Stíhací závod žen, 10 km, Anterselva | Vítěz: D. Wiererová (ITA) (kon.) | | | Stíhací závod mužů, 12,5 km, Anterselva | Vítěz: E. Jacquelin (FRA) (kon.) |
Závod na 1500 metrů žen | Vítěz: I. Wüstová (NED) (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: A. Swenn-Larssonová (SWE) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: P. Vlhová (SVK) (kon.) |
Lety na lyžích, HS235, Bad Mitterndorf | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
Stíhačka mužů, 15 km klasicky, Östersund | Vítěz: P. Golberg (NOR) (kon.) | | | Stíhačka žen, 10 km klasicky, Östersund | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
konec
MS - Stíhací závod žen, 10 km, Anterselva
Vítěz: D. Wiererová (ITA)
Tomáš Lysý
Konečné pořadí v cíli:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 29:22,0 (1)
2. Denise Herrmannová (GER) +9,5 (3)
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +13,8 (3)
4. Hanna Öbergová (SWE) +22,3 (2)
5. Vanessa Hinzová (GER) +26,8 (1)
6. Ivona Fialková (SVK) +35,7 (2)
7. Franziska Preussová (GER) +40,6 (2)
8. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +51,4 (1)
9. Baiba Bendiková (LAT) +1:03,2 (2)
10. Aita Gasparinová (SUI) +1:07,4 (1)
11. Anais Bescondová (FRA) +1:13,4 (3)
12. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:15,4 (3)
13. Olena Pidhrušná (UKR) +1:28,5 (4)
14. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:30,1 (1)
15. Karolin Horchlerová (GER) +1:30,3 (0)
16. Elisa Gasparinová (SUI) +1:32,0 (0)
17. Paulina Fialková (SVK) +1:32,2 (4)
18. Milena Todorovová (BUL) +1:32,6 (1)
19. Julija Džimová (UKR) +1:41,9 (4)
20. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:42,6 (3)
21. Světlana Mironovová (RUS) +1:42,9 (3)
22. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:45,4 (4)
23. Larisa Kuklinová (RUS) +1:46,7 (2)
24. Irina Starychová (RUS) +1:51,9 (2)
25. Markéta Davidová (CZE) +1:53,2 (3)
26. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +1:53,6 (3)
27. Lisa Vittozziová (ITA) +1:57,4 (3)
28. Katharina Innerhoferová (AUT) +2:02,0 (6)
29. Mona Brorssonová (SWE) +2:03,3 (3)
30. Célia Aymonierová (FRA) +2:11,6 (5)
31. Christina Riederová (AUT) +2:15,8 (1)
32. Linn Perssonová (SWE) +2:29,9 (4)
33. Federica Sanfilippová (ITA) +2:31,8 (2)
34. Kinga Zbylutová (POL) +2:36,2 (2)
35. Julia Simonová (FRA) +2:41,6 (5)
36. Susan Dunkleeová (USA) +2:42,4 (6)
37. Justine Braisazová (FRA) +2:46,3 (6)
38. Lea Einfaltová (SLO) +2:51,4 (3)
39. Vita Semerenková (UKR) +2:53,4 (4)
40. Selina Gasparinová (SUI) +2:58,9 (6)
...
42. Lucie Charvátová (CZE) +3:07,4 (7
44. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +3:12,8 (4)
Pořadí po 4. střelbě
1. Dorothea Wiererová (ITA) 24:00,4 (1)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +23,9 (3)
3. Denise Herrmannová (GER) +24,4 (3)
4. Vanessa Hinzová (GER) +41,3 (1)
5. Elvira Öbergová (SWE) +46,0 (2)
------
8. Ivona Fialková (SVK) +58,1 (2)
21. Paulina Fialková (SVK) +1:51,6 (4)
29. Markéta Davidová (CZE) +2:13,1 (3)
37. Lucie Charvátová (CZE) +2:51,0 (7)
42. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +3:03,8 (4)
Pořadí po 3. střelbě
1. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 17:43,1 (1)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +0,3 (0)
3. Denise Herrmannová (GER) +38,8 (2)
4. Susan Dunkleeová (USA) +47,9 (1)
5. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +48,4 (0)
-----
14. Ivona Fialková (SVK) +1:26,2 (2)
21. Paulina Fialková (SVK) +1:47,0 (3)
24. Lucie Charvátová (CZE) +1:54,1 (4)
32. Markéta Davidová (CZE) +2:25,4 (3)
39. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +2:46,5 (3)
Pořadí po 2. střelbě
1. Dorothea Wiererová (ITA) 12:01,7 (0)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +5,0 (1)
3. Denise Herrmannová (GER) +14,4 (1)
4. Elvira Öbergová (SWE) +22,4 (0)
5. Susan Dunkleeová (USA) +28,4 (1)
-----
8. Paulina Fialková (SVK) +44,6 (1)
19. Markéta Davidová (CZE) +1:09,4 (0)
25. Lucie Charvátová (CZE) +1:18,6 (3)
26. Ivona Fialková (SVK) +1:21,4 (2)
43. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +2:04,0 (2)
Startovní listina:
1. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
2. Susan Dunkleeová (USA) +0:07
3. Lucie Charvátová (CZE) +0:21
4. Olena Pidhrušná (UKR) +0:26
5. Denise Herrmannová (GER) +0:31
6. Lisa Vittozziová (ITA) +0:38
7. Dorothea Wiererová (ITA) +0:39
8. Franziska Preussová (GER) +0:41
9. Ivona Fialková (SVK) +0:44
10. Aita Gasparinová (SUI) +0:44
11. Vita Semerenková (UKR) +0:46
12. Baiba Bendiková (LAT) +0:47
13. Elvira Öbergová (SWE) +0:47
14. Vanessa Hinzová (GER) +0:50
15. Célia Aymonierová (FRA) +0:50
16. Paulina Fialková (SVK) +0:55
17. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +0:56
18. Hanna Öbergová (SWE) +0:57
19. Katharina Innerhoferová (AUT) +0:58
20. Anais Bescondová (FRA) +1:00
21. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:04
22. Julija Džimová (UKR) +1:05
23. Karolin Horchlerová (GER) +1:11
24. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +1:12
25. Selina Gasparinová (SUI) +1:13
26. Clare Eganová (USA) +1:13
27. Milena Todorovová (BUL) +1:17
28. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +1:20
29. Lea Einfaltová (SLO) +1:21
30. Regina Ojaová (EST) +1:22
31. Johanna Talihärmová (EST) +1:22
32. Justine Braisazová (FRA) +1:22
33. Mona Brorssonová (SWE) +1:23
34. Natalja Kočerginová (LTU) +1:27
35. Emma Lunderová (CAN) +1:29
36. Valj Semerenková (UKR) +1:31
37. Markéta Davidová (CZE) +1:32
38. Světlana Mironovová (RUS) +1:34
39. Fan-čchi Meng (CHN) +1:35
40. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:35
41. Julia Simonová (FRA) +1:36
42. Jelizaveta Belčenková (KAZ) +1:39
43. Nadia Moserová (CAN) +1:36
44. Linn Perssonová (SWE) +1:41
45. Federica Sanfilippová (ITA) +1:44
46. Nika Vindišarová (SLO) +1:47
47. Kinga Zbylutová (POL) +1:48
48. Larisa Kuklinová (RUS) +1:50
49. Jelena Kručinkinová (BLR) +1:50
50. Elisa Gasparinová (SUI) +1:51
51. Christina Riederová (AUT) +1:56
52. Iryna Krjuková (BLR) +1:56
53. Irina Starychová (RUS) +1:57
54. Magdalena Gwizdońová (POL) +1:58
55. Sari Maedaová (JPN) +1:59
56. Emily Dicksonová (CAN) +2:01
57. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +2:01
58. Kamila Żuková (POL) +2:07
59. Tiril Eckhoffová (NOR) +2:08
60. Lotte Lieová (BEL) +2:09
Průběžné pořadí stíhačky žen:
1. Tiril Eckhoffová (NOR) 180 bodů
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 129 b.
3. Paulina Fialková (SVK) 125 b.
4. Justine Braisazová (FRA) 113 b.
5. Hanna Öbergová (SWE) 102 b.
...
30. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) 34 b.
36. Markéta Davidová (CZE) 30 b.
42. Lucie Charvátová (CZE) 22 b.
53. Jessica Jislová (CZE) 10 b.
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 545 bodů
2. Tiril Eckhoffová (NOR) 524 b.
3. Hanna Öbergová (SWE) 479 b.
4. Denise Herrmannová (GER) 459 b.
5. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 441 b.
...
9. Paulina Fialková (SVK) 378 b.
16. Markéta Davidová (CZE) 264 b.
23. Lucie Charvátová (CZE) 209 b.
32. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) 161 b.
51. Ivona Fialková (SVK) 56 b.
61. Jessica Jislová (CZE) 40 b.
1. Dorothea Wiererová (ITA) 29:22,0 (1)
2. Denise Herrmannová (GER) +9,5 (3)
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +13,8 (3)
4. Hanna Öbergová (SWE) +22,3 (2)
5. Vanessa Hinzová (GER) +26,8 (1)
6. Ivona Fialková (SVK) +35,7 (2)
7. Franziska Preussová (GER) +40,6 (2)
8. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +51,4 (1)
9. Baiba Bendiková (LAT) +1:03,2 (2)
10. Aita Gasparinová (SUI) +1:07,4 (1)
11. Anais Bescondová (FRA) +1:13,4 (3)
12. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:15,4 (3)
13. Olena Pidhrušná (UKR) +1:28,5 (4)
14. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:30,1 (1)
15. Karolin Horchlerová (GER) +1:30,3 (0)
16. Elisa Gasparinová (SUI) +1:32,0 (0)
17. Paulina Fialková (SVK) +1:32,2 (4)
18. Milena Todorovová (BUL) +1:32,6 (1)
19. Julija Džimová (UKR) +1:41,9 (4)
20. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:42,6 (3)
21. Světlana Mironovová (RUS) +1:42,9 (3)
22. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:45,4 (4)
23. Larisa Kuklinová (RUS) +1:46,7 (2)
24. Irina Starychová (RUS) +1:51,9 (2)
25. Markéta Davidová (CZE) +1:53,2 (3)
26. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +1:53,6 (3)
27. Lisa Vittozziová (ITA) +1:57,4 (3)
28. Katharina Innerhoferová (AUT) +2:02,0 (6)
29. Mona Brorssonová (SWE) +2:03,3 (3)
30. Célia Aymonierová (FRA) +2:11,6 (5)
31. Christina Riederová (AUT) +2:15,8 (1)
32. Linn Perssonová (SWE) +2:29,9 (4)
33. Federica Sanfilippová (ITA) +2:31,8 (2)
34. Kinga Zbylutová (POL) +2:36,2 (2)
35. Julia Simonová (FRA) +2:41,6 (5)
36. Susan Dunkleeová (USA) +2:42,4 (6)
37. Justine Braisazová (FRA) +2:46,3 (6)
38. Lea Einfaltová (SLO) +2:51,4 (3)
39. Vita Semerenková (UKR) +2:53,4 (4)
40. Selina Gasparinová (SUI) +2:58,9 (6)
...
