POL) 167,8
28. Anders Haare (NOR) 167,6
29. Markus Eisenbichler (GER) 167,3
30. Žiga Jelar (SLO) 165,7
...
41. Čestmír Kožíšek (CZE) 142,0
42. Roman Koudelka (CZE) 139,1
47. Vojtěch Štursa (CZE) 123,9
52. Filip Sakala (CZE) 104,7
Startovní listina
1. Aleksander Zniszczoł (POL)
2. Čestmír Kožíšek (CZE)
3. Arttu Pohjola (FIN)
4. Vojtěch Štursa (CZE)
5. Matthew Soukup (CAN)
6. Jurij Tepeš (SLO)
7. Jarkko Määttä (FIN)
8. Filip Sakala (CZE)
9. Federico Cecon (ITA)
10. Andrzej Stękała (POL)
11. Klemens Murańka (POL)
12. Andreas Schuler (SUI)
13. Artti Aigro (EST)
14. Clemens Leitner (AUT)
15. Stefan Huber (AUT)
16. Anders Haare (NOR)
17. Gregor Deschwanden (SUI)
18. Žiga Jelar (SLO)
19. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
20. Taku Takeuči (JPN)
21. Anže Semenič (SLO)
22. Jakub Wolny (POL)
23. Vladimir Zografski (BUL)
24. Antti Aalto (FIN)
25. Naoki Nakamura (JPN)
26. Simon Ammann (SUI)
27. Jukija Sato (JPN)
28. Robin Pedersen (NOR)
29. Džunširo Kobajaši (JPN)
30. Markus Eisenbichler (GER)
31. Michael Hayböck (AUT)
32. Roman Koudelka (CZE)
33. Pius Paschke (GER)
34. Gregor Schlierenzauer (AUT)
35. Timi Zajc (SLO)
36. Domen Prevc (SLO)
37. Robert Johansson (NOR)
38. Constantin Schmid (GER)
39. Daniel Huber (AUT)
40. Piotr Żyła (POL)
41. Anže Lanišek (SLO)
42. Philipp Aschenwald (AUT)
43. Johann André Forfang (NOR)
44. Jukija Sato (JPN)
45. Daniel-André Tande (NOR)
46. Peter Prevc (SLO)
47. Stephan Leyhe (GER)
48. Kamil Stoch (POL)
49. Marius Lindvik (NOR)
50. Rjoju Kobajaši (JPN)
51. Dawid Kubacki (POL)
52. Karl Geiger (GER)
53. Stefan Kraft (AUT)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Stefan Kraft (AUT) 1113 bodů
2. Karl Geiger (GER) 1045 b.
3. Dawid Kubacki (POL) 940 b.
4. Rjoju Kobajaši (JPN) 936 b.
5. Marius Lindvik (NOR) 687 b.
...
25. Roman Koudelka (CZE) 196 b.
47. Viktor Polášek (CZE) 15 b.
1. Piotr Żyła (POL) 418,5 b
2. Timi Zajc (SLO) 418,2
3. Stefan Kraft (AUT) 414,6
4. Karl Geiger (GER) 414,5
5. Dawid Kubacki (POL) 410,4
6. Antti Aalto (FIN) 405,1
7. Kamil Stoch (POL) 400,9
8. Robert Johansson (NOR) 398,0
9. Rjoju Kobajaši (JPN) 397,7
10. Marius Lindvik (NOR) 395,7
11. Michael Hayböck (AUT) 395,6
12. Robin Pedersen (NOR) 393,1
13. Constantin Schmid (GER) 391,3
14. Daniel-André Tande (NOR) 389,2
15. Stephan Leyhe (GER) 385,9
16. Johann André Forfang (NOR) 383,3
17. Anže Lanišek (SLO) 379,7
18. Pius Paschke (GER) 377,3
19. Philipp Aschenwald (AUT) 376,0
20. Jurij Tepeš (SLO) 368,4
21. Džunširo Kobajaši (JPN) 368,1
22. Daniel Huber (AUT) 363,8
23. Žiga Jelar (SLO) 361,2
24. Jakub Wolny (POL) 360,3
25. Domen Prevc (SLO) 357,1
26. Artti Aigro (EST) 357,0
27. Jukija Sato (JPN) 353,2
28. Markus Eisenbichler (GER) 342,0
29. Anders Haare (NOR) 337,7
30. Aleksander Zniszczoł (POL) 332,4
...
