Stíhací závod žen, 10 km, Anterselva | Vítěz: D. Wiererová (ITA) (kon.) | | | Stíhací závod mužů, 12,5 km, Anterselva | Vítěz: E. Jacquelin (FRA) (kon.) |
Závod na 1500 metrů žen | Vítěz: I. Wüstová (NED) (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: A. Swenn-Larssonová (SWE) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: P. Vlhová (SVK) (kon.) |
Lety na lyžích, HS235, Bad Mitterndorf | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
Stíhačka mužů, 15 km klasicky, Östersund | Vítěz: P. Golberg (NOR) (kon.) | | | Stíhačka žen, 10 km klasicky, Östersund | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
konec
SP - stíhačka mužů, 15 km klasicky, Östersund
Vítěz: P. Golberg (NOR)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Pål Golberg (NOR) 34:50,8
2. Aleksander Bolšunov (RUS) +0,3
3. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR) +2,1
4. Sjur Røthe (NOR) +2,5
5. Hans Christer Holund (NOR) +7,5
6. Finn Hågen Krogh (NOR) +39,3
7. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +42,9
8. Erik Valnes (NOR) +51,3
9. Iivo Niskanen (FIN) +54,4
10. Dario Cologna (SUI) +54,7
11. Simen Hegstad Krüger (NOR) +56,1
12. Ivan Jakimuškin (RUS) +58,3
13. Roman Furger (SUI) +59,6
14. Andrej Melničenko (RUS) +1:02,0
15. Denis Spicov (RUS) +1:05,7
16. Andrej Larkov (RUS) +1:06,9
17. Jevgenij Bělov (RUS) +1:07,3
18. Andrew Young (GBR) +1:32,2
19. Jens Burman (SWE) +1:32,5
20. Sergej Ustjugov (RUS) +1:40,5
21. Adrien Backscheider (FRA) +1:41,1
22. Francesco De Fabiani (ITA) +1:52,5
23. Emil Iversen (NOR) +1:52,9
24. Jean Marc Gaillard (FRA) +2:14,1
25. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +2:15,0
26. Vitalij Puchkalo (KAZ) +2:15,4
27. Daniel Richardsson (SWE) +2:16,6
28. Michal Novák (CZE) +2:37,3
29. Clement Parisse (FRA) +2:42,4
30. Arťem Malcev (RUS) +2:45,4
1. Pål Golberg (NOR) 34:50,8
2. Aleksander Bolšunov (RUS) +0,3
3. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR) +2,1
4. Sjur Røthe (NOR) +2,5
5. Hans Christer Holund (NOR) +7,5
6. Finn Hågen Krogh (NOR) +39,3
7. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +42,9
8. Erik Valnes (NOR) +51,3
9. Iivo Niskanen (FIN) +54,4
10. Dario Cologna (SUI) +54,7
11. Simen Hegstad Krüger (NOR) +56,1
12. Ivan Jakimuškin (RUS) +58,3
13. Roman Furger (SUI) +59,6
14. Andrej Melničenko (RUS) +1:02,0
15. Denis Spicov (RUS) +1:05,7
16. Andrej Larkov (RUS) +1:06,9
17. Jevgenij Bělov (RUS) +1:07,3
18. Andrew Young (GBR) +1:32,2
19. Jens Burman (SWE) +1:32,5
20. Sergej Ustjugov (RUS) +1:40,5
21. Adrien Backscheider (FRA) +1:41,1
22. Francesco De Fabiani (ITA) +1:52,5
23. Emil Iversen (NOR) +1:52,9
24. Jean Marc Gaillard (FRA) +2:14,1
25. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +2:15,0
26. Vitalij Puchkalo (KAZ) +2:15,4
27. Daniel Richardsson (SWE) +2:16,6
28. Michal Novák (CZE) +2:37,3
29. Clement Parisse (FRA) +2:42,4
30. Arťem Malcev (RUS) +2:45,4
1. Pål Golberg (NOR) 34:50,8
2. Aleksander Bolšunov (RUS) +0,3
3. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR) +2,1
4. Sjur Røthe (NOR) +2,5
5. Hans Christer Holund (NOR) +7,5
6. Finn Hågen Krogh (NOR) +39,3
7. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +42,9
8. Erik Valnes (NOR) +51,3
9. Iivo Niskanen (FIN) +54,4
10. Dario Cologna (SUI) +54,7
11. Simen Hegstad Krüger (NOR) +56,1
12. Ivan Jakimuškin (RUS) +58,3
13. Roman Furger (SUI) +59,6
14. Andrej Melničenko (RUS) +1:02,0
15. Denis Spicov (RUS) +1:05,7
16. Andrej Larkov (RUS) +1:06,9
17. Jevgenij Bělov (RUS) +1:07,3
18. Andrew Young (GBR) +1:32,2
19. Jens Burman (SWE) +1:32,5
20. Sergej Ustjugov (RUS) +1:40,5
21. Adrien Backscheider (FRA) +1:41,1
22. Francesco De Fabiani (ITA) +1:52,5
23. Emil Iversen (NOR) +1:52,9
24. Jean Marc Gaillard (FRA) +2:14,1
25. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +2:15,0
26. Vitalij Puchkalo (KAZ) +2:15,4
27. Daniel Richardsson (SWE) +2:16,6
28. Michal Novák (CZE) +2:37,3
29. Clement Parisse (FRA) +2:42,4
30. Arťem Malcev (RUS) +2:45,4