42. Lucie Charvátová (CZE) +3:07,4 (7
44. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +3:12,8 (4)
Pořadí po 4. střelbě
1. Dorothea Wiererová (ITA) 24:00,4 (1)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +23,9 (3)
3. Denise Herrmannová (GER) +24,4 (3)
4. Vanessa Hinzová (GER) +41,3 (1)
5. Elvira Öbergová (SWE) +46,0 (2)
------
8. Ivona Fialková (SVK) +58,1 (2)
21. Paulina Fialková (SVK) +1:51,6 (4)
29. Markéta Davidová (CZE) +2:13,1 (3)
37. Lucie Charvátová (CZE) +2:51,0 (7)
42. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +3:03,8 (4)
Pořadí po 3. střelbě
1. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 17:43,1 (1)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +0,3 (0)
3. Denise Herrmannová (GER) +38,8 (2)
4. Susan Dunkleeová (USA) +47,9 (1)
5. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +48,4 (0)
-----
14. Ivona Fialková (SVK) +1:26,2 (2)
21. Paulina Fialková (SVK) +1:47,0 (3)
24. Lucie Charvátová (CZE) +1:54,1 (4)
32. Markéta Davidová (CZE) +2:25,4 (3)
39. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +2:46,5 (3)
Pořadí po 2. střelbě
1. Dorothea Wiererová (ITA) 12:01,7 (0)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +5,0 (1)
3. Denise Herrmannová (GER) +14,4 (1)
4. Elvira Öbergová (SWE) +22,4 (0)
5. Susan Dunkleeová (USA) +28,4 (1)
-----
8. Paulina Fialková (SVK) +44,6 (1)
19. Markéta Davidová (CZE) +1:09,4 (0)
25. Lucie Charvátová (CZE) +1:18,6 (3)
26. Ivona Fialková (SVK) +1:21,4 (2)
43. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +2:04,0 (2)
Startovní listina:
1. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
2. Susan Dunkleeová (USA) +0:07
3. Lucie Charvátová (CZE) +0:21
4. Olena Pidhrušná (UKR) +0:26
5. Denise Herrmannová (GER) +0:31
6. Lisa Vittozziová (ITA) +0:38
7. Dorothea Wiererová (ITA) +0:39
8. Franziska Preussová (GER) +0:41
9. Ivona Fialková (SVK) +0:44
10. Aita Gasparinová (SUI) +0:44
11. Vita Semerenková (UKR) +0:46
12. Baiba Bendiková (LAT) +0:47
13. Elvira Öbergová (SWE) +0:47
14. Vanessa Hinzová (GER) +0:50
15. Célia Aymonierová (FRA) +0:50
16. Paulina Fialková (SVK) +0:55
17. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +0:56
18. Hanna Öbergová (SWE) +0:57
19. Katharina Innerhoferová (AUT) +0:58
20. Anais Bescondová (FRA) +1:00
21. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:04
22. Julija Džimová (UKR) +1:05
23. Karolin Horchlerová (GER) +1:11
24. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +1:12
25. Selina Gasparinová (SUI) +1:13
26. Clare Eganová (USA) +1:13
27. Milena Todorovová (BUL) +1:17
28. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +1:20
29. Lea Einfaltová (SLO) +1:21
30. Regina Ojaová (EST) +1:22
31. Johanna Talihärmová (EST) +1:22
32. Justine Braisazová (FRA) +1:22
33. Mona Brorssonová (SWE) +1:23
34. Natalja Kočerginová (LTU) +1:27
35. Emma Lunderová (CAN) +1:29
36. Valj Semerenková (UKR) +1:31
37. Markéta Davidová (CZE) +1:32
38. Světlana Mironovová (RUS) +1:34
39. Fan-čchi Meng (CHN) +1:35
40. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:35
41. Julia Simonová (FRA) +1:36
42. Jelizaveta Belčenková (KAZ) +1:39
43. Nadia Moserová (CAN) +1:36
44. Linn Perssonová (SWE) +1:41
45. Federica Sanfilippová (ITA) +1:44
46. Nika Vindišarová (SLO) +1:47
47. Kinga Zbylutová (POL) +1:48
48. Larisa Kuklinová (RUS) +1:50
49. Jelena Kručinkinová (BLR) +1:50
50. Elisa Gasparinová (SUI) +1:51
51. Christina Riederová (AUT) +1:56
52. Iryna Krjuková (BLR) +1:56
53. Irina Starychová (RUS) +1:57
54. Magdalena Gwizdońová (POL) +1:58
55. Sari Maedaová (JPN) +1:59
56. Emily Dicksonová (CAN) +2:01
57. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +2:01
58. Kamila Żuková (POL) +2:07
59. Tiril Eckhoffová (NOR) +2:08
60. Lotte Lieová (BEL) +2:09
Průběžné pořadí stíhačky žen:
1. Tiril Eckhoffová (NOR) 180 bodů
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 129 b.
