Philadelphia – Columbus 5:1 (kon.) | Pittsburgh – Toronto 5:2 (kon.) | Ottawa – Buffalo 7:4 (kon.)
Detroit – Montreal 4:3 (kon.) | St. Louis – New Jersey 3:0 (kon.) | Nashville – Carolina 1:4 (kon.)

2. Arťom Anisimov (OTT) 2+0
    3. Craig Anderson (OTT) 23 zák., 4 góly, 85,2% (04:37:33)

Statistiky: Střely na bránu: 40-27; Zablokované střely: 9-11; Vhazování: 59%-41%; Hity: 30-16; Přesilové hry: 2/2-1/4; Trestné minuty: 8-4.
    Senators předvedli v první části senzační obrat a slaví vítězství

Buffalo vykročilo do dnešního střetnutí skvěle, když v polovině první třetiny vedlo 2:0, jenže Ottawa vzápětí vstřelila během 1 minuty a 14 sekund tři góly a dosáhla neopakovatelného obratu. Senators navíc krátce před přestávkou využili přesilovku a poprvé v letošní sezóně vstřelili během úvodních dvaceti minut duelu čtyři góly. Sabres ve druhé třetině snížili na rozdíl gólu, vyrovnat se jim ale nepodařilo a domácí si vítězství pohlídali. Craig Anderson zaznamenal svou jubilejní 200. výhrou v NHL, zatímco Arťom Anisimov, Jean-Gabriel Pageau a hostující obránce Brandon Montour vstřelili dva góly. Konečné skóre. Ottawa Senators 7 Buffalo Sabres 4.

59:14 Anthony DUCLAIR - 7:4

59:14
    Ottawa právě vstřelila branku!
    ANTHONY DUCLAIR na pravém křídle dojel puk a poté ho dovezl do prázdné brány! Senators tak pečetí vítězství. Asistence: Jean-Gabriel Pageau.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:35
    Sabres vypálili na ose útočného pásma od modré čáry a Craig Anderson jejich táhlou střelu vyrazil mimo bránu.

57:35
    Vladislav Naměstnikov byl vyloučen za podrážení. Po komerční přestávce čtvrtá přesilová hra pro Sabres.

57:19
    Carter Hutton vyrazil na střídačku a hokejisté Sabres se snaží vykřesat naději bez brankáře!

56:22
    Hokejisté Ottawy nepřesně rozehráli podél trestných lavic a pískalo se zakázané uvolnění, po kterém následovalo vhazování po levici Craiga Andersona.

55:44
    Jack Eichel centroval z levého křídla a ostrého úhlu nebezpečně před bránu, jenže Sam Reinhart na jeho zpětnou přihrávku nedosáhl a ke střele se nedostal.

54:56
    Proti Sabres bylo opět signalizováno postavení mimo hru a Senators předvedli kostrbatou rozehrávku.

53:23
    Sabres na pravém křídle nemohli pokračovat v akci, protože se ocitli v postavení mimo hru. Přerušení.
    52:53 Jean-Gabriel PAGEAU - 6:4

52:53
    JEAN-GABRIEL PAGEAU si najel v mezikruží na zpětnou přihrávku Bradyho Tkachuka od pravé tyče a střelou bez přípravy pak propálil brankáře Cartera Huttona! Senators předvedli nádhernou kombinační akci a po využití druhé přesilové hry vedou opět o dva góly! Skóre utkání je teď 6:4. Asistence: Brady Tkachuk a Drake Batherson.
    52:30 Brady Tkachuk zakončoval před bránou mezi nohama!

52:30
    Brady Tkachuk nyní zakončoval před bránou po nahození z pravého křídla mezi nohama, jenže Carter Hutton ho vychytal pravým betonem!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 15. Naměstnikov (Pageau, Reilly), 16. Anisimov (N. Paul, Sabourin), 16. Batherson (White, Ennis), 18. Anisimov (Ennis, Reilly), 29. Pageau (B. Tkachuk, Duclair), 53. Pageau (B. Tkachuk, Batherson), 60. Duclair (Pageau) – 3. Montour, 11. Montour (Ristolainen, Olofsson), 23. Okposo (Jo. Larsson, Montour), 34. Olofsson (Dahlin, Eichel)

Ottawa Senators: C. Anderson (M. Högberg) – Hainsey (A), Chabot (A), Englund, Goloubef, N. Zajcev, Reilly – Co. Brown, Pageau (A), B. Tkachuk – Batherson, Tierney, Naměstnikov – Duclair, Anisimov, N. Paul – Ennis, White, Sabourin. Hlavní trenér: D.J. Smith.
    Buffalo Sabres: C. Hutton (J. Johansson) – Ristolainen, Montour, C. Miller, Dahlin, Jokiharju, McCabe (A) – S. Reinhart, Eichel (C), Olofsson – Sheary, Rodrigues, Skinner – Vesey, Lazar, Ma. Johansson (A) – Okposo, Jo. Larsson, Girgensons. Hlavní trenér: Ralph Krueger.

Rozhodčí: Brandon Blandina, Peter MacDougall. Čároví: Shandor Alphonso, James Tobias

Diváci: 15040