Litvínov – Třinec 5:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:4 (2:1, 3:1, 1:2)
HC Stadion Litoměřice
Středa 19.02.2020, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga - o pořadí v play-off • 22. kolo

56:37
    Do radujících Valachů se opřel Markus Korkiakoski a od rozhodčích fasuje dvě minuty za nesportovní chování.

55:11
    Litoměřická power-play bude podpořena přesilovou hrou, 2+10 minut fasuje Martin Dudáš. Menší trest fasuje vsetínský bek za krosček, osobní trest pak za nesportovní chování.

54:07
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Daniel Voženílek – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

35:11
    Poměr sil na ledě se srovná, po nahození Slováčka postupoval do individuální akce Dostálek, ovšem za záchrannou brzdu musel zatáhnout Jan Strejček a putuje na trestnou lavici na dvě minuty za podrážení.

34:28
    Vsetín bude znovu muset čelit početní výhodě soupeře, dvě minuty za hrubost – tak zní verdikt pro Vojtěcha Šilhavého.

31:01
    Před střídačkou Litoměřic se strhla mela a potrestáni jsou hráči obou mužstev. Za Vsetín je to kapitán Vít Jonák, za Litoměřice pak Martin Kadlec, oba borci fasují dvě minuty za hrubost.

25:26
    Vsetín se bude muset znovu bránit, dvě minuty fasuje Tomáš Kudělka za podrážení.

18:45
    Nyní se však Valaši budou muset znovu bránit, dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Tomáš Kudělka.

13:25
    Nyní si početní výhodu zkusí Vsetín, dvě minuty za podrážení nafasoval Kristian Kangas. Ve stejném čase míří na trestnou lavici také vsetínský Martin Dudáš s Patrikem Marcelem, oba borci obdrželi dvě minuty za hrubost vinou pěstní potyčky.

10:48
    Litoměřice se ihned nastěhovaly do útočného pásma a těží zisk druhé přesilové hry v utkání. Dvě minuty za podrážení obdržel Tomáš Kudělka.

04:11
    Litoměřice těží z mírného náporu přesilovou hru, dvě minuty za podrážení fasuje Martin Procházka.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 11. Březina (R. Vlach, Slováček), 16. Gorčík (Slováček, Hunkes), 25. Březina (R. Vlach, D. Tůma), 30. R. Vlach (Jonák, Gorčík), 34. D. Tůma (Březina, R. Vlach), 57. Gorčík (Rehuš) – 20. Korkiakoski (D. Voženílek, Strejček), 22. D. Sklenář, 54. Korkiakoski (Klejna, Baláž), 56. Marcel (M. Beran, Strejček)

VHK ROBE Vsetín: Bláha (Gába) – Slováček (A), Kudělka, Smetana, Hunkes, Jeřábek, Holomek, Dudáš – Jonák (C), Rehuš, Gorčík – Březina, R. Vlach, D. Tůma – Procházka, Karafiát, Dostálek – Hořanský, Šilhavý, Vítek.
    HC Stadion Litoměřice: Škorpík (A. Beran) – Marcel (A), Klejna, Klikorka, Jebavý (A), Strejček, Gaspar, Baláž – M. Beran, Korkiakoski, D. Voženílek (C) – M. Kadlec, Jícha, Jindra – Kangas, M. Havelka, Kropáček – D. Sklenář, Morong, Štohanzl.

Rozhodčí: Cabák, Pilný – Lukš, Konvička