Vítkovice – Plzeň 3:1 (kon.) | K. Vary – Třinec 2:6 (kon.) | Kladno – Pardubice 2:5 (kon.)
Olomouc – Liberec 2:1 (kon.) | Mountfield HK – Litvínov 4:5 (0:3 po s.n.)
HC Olomouc
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 21.02.2020, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 47. kolo

49:03
    Přesilová hra pro Liberec. Ondrušek (OLO), když dobrusloval útočnou akci Liberce, tak si počínal nedovoleně a rozhodčí mu udělují dvouminutový trest za podrážení.

45:07
    Jelínek (LIB) v útočném pásmu podrazil Ostřížka a putuje na dvě minuty na trestnou lavici.

34:22
    Počet hráčů na ledě se vyrovná, Škůrek (OLO) se ve vlastním pásmu dopustil držení hole a bude následovat 47 sekund hry ve čtyřech hráčíh na obou stranách.

33:09
    Přesilová hra pro domácí Kohouty. Vlach (LIB) obdržel dvě minuty za držení protihráče.

05:41
    První vyloučení na straně domácích, František Skladaný (OLO) putuje na dvě minuty za hákování.

03:15
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Lukáš Derner – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 4. P. Musil (Škůrek), 12. Klimek (Nahodil, P. Musil) – 3. Rychlovský (Šír)

HC Olomouc: Mokrý (Hasala) – Valenta, Škůrek (A), Ondrušek, A. Rutar (C), Vyrůbalík, Jaroměřský, Hlaváč – Klimek, Nahodil, P. Musil – Burian, J. Káňa, Irgl (A) – Ostřížek, J. Knotek, Olesz – V. Tomeček, Kolouch, Skladaný.
    Bílí Tygři Liberec: Hrachovina (Schwarz) – Šmíd (A), Knot, Derner, Graborenko, Kolmann, Havlín, T. Hanousek – J. Vlach, L. