NY Rangers – Boston 1:3 (kon.) | Carolina – Edmonton 3:4 (po pr.) | Vancouver – Anaheim 1:5 (kon.)
Nashville – St. Louis 2:1 (kon.) | Ottawa – Dallas 4:3 (po pr.) | New Jersey – Columbus 4:3 (2:1 po s.n.)
Buffalo – Toronto 5:2 (kon.) | Winnipeg – Chicago 3:2 (kon.) | San Jose – Florida 3:5 (kon.)
Calgary – Anaheim 6:4 (kon.) | Arizona – NY Islanders 2:1 (kon.)
HC Baník Sokolov
2:6 (0:3, 1:1, 1:2)
HC Dukla Jihlava
Pondělí 17.02.2020, 18:00 • Zimní stadion Sokolov, Sokolov • Chance liga - o účast v předkole • 21. kolo

37:20
    Matěj Zadražil byl vyloučen na dvě minuty za držení a Jihlava si také zahraje druhou přesilovou hru v zápase.

32:33
    Jan Holý dostal dvě minuty za držení a domácí Sokolov si zahraje v dnešním zápase svou druhou přesilovku.

17:58
    Tomáš Pařízek fauloval před vlastní bránou a rozhodčí ho vzápětí vyloučili na dvě minuty za sekání. Trest.

09:05
    Daniel Kolář byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Sokolov si nyní zahraje první přesilovou hru střetnutí.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 27. Grim (Švec), 46. Čejka (T. Rohan) – 4. Skořepa (D. Kolář, Čachotský), 11. T. Harkabus (J. Pohl), 17. Protasenja (Fronk), 40. Fronk, 55. Fronk (Piegl, J. Holý), 57. Skořepa (Čachotský, Jiránek)

HC Baník Sokolov: Bednář (Kašpar) – Pařízek, Přindiš (A), Tureček, Kadeřávek, Vodička, A. Rulík – Urban, M. Zadražil (A), Švec – Osmík, T. Rohan (C), Křemen – Houška, Uhlík, Grim – Křehlík, Tjurin, Čejka. Hlavní trenér: Karel Mlejnek.
    HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Chaloupek) – Staněk, J. Pohl, Piegl, D. Kolář, Půža, J. Holý, Černohorský – Jiránek (A), Skořepa (C), Čachotský (A) – Pekr, Poletín, Anděl – Illéš, Fronk, Protasenja – A. Zeman, Lichanec, T. Harkabus. Hlavní trenér: Viktor Ujčík.

Rozhodčí: Tomáš Zubzanda, Tomáš Micka. Čároví: Jan Votrubec, Martin Ševic