Vačice – Tomahawk 5:4 (kon.) | Tango Klatovy – Poběžovice 1:6 (kon.)
konec
HC Tango Klatovy
1:6 (0:3, 1:1, 0:2)
HC Poběžovice
Neděle 16.02.2020, 15:1011. ročník Š.L.A.H. Šroubek Cup 2019/2020 • 21. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (16:31:14)
     
    42:51
    Burcal se prodral do šance, ale Hnojský opět potvrdil své kvality.
     
    41:23
    Poběžovice právě vstřelily branku!
    Další gól Poběžovic přidává DAVID VÁCLAVOVIC. Asistence Tomáš Hnojský
     
    38:39
    Vyloučení v týmu HC Poběžovice (Bohuslav – 2 min., nesportovní chování).
     
    37:59
    Kopejtko upadl
     
    37:52
    Semeník to zkusil z úhlu, ale na Skořepu si nepřišel.
     
    36:32
    Vyloučení v týmu HC Tango Klatovy (Mazanec – 1,30 min., podrážení).
     
    35:11
    Poběžovice právě vstřelily branku!
    Čepice na led!! MARTIN RAŠEK dokanal svůj hattrik. Asistence David Václavovic
     
    32:11
    Rajtmajer se utrhl, ale na připraveného Hnojského však vyzrát nedokázal.
     
    30:54
    Huspeka z dobré pozice trefuje pouze boční síť.
     
    30:01
    Začala třetí třetina.
     
    Zásahy brankářů ve 2. třetině

    Skořepa – 6 zásahů (11)
    Hnojský – 5 zásahů (10)
     
    30:00
    Druhá třetina skončila.
     
    28:34
    Na druhé straně předvedl hbitou práci lapačkou Skořepa proti pokusu Raška.
     
    27:49
    Nyní se parádním zákrokem prezentoval Hnojský
     
    27:19
    Gajduškův pokus si Hnojský pohlídal.
     
    26:59
    Jonáš trefuje pouze lapačku Skořepy.
     
    26:21
    Fantastický obranný zákrok Kopejtka udivil celý stadion.
     
    25:25
    Vyloučení v týmu HC Tango Klatovy (Procházka – 2 min., podrážení).

    Martin Karlík

    Branky a nahrávky: 23. Burcal – 5. Rašek (Bohuslav), 6. Hromada (Semeník), 10. Rašek (Huspeka), 18. Semeník (Čejka), 36. Rašek (Václavovic), 42. Václavovic (Hnojský)


    HC Tango Klatovy: Skořepa – Burcal, Gajdušek, Havlík, Kopáček, Mazanec, Procházka, Pechan, Rajtmajer, Roubal, Batěk
    HC Poběžovice: Hnojský – Jonáš, Kopejtko, Semeník, Hromada, Huspeka, Uldrych, Jandečka, Čejka, Bohuslav, Rašek, Václavovic.

    Rozhodčí: Rubáš, Brtník