Havlíčkův Brod – Žďár n/S 2:3 (po pr.) | Mor. Budějovice – SHK Hodonín 1:5 (kon.) | Šumperk – Opava 12:2 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 1:5 (kon.) | Nová Paka – Bílina 3:7 (kon.) | Mostečtí Lvi – Vrchlabí 3:2 (kon.)
Jablonec n/N – Děčín 3:5 (kon.) | Trutnov – Řisuty 3:4 (kon.) | Písek – Kolín 2:5 (kon.)
IHC Králové Písek
2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
SC Marimex Kolín
Středa 19.02.2020, 19:00 • Zimní stadion Písek • 2. liga skupina Střed (ČR) • 41. kolo

Domácí bojovali, ale na celek z Kolína to nakonec nestačilo. Konečný stav 2:5. (20:58:03)

58:57
    Matějka z kruhu zkoušel pozornost Sejpala, který vytlačil puk mimo.

57:18
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Bednařík – 2 min, držení).

56:27
    Po Bednaříkově průniku do útočného pásma je hra přerušena, protože klec je posunutá.

55:40
    Ve vlastním oslabení se dostal do šance hráč hostů, ale domácí brankář vyráží betonem.

55:09
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Malý – 2 min., držení).

54:58
    Píseckou střelu zastavuje gólman hostí.

53:53
    Šafránek znovu v šanci, ale brankář ho zastavuje.

52:00
    Jihočechům se podařilo znovu vyhodit až k Sejpalovi.

51:50
    Další vyhození Písku.

51:00
    Hosté začínají od vlastní branky, domácím se podařilo vyhodit.

50:09
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Strnad – 2 min., hákování).

47:01
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Kolín se prosazuje popáté v utkání. Celou akci založil Jelínek. Nahrál Stehlíkovi, který ho nahrál na MICHALA PROCHÁZKU a ten další brankou navyšuje. Asistence: Jan Stehlík, Radek Jelínek.

45:34
    Písek právě vstřelil branku!
    Domácí snižují na rozdíl dvou branek. Petřík nabídl kotouč DANIELU ARNOŠTOVI, který ho uklidil do branky hostů. Asistence: Milan Petřík, Matěj Novotný.

43:34
    Hosté se znovu prosazují. Malý v útočném pásmu našel DAVIDA ŠAFRÁNKA, který pod víko zavěsil a dává druhý gól v zápase. Asistence: Josef Malý, Václav Jankovský.

40:57
    Další dvě střely na brankáře Písku, obě dokázal zastavit.

40:01

Čtyřicet minut utkání je za námi, oba týmy měly několik šancí, ale jedinou z nich využil Kolín a po druhé třetině jdou týmy do kabin za stavu 1:3 z pohledu domácího áčka.

Další třetina začne přibližně v 20 30 hod.

40:00

39:55
    Poslední pokus druhé třetiny, kdy se dostali do možnosti znovu hosté, ale Kříž další zákrokem překazil další šanci Kozlů.

39:29
    Stehlíkovu střelu vytěsňuje pryč Kříž.

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

38:52
    Nahození na branku Písku. Vhazování v útočném pásmu Kolína.

36:09
    Z kruhu pálil Novák, Sejpal si připisuje další zákrok.

35:35
    Další nepříjemnou ránu vytěsňují hokejisté Písku mimo led.

32:58
    Stehlíkovo pokus zastavuje gólman.

30:50
    Další dvě možnosti měl Němec, ale na dvakrát nedokázal brankáře Písku překonat.

28:52
    A je tu další branka pro Kolín. Malý vypálil v útočném pásmu na Kříže, který ho vychytal, ale vracející se Bílek si ho srazil do vlastní branky. Branka je přiznána JOSEFU MALÉMU, který byl poslední u kotouče z hostů. Asistence: David Šafránek.

28:00
    Bednařík dostal nahrávku na modrou, ale jeho ránu vyráží Sejpal.

27:30
    Barták vyhazuje pryč.

26:41
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Jankovský – 2 min., krosček).

25:27
    Bednařík se dostal v útočném pásmu k puku, vystřelil v bezprostřední blízkosti na branku, ale Sejpal si ho u tyčky pohlídal. Rozhodčí poté přerušuje hru, kvůli posunuté kleci.

24:36
    Icing Kolína.

24:14
    Ofsajd hráčů od Otavy.

23:36
    Arnošt měl na hokejce šanci na vyrovnání, ale v úniku ho dokázal Sejpal skvěle vychytat.

22:40
    Další zákrok pro Kříže, tentokrát musel vytáhnout zákrok betonem proti střele Kozlů.