41. Čestmír Kožíšek (CZE) 142,0
42. Roman Koudelka (CZE) 139,1
47. Vojtěch Štursa (CZE) 123,9
52. Filip Sakala (CZE) 104,7
Pořadí po prvním kole
1. Karl Geiger (GER) 209,3 b
2. Stefan Kraft (AUT) 205,9
3. Piotr Żyła (POL) 205,0
4. Timi Zajc (SLO) 200,2
5. Rjoju Kobajaši (JPN) 199,9
6. Dawid Kubacki (POL) 199,6
7. Constantin Schmid (GER) 190,9
8. Antti Aalto (FIN) 188,8
9. Michael Hayböck (AUT) 187,3
10. Kamil Stoch (POL) 185,8
11. Robert Johansson (NOR) 183,1
12. Jukija Sato (JPN) 181,7
13. Marius Lindvik (NOR) 178,6
14. Jakub Wolny (POL) 178,3
15. Johann André Forfang (NOR) 178,1
16. Anže Lanišek (SLO) 177,5
17. Robin Pedersen (NOR) 176,7
18. Pius Paschke (GER) 176,1
19. Stephan Leyhe (GER) 175,2
19. Philipp Aschenwald (AUT) 175,2
19. Džunširo Kobajaši (JPN) 175,2
22. Daniel-André Tande (NOR) 173,6
23. Jurij Tepeš (SLO) 173,4
24. Artti Aigro (EST) 171,2
25. Daniel Huber (AUT) 169,9
26. Domen Prevc (SLO) 168,3
27. Aleksander Zniszczoł (POL) 167,8
28. Anders Haare (NOR) 167,6
29. Markus Eisenbichler (GER) 167,3
30. Žiga Jelar (SLO) 165,7
...
41. Čestmír Kožíšek (CZE) 142,0
42. Roman Koudelka (CZE) 139,1
47. Vojtěch Štursa (CZE) 123,9
52. Filip Sakala (CZE) 104,7
Startovní listina
1. Aleksander Zniszczoł (POL)
2. Čestmír Kožíšek (CZE)
3. Arttu Pohjola (FIN)
4. Vojtěch Štursa (CZE)
5. Matthew Soukup (CAN)
6. Jurij Tepeš (SLO)
7. Jarkko Määttä (FIN)
8. Filip Sakala (CZE)
9. Federico Cecon (ITA)
10. Andrzej Stękała (POL)
11. Klemens Murańka (POL)
12. Andreas Schuler (SUI)
13. Artti Aigro (EST)
14. Clemens Leitner (AUT)
15. Stefan Huber (AUT)
16. Anders Haare (NOR)
17. Gregor Deschwanden (SUI)
18. Žiga Jelar (SLO)
19. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
20. Taku Takeuči (JPN)
21. Anže Semenič (SLO)
22. Jakub Wolny (POL)
23. Vladimir Zografski (BUL)
24. Antti Aalto (FIN)
25. Naoki Nakamura (JPN)
26. Simon Ammann (SUI)
27. Jukija Sato (JPN)
28. Robin Pedersen (NOR)
29. Džunširo Kobajaši (JPN)
30. Markus Eisenbichler (GER)
31. Michael Hayböck (AUT)
32. Roman Koudelka (CZE)
33. Pius Paschke (GER)
34. Gregor Schlierenzauer (AUT)
35. Timi Zajc (SLO)
36. Domen Prevc (SLO)
37. Robert Johansson (NOR)
38. Constantin Schmid (GER)
39. Daniel Huber (AUT)
40. Piotr Żyła (POL)
41. Anže Lanišek (SLO)
42. Philipp Aschenwald (AUT)
43. Johann André Forfang (NOR)
44. Jukija Sato (JPN)
45. Daniel-André Tande (NOR)
46. Peter Prevc (SLO)
47. Stephan Leyhe (GER)
48. Kamil Stoch (POL)
49. Marius Lindvik (NOR)
50. Rjoju Kobajaši (JPN)
51. Dawid Kubacki (POL)
52. Karl Geiger (GER)
53. Stefan Kraft (AUT)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Stefan Kraft (AUT) 1113 bodů
2. Karl Geiger (GER) 1045 b.
3. Dawid Kubacki (POL) 940 b.
4. Rjoju Kobajaši (JPN) 936 b.
5. Marius Lindvik (NOR) 687 b.
...
25. Roman Koudelka (CZE) 196 b.
47. Viktor Polášek (CZE) 15 b.
1. Piotr Żyła (POL) 418,5 b
2. Timi Zajc (SLO) 418,2
3. Stefan Kraft (AUT) 414,6
4. Karl Geiger (GER) 414,5
5. Dawid Kubacki (POL) 410,4
6. Antti Aalto (FIN) 405,1
7. Kamil Stoch (POL) 400,9
8. Robert Johansson (NOR) 398,0
9. Rjoju Kobajaši (JPN) 397,7
10. Marius Lindvik (NOR) 395,7
11. Michael Hayböck (AUT) 395,6
12. Robin Pedersen (NOR) 393,1
13. Constantin Schmid (GER) 391,3
14. Daniel-André Tande (NOR) 389,2
15. Stephan Leyhe (GER) 385,9
16. Johann André Forfang (NOR) 383,3
17. Anže Lanišek (SLO) 379,7
18. Pius Paschke (GER) 377,3
19. Philipp Aschenwald (AUT) 376,0
20. Jurij Tepeš (SLO) 368,4
21. Džunširo Kobajaši (JPN) 368,1
22. Daniel Huber (AUT) 363,8
23. Žiga Jelar (SLO) 361,2
24. Jakub Wolny (POL) 360,3
25. Domen Prevc (SLO) 357,1
26. Artti Aigro (EST) 357,0
27. Jukija Sato (JPN) 353,2
28. Markus Eisenbichler (GER) 342,0
29. Anders Haare (NOR) 337,7
30. Aleksander Zniszczoł (POL) 332,4
...
41. Čestmír Kožíšek (CZE) 142,0
42. Roman Koudelka (CZE) 139,1
47. Vojtěch Štursa (CZE) 123,9
52. Filip Sakala (CZE) 104,7
1. Karl Geiger (GER) 209,3 b
2. Stefan Kraft (AUT) 205,9
3. Piotr Żyła (POL) 205,0
4. Timi Zajc (SLO) 200,2
5. Rjoju Kobajaši (JPN) 199,9
6. Dawid Kubacki (POL) 199,6
7. Constantin Schmid (GER) 190,9
8. Antti Aalto (FIN) 188,8
9. Michael Hayböck (AUT) 187,3
10. Kamil Stoch (POL) 185,8
11. Robert Johansson (NOR) 183,1
12. Jukija Sato (JPN) 181,7
13. Marius Lindvik (NOR) 178,6
14. Jakub Wolny (POL) 178,3
15. Johann André Forfang (NOR) 178,1
16. Anže Lanišek (SLO) 177,5
17. Robin Pedersen (NOR) 176,7
18. Pius Paschke (GER) 176,1
19. Stephan Leyhe (GER) 175,2
19. Philipp Aschenwald (AUT) 175,2
19. Džunširo Kobajaši (JPN) 175,2
22. Daniel-André Tande (NOR) 173,6
23. Jurij Tepeš (SLO) 173,4
24. Artti Aigro (EST) 171,2
25. Daniel Huber (AUT) 169,9
26. Domen Prevc (SLO) 168,3
27. Aleksander Zniszczoł (POL) 167,8
28. Anders Haare (NOR) 167,6
29. Markus Eisenbichler (GER) 167,3
30. Žiga Jelar (SLO) 165,7
...
41. Čestmír Kožíšek (CZE) 142,0
42. Roman Koudelka (CZE) 139,1
47. Vojtěch Štursa (CZE) 123,9
52. Filip Sakala (CZE) 104,7
První kolo suverénně ovládl Karl Geiger (GER), jenž bude disponovat náskokem 3,4 bodů.
Druhé kolo začíná ve 12:17.
1. Aleksander Zniszczoł (POL)
2. Čestmír Kožíšek (CZE)
3. Arttu Pohjola (FIN)
4. Vojtěch Štursa (CZE)
5. Matthew Soukup (CAN)
6. Jurij Tepeš (SLO)
7. Jarkko Määttä (FIN)
8. Filip Sakala (CZE)
9. Federico Cecon (ITA)
10. Andrzej Stękała (POL)
11. Klemens Murańka (POL)
12. Andreas Schuler (SUI)
13. Artti Aigro (EST)
14. Clemens Leitner (AUT)
15. Stefan Huber (AUT)
16. Anders Haare (NOR)
17. Gregor Deschwanden (SUI)
18. Žiga Jelar (SLO)
19. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
20. Taku Takeuči (JPN)
21. Anže Semenič (SLO)
22. Jakub Wolny (POL)
23. Vladimir Zografski (BUL)
24. Antti Aalto (FIN)
25. Naoki Nakamura (JPN)
26. Simon Ammann (SUI)
27. Jukija Sato (JPN)
28. Robin Pedersen (NOR)
29. Džunširo Kobajaši (JPN)
30. Markus Eisenbichler (GER)
31. Michael Hayböck (AUT)
32. Roman Koudelka (CZE)
33. Pius Paschke (GER)
34. Gregor Schlierenzauer (AUT)
35. Timi Zajc (SLO)
36. Domen Prevc (SLO)
37. Robert Johansson (NOR)
38. Constantin Schmid (GER)
39. Daniel Huber (AUT)
40. Piotr Żyła (POL)
41. Anže Lanišek (SLO)
42. Philipp Aschenwald (AUT)
43. Johann André Forfang (NOR)
44. Jukija Sato (JPN)
45. Daniel-André Tande (NOR)
46. Peter Prevc (SLO)
47. Stephan Leyhe (GER)
48. Kamil Stoch (POL)
49. Marius Lindvik (NOR)
50. Rjoju Kobajaši (JPN)
51. Dawid Kubacki (POL)
52. Karl Geiger (GER)
53. Stefan Kraft (AUT)
1. Rjoju Kobajaši (JPN) 407 bodů
2. Markus Eisenbichler (GER) 371 b.
3. Piotr Żyła (POL) 289 b.
4. Domen Prevc (SLO) 271 b.
5. Dawid Kubacki (POL) 251 b.
...
28. Roman Koudelka (CZE) 40 b.
46. Čestmír Kožíšek (CZE) 3 b.
46. Tomáš Vančura (CZE) 3 b.
Českým skokanům se na letech vloni příliš nedařilo, jediné celkové lepší umístění vybojoval osmadvacátý Roman Koudelka. Předvést se jistě bude chtít Filip Sakala, který se netají tím, že by rád napodobil svého otce Jaroslava.
1. Stefan Kraft (AUT) 1113 bodů
2. Karl Geiger (GER) 1045 b.
3. Dawid Kubacki (POL) 940 b.
4. Rjoju Kobajaši (JPN) 936 b.
5. Marius Lindvik (NOR) 687 b.
...
25. Roman Koudelka (CZE) 196 b.
47. Viktor Polášek (CZE) 15 b.