Tampa – Philadelphia 5:3 (kon.) | Florida – Edmonton 1:4 (kon.) | Minnesota – San Jose 0:2 (kon.)
Montreal – Dallas 3:4 (po pr.) | Ottawa – Toronto 2:4 (kon.) | Colorado – Los Angeles 1:3 (kon.)
Calgary – Chicago 4:8 (kon.) | Arizona – Washington 3:1 (kon.) | Vegas – NY Islanders 1:0 (kon.)
Pittsburgh – Detroit 5:1 (kon.) | NY Rangers – Boston 1:3 (kon.) | Carolina – Edmonton 3:4 (po pr.)

2. Jaroslav Halák (BOS) 25 zák., 1 gól, 96,2%
    2. Patrice Bergeron (BOS) 1+0 (00:13:47)

Československá stopa v utkání:
    Zdeno Chára (BOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 22:34
    David Krejčí (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:22
    David Pastrňák (BOS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:11
    Jaroslav Halák (BOS) 60 minut, 25 zákroků, 1 gól, 96,2%
    Filip Chytil (NYR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:40

Charlie McAvoy a Charlie Coyle poslali hostující celek do dvoubrankového vedení. Za domácí pak ve třetí třetině snížil v přesilovce Mika Zibanejad. V samotném závěru třetí třetiny pojistil výhru Bruins střelou do prázdné branky Patrice Bergeron. Střelecky aktivnější hostující celek vyhrává tento zápas a pokračuje ve velmi dobrých výkonech.
    Střely na branku 26:34.

59:48 Patrice BERGERON - 1:3

59:48
    Bruins právě vstřelili branku!
    Hostující celek tento zápas vyhraje, pojistku dává do prázdné branky obranou nedostatečně pokrytý PATRICE BERGERON. Asistence: Brad Marchand.

59:24
    Oddechový čas pro domácí.

59:24
    Charlie Coyle (Boston) se pokoušel přes celé kluziště trefit prázdnou branku, ale minul branku. Icing.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry.

58:33
    Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

58:18
    Brad Marchand (Boston) dobře pálil, Alexandar Georgijev byl připravený.

57:22
    Hostující celek vybojoval buly v útočném pásmu.

57:22
    Kotouč vypadl z hrací plochy, hra je přerušena. Komerční přestávka.

57:06
    Artěmij Panarin (NY Rangers) pálil z první z horní hranice kruhu, Jaroslav Halák byl připravený.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:27
    Jakoby se domácí celek chystal na rozhodující tlak v zápase základní hrací doby.

56:06
    Jesper Fast (NY Rangers) se sice dostal do útočného pásma, ale sám neměl rychlost a přihrát nedokázal.

55:44
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, ale na výraznější šance nyní čekáme.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 50. Zibanejad (Panarin, R. Strome) – 20. McAvoy, 39. Coyle, 60. Bergeron (Marchand)

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Skjei, Trouba, M. Staal, DeAngelo, R. Lindgren, Fox – Kreider, Zibanejad, Bučněvič – Panarin, R. Strome, Fast – Di Giuseppe, Chytil, Kakko – B. Howden, McKegg, Lemieux.
    Boston Bruins: Halák (T. Rask) – Chára, McAvoy, Krug, Carlo, Grzelcyk, Lauzon – Marchand, Bergeron, Pastrňák – DeBrusk, Krejčí, Kuhlman – Bjork, Coyle, Heinen – Nordström, Kuraly, Wagner.

Rozhodčí: O'Rourke, Hebert – Cherrey, Berg

Diváci: 18.006