Vítkovice – Plzeň 3:1 (kon.) | K. Vary – Třinec 2:6 (kon.) | Kladno – Pardubice 2:5 (kon.)
Olomouc – Liberec 2:1 (kon.) | Mountfield HK – Litvínov 4:5 (0:3 po s.n.)
HC Olomouc
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 21.02.2020, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 47. kolo

Toto je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:22:26)

Střely ve 3. třetině (celkem):

Olomouc: 3 (21)
    Liberec: 8 (26)

Nejlepšími hráči dnešního zápasu byli zvolení Ladislav Šmíd (LIB) a Vojtěch Mokrý (OLO).

Domácí si ve třetí třetině pohlídali svůj nejtěsnější náskok a poprvé v sezoně poráží liberecké Bílé Tygry.

59:59
    Bulířovi nesedla rána, ale ještě vybojoval kotouč pro Šmída, který pálil těsně vedle branky!

59:33
    Hrachovina je pryč z branky, hosté to zkouší v šesti!

59:16
    Knot s Ostřížkem bojují o puk za Hrachovinovou brankou.

58:51
    Hrachovina už už odjížděl na střídačku, když se domácí dostali ke kotouči, takže znovu spěchal zpátky.

58:34
    Hrachovina již je na půli cesty na vlastní střídačku.

58:15
    Nahodil se vydal dopředu, ale Hrachovinu neohrozil.

57:57
    Za Mokrého brankou je skrumáž hráčů, kteří bojují o kotouč.

57:31
    Ordoš čekal na puk před brankou, dostal přihrávku, ale nezpracoval ji a Vyrůbalík kotouč odpálil do rohu.

57:10
    Derner při své střele zlomil hokejku.

56:41
    Liberec se nyní tlačí do útoku a dobře forčekuje, čímž působí domácím nemalé problémy.

56:19
    Domácí vysokým obloučkem posílají kotouč do středního pásma a odjíždí střídat.

55:56
    Krenželok obehrál za Mokrého brankou tři protihráče, ale čtvrtý byl již nad jeho síly.

55:39
    Hned po vhazování pálil Vlach, ale trefil pouze před brankou stojícího Vyrůbalíka.

55:36
    Dernerovu tvrdou ránu vyráží Mokrý do ochranné sítě.

55:24
    Derner s Jelínkem připravili ve vlastním pásmu Nahodila o kotouč a vyráží dopředu.

54:51
    Irgl prošel přes celé kluziště a svou ránu skryl za obránce, ale Hrachovina si puk pohlídal.

54:31
    Jaroměřský vyrážel dopředu, ale nepodařilo se mu přejít přes Zachara.

54:13
    Bulířovi se přechod do útočného pásma nezdařil a Kohouti otáčí hru.

53:41
    Na Hanouska směřovala křižná přihrávka, ale Vyrůbalík zabránil jeho zakončení.

53:14
    Marosz se dostal v předbrankovém prostoru k puku, ale nezakončil přesně.

52:46
    Po lehkém střetu zůstal Derner ležet na ledě, hra je přerušena. Derner posléze střet reklamoval u rozhodčích, ale neúspěšně.

52:29
    Bílí Tygři se vydali na další útočnou zteč, ale byli s pukem odstaveni k mantinelu, odkud byli odstaveni a musí znovu začínat z vlastního pásma.

52:08
    Škůrkova střela od modré čáry nebyla přesná a minula branku.

Dnešní utkání sleduje 4112 diváků.

52:04
    Další střela Kohoutů končí po teči vysoko v ochranné síti.

52:00
    Ostřížek byl nyní úplně sám před Hrachovinou, liberecký gólman levým betonem puk vykopl!

51:42
    Šmíd musí rozjíždět další útok z vlastní třetiny.

51:22
    Zachar se prosmýkl mezi dvěma hráči až před Mokrého, ale nedokázal zakončit.

51:03
    Domácí jsou již v plném počtu.

51:00
    Kohouti se znovu osvobozují.

50:54
    Adam Musil si vybruslil z rohu, Mokrý bez problému kotouč drží v lapačce.

50:40
    Vlachova rána mířila mimo tři tyče.

50:19
    Bulíř si s pukem na holi sjel na vrchol levého kruhu a vypálil, Mokrý maskou puk vytěsnil do ochranné sítě.

50:06
    Bílí Tygři kombinují a hledají si co nejlepší střeleckou pozici.

49:36
    Šmídovu ránu Mokrý vyrazil před sebe, ale kotouč sebrali domácí a posílají ho daleko od své branky.

49:10
    Domácí vyhráli buly a Klimek vyrazil dopředu, jeho bekhendový pokus však přeskočil branku.

49:03
    Přesilová hra pro Liberec. Ondrušek (OLO), když dobrusloval útočnou akci Liberce, tak si počínal nedovoleně a rozhodčí mu udělují dvouminutový trest za podrážení.

48:33
    Nyní Kolouch dostal přihrávku do mezikruží, kde byl zcela sám, ale musel zpracovávat kotouč, takže Hrachovina měl čas se přesunout a puk vyrazil ramenem.

47:59
    Bulíř svou střelou zlomil Tomečkovi hokejku a Liberec nyní svírá Kohouty před jejich brankou.

47:21
    Adam Musil vyrazil s Vlachem a Jelínkem dopředu, ale kotouč skončil v rohu kluziště, kde ho sbírá Jaroměřský.

47:07
    Jelínek je již na ledě a hosté jsou v plném počtu.

46:48
    Domácí přesilovková formace střídala, puk byl daleko od liberecké branky.

46:29
    Kombinaci zakončoval Irgl, ale trefilo pouze před sebou stojícího Graborenka.

46:18
    Domácí kombinují v útočném pásmu.

45:56
    Irgl rozjíždí další přesilovkový útok.

45:44
    Domácí se při přechodu do útočné třetiny dopustili ofsajdu.

45:34
    Ondruškovu ránu zastavil Zachar, ale neměl rychlost, takže pouze puk posunul do středního pásma.

45:10
    Bílí Tygři vyhráli vhazování a Vlach posílá kotouč přes všechny čáry.

45:07
    Jelínek (LIB) v útočném pásmu podrazil Ostřížka a putuje na dvě minuty na trestnou lavici.

44:59
    Jelínkova střela, kterou vypustil hned po přechodu do útočného pásma, skončila pouze na chráničích prvního hráče.

44:25
    Vyrůbalík s pukem za vlastní brankou čeká na vystřídání spoluhráčů. Rovněž i Liberec střídá.

44:04
    S Káňovým lehkým nahozením ze střední třetiny neměl Hrachovina nejmenší problém.

43:46
    Derner ve středním pásmu sklepl puk z přílišné výšky a je mu odpískána hra vysokou holí,

43:41
    Jaroměřskému při rozehrávce ve vlastním pásmu trošku překážel rozhodčí, ale nakonec dokázal vykličkovat a poslat puk do středního pásma.

43:26
    Knotova dělovka vyletěla až nahoru do ochranné sítě.

43:01
    Povedený zákrok předvedl Mokrý, když se proti Krenželokově dělovce roztáhl a puk ukryl v lapačce.

42:36
    Skladaný za brankou Liberce zadovkou hledal Nahodila, ale
    neúspěšně.

41:49
    Krenželok s Jelínkem hladce přešli do útočného pásma, ale dostali se s pukem až za branku, takže Mokrý nemusel zasahovat.

41:35
    Liberec se provinil zakázaným uvolněním a hra se vrací před Hrachovinu.

41:27
    Marosz v útočném pásmu šermoval o puk, ale nakonec se mu ho nepodařilo získat.

40:41
    Musil našel Nahodila, který prokličkoval mezi třemi libereckými hráči a bekhendem zakončil, ale na Hrachovinu si nepřišel.

40:12
    Šmíd zakládá útočnou akci z vlastního obranného pásma.

40:01

Střely na branku ve 2. třetině (celkem):

Olomouc: 13 (17)
    Liberec: 1 (16)

Druhá třetina divákům branku nenabídla, ale na ledě se již začalo přiostřovat. Více ze hry měli domácí, ale Dominik Hrachovina za svá záda nepustil jedinou ze třinácti střel domácího týmu.
    Třetí třetina začne přibližně v 19:49.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:58
    Nahodil ještě vypálil, ale do jeho střely se položil Derner.

39:32
    Liberec držel kotouč v útočné třetině, ale nakonec jej domácí vybojovali a vysokým obloučkem poslali dopředu a odjíždí střídat.

38:56
    Přechod do útočného pásma se domácím nevydařil a jejim odpískán ofsajd.

38:54
    Tři hráči z každého týmu u mantinelu bojovali o puk, nakonec ho vydoloval Knotek.

38:01
    Burian s Nahodilem se dostali do rychlého útoku, ale finální přihrávka neprošla přes libereckého obránce.

37:30
    Na druhé straně Irgl promáchl křižnou přihrávku těsně před brankovištěm.

37:20
    Bulíř zkusil vykličkovaz zpoza branky, ale narazil na Vyrůbalíka.

37:00
    Irgl chtěl ještě těsně před Hrachovinou tečovat kotouč, ale gólman hostů byl rychlejší a puk schoval v lapačce. Následně ještě liberečtí přijeli vyčistit prostor před vlastní brankou a srhla se menší rozmíška.

36:22
    Domácí hrají v plném počtu.

36:15
    Tygři nyní svírají Olomouc ve vlastním pásmu, ale Mokrý v brance čaruje.

36:04
    Rychlou souhru zakončoval Šmíd, Mokrý vyráží.

35:51
    Liberec je již rozestavěn v útočném pásmu a kombinuje.

35:29
    Puk po teči ve středním pásmu skončil na liberecké střídačce, u které se ještě Klimek s Graborenkem trochu pošťuchovali.

35:09
    Liberec hraje v plném počtu a začíná jeho zkrácená přesilovka.

34:34
    Šmídovu střelu Mokrý pouze vyrazil, před odkrytou brankou málem zakončoval Adam Musil.

34:22
    Počet hráčů na ledě se vyrovná, Škůrek (OLO) se ve vlastním pásmu dopustil držení hole a bude následovat 47 sekund hry ve čtyřech hráčíh na obou stranách.

34:14
    Knot vyhazuje puk daleko od vlastní branky.

34:02
    Burian zakončoval v předbrankovém prostoru bekhendem, Hrachovina si kotouč pohlídal a schoval do lapačky.

33:50
    Bílí Tygři se osvobozují.

33:40
    Ondrušek zakončuje kombinaci střelou od modré čáry.

33:16
    Olomouc vyhrála vhazování posléze se do kombinace trochu přimotal rozhodčí, ale domácí stále drží puk.

33:09
    Přesilová hra pro domácí Kohouty. Vlach (LIB) obdržel dvě minuty za držení protihráče.

32:24
    Ostřížek udržel útočné pásmo, ale byl tam sám, a tak pouze vyslal puk směrem k brance, ale nemířil přesně.

32:03
    Po kolizi se Škůrkem zůstává na ledě Valský, který se rychle zvedá, avšak zůstává po něm krvavá stopa.

31:50
    Škůrek to zkoušel hned po vhazování, ale puk k Hrachovinovi ani nedoputoval.

31:47
    Na druhou stranu se dopředu vydal Irgl, ale narazil na bezchybného Hrachovinu.

31:42
    Jelínek s Krenželokem měli v útočném pásmu trochu prostoru, ale neporozuměli si a Jelínkova přihrávka nenašla adresáta.

31:16
    Prudká přihrávka do středního pásma byla vytečovaná a puk končí mimo ledovou plochu.

31:10
    Hráči dlouho bojovali o kotouč v olomouckém obranném pásmu, ze souboje nakonec jako vítězové vyšli domácí.

30:37
    Zakázané uvolnění Liberce.

30:25
    Kohouti dokázali v útočném pásmu vybojovat kotouč, ten poté od mantinelu napálil na Hrachovinu Klimek, brankář hostů kotouč drží v lapačce.

29:47
    Na obou stranách jsme nyní měli možnost sledovat rodící se přečíslení dvou proti jednomu, ale v obou případech dokázal obránce zblokovat křižnou přihrávku.

29:25
    Byl to Jakub Rychlovský, který se již zvedá a po svých odjíždí na střídačku hostů.

29:25
    Jeden z libereckých hráčů zůstal ležet u hrazení za vlastní brankou a rozhodčí přerušují hru.

29:02
    Útočný výpad zakončoval Káňa, Hrachovina drží puk.

28:55
    Vyrůbalík si ve vlastním obranném pásmu zadělal na problémy, ale nakonec z nich dokázal vybruslit.

27:52
    Klimek přihrával na střed dojíždějícímu Nahodilovi, ale ten svou jemnou tečí poslal puk za branku.

27:28
    Ordošovi bylo odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti.

27:06
    Kolouchova rána z mezikruží vůbec nebyla přesná a mířila hodně mimo tři tyče.

26:52
    Tomeček z vrcholo levého kruhu střílel, před brankou ještě tečoval Skladaný, ale Hrachovina dokázal puk lapit.

25:50
    Mokrý vyjel rozehrávat za vlastní branku, ale kotouč mu sjel po čepeli a jen tak tak, že se k němu nedostal Jakub Valský.

25:10
    Knotek hledal v rychlé akci Buriana na pravé straně, ale přihrávku poslal příliš dopředu.

24:44
    Škůrek podporuje útok a vydává se za svým nahozeným pukem, ale sprinterský souboj nevyhrává.

24:22
    Irgl dostal krásnou přihrávku na útočnou modrou čáru, ale byl mu odpískán ofsajd.

24:09
    Burian vyhrál buly na Irgla, který ihned vypálil, Hrachovina připraven.

24:04
    Dobrý pokus domácích, dostali se do přečíslední tří proti dvěma, finální přihrávka však byla zblokovaná, celou akci dobruslil z druhé vlny Ondrušek a vypálil, Hrachovina jen s potížemi kotouč udržel.

23:11
    Hrachovina si málem přidělal problémy, vyjel za branku rozehrávat, ale v poslední chvíli si to rozmyslel a Ostřížek se málem dostal k puku ve chvíli, kdy byla liberecká branka prázdná.

22:33
    Knotkovi je při přechodu do útočného pásma odpískán ofsajd.

22:23
    Ostřížkův pokus z levé strany trefil pouze bok branky.

22:11
    Do rány Adama Musila vložil hůl Olesz a poslal puk vysoko nad branku.

21:32
    Káňa nahazuje do útočné třetiny, ale Irgl byl v postavení mimo hru, a tak domácí musí vyklidit prostor za modrnou čárou.

20:43
    Nahodil s Klimkem vystihli rozehrávku hostů a sami zahorzili, Nahodilovu střelu Hrachovina vyráží.

20:05
    Hudáček vyhrál buly na Knota, tomu však kotouč lehce utekl, a tak se dostal až za vlastní branku.

20:01

Střely na branku v 1. třetině:

Olomouc: 5
    Liberec: 14

První třetinu začali lépe hosté, když po nenápadné akci otevřel skóre Rychlovský. Domácí se však nedali zahanbit a velmi rychle vyrovnával Pavel Musil. Do vedení se Kohouti dostali po zakončení Klimka, a tak si do druhé třetiny ponesou jednobrankový náskok.
    Druhá třetina začne přibližně v 18:55.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:59
    Třetinu zakončil svou střelou Marosz, Mokrý ramenem puk vyráží do rohu.

19:44
    Škůrek prověřil Hrachovinu ještě z vlastní poloviny kluziště, gólman hostů se nenechal překvapit.

19:25
    Kotouč znovu opustil ledovou plochu a následuje další vhazování ve střední třetině.

19:17
    Ostřížkovo nahození ze středního pásma Adam Musil vytečoval až do ochranné sítě, vhazovat se bude ve středním pásmu.

18:51
    Z boje o puk v rohu kluziště vyšli vítězně domácí a Skladaný vyráží do útoku.

18:31
    Krenželokovo nahození ještě ze středního pásma kryje domácí brankář v lapačce.

18:25
    Jeden z libereckých hráčů zahrál ve středním pásmu vysokou holí a hra se stěhuje před Hrachovinu.

18:13
    Hudáček s Vlachem předvedli pohledný přechod přes modrou čáru na jeden dotyk, následnou kombinaci zakončoval od modré čáry Derner, Mokrý drží puk v lapačce.

17:32
    Musil s Nahodilem vyrazili do rychlého protiútoku, ale Musil se nechal zahnat do rohu, kde o kotouč přišel.

16:44
    Kohouti si vytvořili tlak v útočné třetině, ale kotouč byl vytečován mimo ledovou plochu. Vhazuje se v olomouckém útočném pásmu.

16:35
    Po Tomečkově ráně zazvonila Hrachovinova levá tyčka.

16:11
    Havlín na modré čáře neudržel pásmo a Nahodil málem vyrazil do samostatné akce, ale puk mu uskočil.

15:32
    Kombinaci zakončoval Škůrek ranou od modré, ale trefil pouze jednoho ze svých spoluhráčů. Posléze hráči chvíli hledali před Hrachovinou puk, ale první se zorientovali liberečtí hráči a kotouč odpálili.

15:07
    Škůrek přečetl rozehrávku hostí a domácí kombinují v útočném pásmu.

14:41
    Domácí se vrhli do rychlého útoku, křižná přihrávka však nenašla ani jednu z olomouckých holí a liberečtí se dostávají na puk.

14:15
    K trestnému střílení se rozjel Bulíř, ale jeho rychlou střelu Mokrý přečetl a puk vyrazil.

14:15
    Zachar ujel do samostatného úniku, na Mokrého nevyzrál, avšak byl faulován a rozhodčí nařídili trestné střílení!

14:08
    Rutar hned po vhazování vyslal prudkou střelu.

14:05
    Hrachovina raději přikryl kotouč před dojíždějícím Nahodilem. Následuje vhazování v libereckém obranném pásmu.

13:53
    Havlín rychle po vhazování pálil, Mokrý připraven.

13:45
    Po další střele od modré čáry a následné teči skončil puk v ochranné síti.

13:35
    Derner od modré čáry nahazoval na teč, Musil tečoval puk mimo.

12:57
    Mokrý nyní dokázal lapačkou chytit kotouč třepetající se ve vzduchu před jeho svatyní, kde skončil po střele Knota od modré čáry.

12:27
    Ordoš s Vlachem se vydali na útočnou zteč a kombinují v útočné třetině.

12:19
    Po třesku hokejek skončil puk mimo ledovou plochu.
    11:50 Lukáš KLIMEK - 2:1

11:50
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí se dostávají do vedení. LUKÁŠ KLIMEK dostal křižný pas před branku, kde ač byl tísněn obráncem, dokázal zamést puk za Hrachovinova záda. Asistence: Lukáš Nahodil, Pavel Musil.

10:55
    Hra se pomalu přelévá z jedné strany na druhou, můžeme sledovat poměrně dost nepřesností na hokejkách obou týmů.

10:21
    Jaroměřský ve vlastním pásmu udělal o jednu kličku více než bylo nutné a Jelínek si na něj počíhal, domácím se však tuto situaci podařilo zvládnout.

09:48
    Vlach zavezl puk do útočné třetiny, kde hledal Hudáčka, avšak ten byl o kotouč připraven.

09:23
    Domácí si při přechodu do útočného pásma počínali nedovoleně a je jim odpískán ofsajd.

09:08
    Několik nepřesností ve středním pásmu zavinilo srážku dvou domácích hráčů, ale Liberec toho nedokázal využít.

08:31
    Burian dostal trochu prostoru na levé straně, ale kotouč mu sjel z čepele, a tak Hrachovina nemusel zasahovat.

08:23
    Ofsajd hostů.

08:15
    Vyrůbalíkova střela byla zblokovaná.

08:02
    Nahodil vyrazil sám dopředu a činil čtyřem hráčům hostů potíže, ale k zakončení se nedostal.

07:41

07:01
    Vlach zcela volný na pravé straně čekal na přihrávku, ale Jaroměřskému se záměr podařilo vystihnout a puk vypíchnout.

06:31
    Ani další akce se Bílým Tygrům příliš nevydařila, neboť přihrávku přes střed hřiště domácí přečetli.

06:06
    Jelínek zavezl puk do útočného pásma, ale rychle byl odzbrojen a hosté musí rozjíždět útočnou akci ze svého pásma.

05:47
    Škůrek po vyhraném vhazování posílá kotouč až k Hrachovinovi.

05:41
    První vyloučení na straně domácích, František Skladaný (OLO) putuje na dvě minuty za hákování.

05:13
    Knotek ve středním pásmu přečetl rozehrávku Bílých Tygrů, ale neměl rychlost, a tak o puk rychle přišel.

04:19
    Na druhé straně nebezpečně hrozil Vlach, Mokrý puk vyrazil před sebe a kotouč chvíli poskakoval v předbrankovém prostoru, ale domácí ve spolupráci s brankářem jej odpálili do bezpečí.
    03:37 Pavel MUSIL - 1:1

03:37
    Domácí v přesilové hře vyrovnávají. PAVEL MUSIL v rychlé akci poslal puk k Hrachovinově pravé tyčce a srovnává skóre. Asistence: David Škůrek.

03:15
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Lukáš Derner – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

03:15
    Olomoučtí se snaží rychle odpovědět, před odkrytou libereckou brankou zakončoval Nahodil, ale jeden z libereckých hráčů posunul branku a puk do ní doputoval až později, takže gól neplatí. Rozhodčí se ještě radil s videorozhodčím, ale branku neuznal.
    02:52 Jakub RYCHLOVSKÝ - 0:1

02:52
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hosté se z nenápadné akce prosazují. JAKUB RYCHLOVSKÝ dostal na úrovni brankové čáry puk se kterým si vybruslil před Mokrého a bekhendem ho poslal do sítě. Asistence: Jan Šír.

02:29
    Rutarova několikrát tečovaná střela až k Hrachovinovi nedoputovala, ale volný kotouč se povaloval před brankou hostí, ale Bílí Tygři ho rychle uklidili do bezpečí.

02:15
    Zakázané uvolnění Liberece, hra se vrací před Hrachovinu.

02:03
    Knotek dvakrát vybojoval puk v útočném pásmu, celou kombinaci zakončoval Škůrek ranou od modré čáry, ale Hrachovina byl připraven a kotouč drží v lapačce.

01:34
    Domácí hráči Liberec nepustili do žádné šance a otáčí směr hry.

01:11
    Ze souboje o puk za domácí brankou vyšli lépe hosté a kombinují ve svém útočném pásmu.

00:53
    Na druhé straně z protiútoku zahrozili Irgl s Burianem, ale druhému jmenovanému nesedla střela a Hrachovina v pohodě puk kryje.