21:40
    Další nebezpečná situace, kdy Semirád našel těsně před Křížem přihrávkou Stehlíka, ale ten tečí nedokázal kotouč dostat do branky.

20:21
    Icing Kolína, hra se vrací do útočného pásma Písku.

20:01

Úvodní třetina je za námi. Hosté si vypracovali náskok 2:0, ale Jihočechům se podařilo necelé čtyři minuty před koncem snížit na 1:2.

Další třetina začne přibližně v 19 45 hod.

20:00

18:49
    Další pokus Písku Matějkovo ránu vyráží Sejpal betonem.

16:13
    Domácímu celku se podařilo rychle snížit zásluhou NICKA DILISIHO, který puk trefil do spodní části klece po přesné nahrávce Arnošta. Asistence: Daniel Arnošt, Matěj Novotný.

15:37
    Hosté se znovu prosazují a zvyšují na 2:0. Šafránek našel VÁCLAVA JANKOVSKÉHO a ten prostřelil domácího gólmana. Asistence: David Šafránek, Josef Malý.

12:18
    Po delší době se dostal ke střele Písek, ale znovu chytá Sejpal.

11:55
    Další velká příležitost hostů. Tentokrát Semirád nabídl přihrávkou možnost Stehlíkovi, ale teč před domácí brankou dokázal lapit znovu Kříž.

10:50
    Petřík nahrál na Matějku, ale ten brankáře pokusem neohrozil.

10:15
    Domácí se dostali do bezprostřední blízkosti před brankáře, ale šanci přerušuje hvizd rozhodčího.

08:40
    Jankovský z kruhu vypálil nad brankovou konstrukci.

07:08
    Kysela se dostal sám do velké šance do úniku, ale Kříž zastavil puk před brankovou čárou. Vhazování v útočném pásmu Kolína.

06:17
    Od modré to zkusil Sladký, ale gólman žluto-modrých kotouč dobře viděl a chytá.

05:54
    Ofsajd modro-bílých hokejistů.

05:38
    Zblokovaná střela Písku končí v ochranné síti.

03:55
    Stauber se dostal ke střele v útočném pásmu, kde na něj číhal beton brankáře Kozlů.

00:56
    Hosté se ujímají vedení hned z první šance, kdy se dostali do přečíslení dva na jednoho a Jankovský nahrál přesně DAVIDU ŠAFRÁNKOVI, který otevírá skóre do spodní části branky. Asistence: Václav Jankovský, Jan Stehlík.

00:39
    Bednařík od modré poslal skákavý kotouč na branku, ale ten nakonec skončil mimo ohrožení za mantinelem.

00:02
    Úvodní buly vyhrál Písek.

00:01

Oba týmy už jsou na ledové ploše.

IHC Králové Písek: Kříž (Buchta) – Šafář, Bílek "A", Růžek, Sivek, Košař, Hanus "C", Turek – Arnošt, Bednařík "A", Bárta, Novotný, Dilisi, Petřík, Matějka, Strnad, Stauber, Novák.

SC Kolín: Sejpal (O.Martínek) – Sladký, Jelínek, Hanzl, Pýcha, Březina, Barták, Havelka – R. Martínek, Semirád, Jankovský, Hasil, Procházka, Kysela, Kozák, Malý "C", Zumr, Stehlík "A", Němec, Šafránek "A".

Rozhodčí: Šperl – Vavruška, Bělohlav.

Králové se uprostřed pracovního týdne utkají se silným Kolínem. Oba týmy se už v letošní sezóně utkaly v pěti utkáních. V nich dokázal vždy zvítězit tým Kozlů.

Písečtí jsou už delší dobu na předposledním místě se 30 body.

SC Kolín
    Přijede bojovat k Otavě o prvenství v tabulce. Nyní se hosté nacházejí na druhém místě s 81 body.

Vzájemná utkání:

6.kolo Kolín x Písek 3:2.

13.kolo Písek x Kolín 1:5.

20.kolo Kolín x Písek 5:3.

27.kolo Písek x Kolín 0:6.

34.kolo Kolín x Písek 11:1.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 17. Dilisi (Arnošt, Novotný), 46. Arnošt (Petřík, Novotný) – 1. Šafránek (Jankovský, Stehlík), 16. Jankovský (Šafránek, Malý), 29. Malý (Šafránek), 44. Šafránek (Malý, Jankovský), 48. Procházka (Stehlík, Jelínek)

SC Marimex Kolín: Sejpal (O.Martínek) – Sladký, Jelínek, Hanzl, Pýcha, Březina, Barták, Havelka – R. Martínek, Semirád, Jankovský, Hasil, Procházka, Kysela, Kozák, Malý "C", Zumr, Stehlík "A", Němec, Šafránek "A".