3. Paulina Fialková (SVK) 125 b.
4. Justine Braisazová (FRA) 113 b.
5. Hanna Öbergová (SWE) 102 b.
...
30. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) 34 b.
36. Markéta Davidová (CZE) 30 b.
42. Lucie Charvátová (CZE) 22 b.
53. Jessica Jislová (CZE) 10 b.
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 545 bodů
2. Tiril Eckhoffová (NOR) 524 b.
3. Hanna Öbergová (SWE) 479 b.
4. Denise Herrmannová (GER) 459 b.
5. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 441 b.
...
9. Paulina Fialková (SVK) 378 b.
16. Markéta Davidová (CZE) 264 b.
23. Lucie Charvátová (CZE) 209 b.
32. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) 161 b.
51. Ivona Fialková (SVK) 56 b.
61. Jessica Jislová (CZE) 40 b.
Více se dařilo slovenským ženám. Paulina Fialková dokončila závod na 17. místě, ovšem Ivona Fialková zajela úžasné šesté místo! (14:04:11)
1. Dorothea Wiererová (ITA) 29:22,0 (1)
2. Denise Herrmannová (GER) +9,5 (3)
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +13,8 (3)
4. Hanna Öbergová (SWE) +22,3 (2)
5. Vanessa Hinzová (GER) +26,8 (1)
6. Ivona Fialková (SVK) +35,7 (2)
7. Franziska Preussová (GER) +40,6 (2)
8. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +51,4 (1)
9. Baiba Bendiková (LAT) +1:03,2 (2)
10. Aita Gasparinová (SUI) +1:07,4 (1)
11. Anais Bescondová (FRA) +1:13,4 (3)
12. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:15,4 (3)
13. Olena Pidhrušná (UKR) +1:28,5 (4)
14. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:30,1 (1)
15. Karolin Horchlerová (GER) +1:30,3 (0)
16. Elisa Gasparinová (SUI) +1:32,0 (0)
17. Paulina Fialková (SVK) +1:32,2 (4)
18. Milena Todorovová (BUL) +1:32,6 (1)
19. Julija Džimová (UKR) +1:41,9 (4)
20. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:42,6 (3)
21. Světlana Mironovová (RUS) +1:42,9 (3)
22. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:45,4 (4)
23. Larisa Kuklinová (RUS) +1:46,7 (2)
24. Irina Starychová (RUS) +1:51,9 (2)
25. Markéta Davidová (CZE) +1:53,2 (3)
26. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +1:53,6 (3)
27. Lisa Vittozziová (ITA) +1:57,4 (3)
28. Katharina Innerhoferová (AUT) +2:02,0 (6)
29. Mona Brorssonová (SWE) +2:03,3 (3)
30. Célia Aymonierová (FRA) +2:11,6 (5)
31. Christina Riederová (AUT) +2:15,8 (1)
32. Linn Perssonová (SWE) +2:29,9 (4)
33. Federica Sanfilippová (ITA) +2:31,8 (2)
34. Kinga Zbylutová (POL) +2:36,2 (2)
35. Julia Simonová (FRA) +2:41,6 (5)
36. Susan Dunkleeová (USA) +2:42,4 (6)
37. Justine Braisazová (FRA) +2:46,3 (6)
38. Lea Einfaltová (SLO) +2:51,4 (3)
39. Vita Semerenková (UKR) +2:53,4 (4)
40. Selina Gasparinová (SUI) +2:58,9 (6)
...
42. Lucie Charvátová (CZE) +3:07,4 (7
44. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +3:12,8 (4)
1. Dorothea Wiererová (ITA) 24:00,4 (1)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +23,9 (3)
3. Denise Herrmannová (GER) +24,4 (3)
4. Vanessa Hinzová (GER) +41,3 (1)
5. Elvira Öbergová (SWE) +46,0 (2)
------
8. Ivona Fialková (SVK) +58,1 (2)
21. Paulina Fialková (SVK) +1:51,6 (4)
29. Markéta Davidová (CZE) +2:13,1 (3)
37. Lucie Charvátová (CZE) +2:51,0 (7)
42. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +3:03,8 (4)