Havlíčkův Brod – Žďár n/S 2:3 (po pr.) | Mor. Budějovice – SHK Hodonín 1:5 (kon.) | Šumperk – Opava 12:2 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 1:5 (kon.) | Nová Paka – Bílina 3:7 (kon.) | Mostečtí Lvi – Vrchlabí 3:2 (kon.)
Jablonec n/N – Děčín 3:5 (kon.) | Trutnov – Řisuty 3:4 (kon.) | Písek – Kolín 2:5 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
2:3 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 19.02.2020, 18:00 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Východ • 41. kolo

Žďár nad Sázavou byl v prodloužení úspěšnější, čímž si vystřelil bonusový bod. (20:18:43)

61:15
    Žďár právě vstřelil branku!
    Plameny si v prodloužení vystřelily bonusový bod. Po vyhraném buly vystřelil od modré Adam Spálovský. Letící kotouč tečoval MAREK PROKŠ, jenž vstřelil vítěznou branku. Asistence: Adam Spálovský a Lukáš Jícha

61:09
    Richard Cachnín zablokoval střelu Patrika Rašína. Rozehrávat se tak bude před Holíkovou bránou.

60:34
    Plameny se pokusily o rychlý protiútok, který jim ale nevyšel. U kotouče znovu domácí.

60:09
    Domácí vyhráli vhazování a mají kotouč na svých hokejkách.

60:01

Ve třetí třetině se nejprve podařilo Bruslařům srovnat stav hry. O tři minuty později se ale Plameny znovu dostaly do vedení. Minutu a půl před koncem při hře šest na čtyři však Havlíčkův Brod zase srovnal. Po šedesáti minutách je stav hry nerozhodný, čeká nás tedy prodloužení.

60:00

59:57
    Jiří Sláma chytá poslední nahození od modré čáry. Bude se prodlužovat.

59:43
    Sedmnáct sekund před koncem utkání Martin Holík likviduje střelu Ondřeje Kovářů.

58:25
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři vyrovnávají skóre! Při hře šest na čtyři domácí kombinovali v útočném pásmu. LUBOŠ VOŘÍŠEK se nejdříve podíval, komu by nahrál dál. Pak se ale rozhodl vystřelit, což byla správná možnost! Ránou na bližší tyč zaskočil Jiřího Slámu. Asistence: Kryštof Kulhánek a Miroslav Třetina

58:14
    Z pravého kruhu vystřelil David Vala – minul.

57:56
    Domácí hrají se šesti hráči v poli!

57:49
    Oddechový čas pro domácí.

57:49
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Adam – 2 min., vysoká hůl).

57:01
    Bruslaři vytvořili před Slámou nepřehlednou situaci, se kterou si ale gólman Plamenů poradil.

56:16
    Bruslaři jsou v pěti a zakládají útok.

55:17
    Holík znovu zachráncem svého týmu! Po střele od modré čáry se ocitl sám před bránou Ondřej Kovářů. Havlíčkobrodský gólman se zázračně přesunul a vložil do jasného gólu část své výstroje.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 44. Třetina (Kadlec, Kliment), 59. Voříšek (Kulhánek, Třetina) – 12. Heinrich (Pleva), 47. Wasserbauer (Pleva), 62. Prokš (Spálovský, Jícha)

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Kliment, Semrád, Kulhánek, Dvořák, Pospíchal, Vala (A), Benák – Musil, Třetina (C), Přidal – Plachý, Cachnín, Voříšek (A) – Kadlec, Ludvík, Holenda
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Čáp) – Kališ, Spálovský, Pleva (C), Rašín, Lojek – Bureš, Kadleček, Jícha, Gregar, Kovářů, Prokš (A), Wasserbauer (A), Chlubna, Adam, Kunstmüller, Heinrich

Rozhodčí: František Held – Jan Kleprlík, Jan Vašíček