00:36
    Bulíř hned po buly vypálil, Mokrý vyráží.

00:27
    Další zákrok musel předvést domácí gólman po pokusu Vlacha.

00:15
    Liberec začíná zostra, před brankou zůstal sám Ordoš, Mokrý si připisuje první zákrok.

00:04
    Úvodní buly vyhráli hosté a začínají z vlastního pásma.

00:01

Aktéři dnešního utkání již nastupují na ledovou plochu, utkání za malou chvíli vypukne!

HC Olomouc: Mokrý (Hasala) – Valenta, Škůrek (A), Ondrušek, A. Rutar (C), Vyrůbalík, Jaroměřský, Hlaváč – Klimek, Nahodil, P. Musil – Burian, J. Káňa, Irgl (A) – Ostřížek, J. Knotek, Olesz – V. Tomeček, Kolouch, Skladaný.

Bílí Tygři Liberec: Hrachovina (Schwarz) – Šmíd (A), Knot, Derner, Graborenko, Kolmann, Havlín, T. Hanousek – J. Vlach, L. Hudáček, Ordoš – Marosz, Bulíř, M. Zachar – L. Krenželok, P. Jelínek (C), A. Musil – Rychlovský, Šír, Valský.

Rozhodčí: Šír, Mrkva – Hlavatý, Rampír.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Na olomoucké straně došlo pro dnešní zápas k velké změně ve složení brankářské dvojice, kdy diváci mohou na zimním stadionu vidět oba brankáře olomoucké juniorky, a to Marka Hasalu a Vojtěcha Mokrého, který se postaví do domácí branky.

Vzájemné zápasy:
    Ze vzájemných zápasů vychází lépe Bílí Tygři, kteří s Hanáky doposud neztratili jediný bod.

HC Olomouc:
    Domácí Kohouti v tabulce okupují 10. místo, kdy s devátým Zlínem mají shodně 64 bodů. Na 11. Vítkovice činí náskok Hanáků osm bodů a jeden zápas k dobru. Dva ze tří posledních zápasů Kohouti vyhráli.
    Nejproduktivnějším hráčem Hanáků je Zbyněk Irgl se 34 body (15+19), který je společně s Lukášem Nahodilem nejlepším střelcem s 15 góly. V brance více příležitostí dostává Branislav Konrád, který má úspěšnost zákroků 91,93%.

Poslední tři zápasy Bílých Tygrů Liberec:
    44. kolo Liberec — Litvínov 5:4p
    45. kolo Zlín — Liberec 2:4
    46. kolo Liberec — Kladno 5:4

Bílí Tygři Liberec:
    Tým ze severních Čech si v letošní sezoně vede na výbornou, v tabulce mu patří první místo, kdy náskok na druhé místo činí osm bodů a o tři zápasy méně. Pouze jedenáctkrát v sezoně vyšli Bílí Tygři ze zápasu bez bodu. Liberečtí vyhráli poslední tři zápasy, když dokázali uspět proti týmům ze spodní poloviny tabulky, konkrétně proti Litvínovu, Zlínu a Kladnu.
    Dobré postavení týmu v tabulce se projevuje i v produktivitě hráčů, hned tři Tygři jsou v první desítce kanadského bodování celé Tipsport extraligy. Nejproduktivnějším hráčem je Michal Birner s 56 body (19+37), nejlepším střelcem Libor Hudáček s 27 góly (27+28). Prostor v brankovišti dostává Dominik Hrachovina, který se svou úspěšností 92,83% vévodí statistikám brankářů.

Dobrý den, vítám Vás u online přenosu 47. kola Tipsport extraligy, kde se zaměříme na souboj mezi Olomoucí a Libercem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 4. P. Musil (Škůrek), 12. Klimek (Nahodil, P. Musil) – 3. Rychlovský (Šír)

Rozhodčí: Šír, Mrkva – Hlavatý, Rampír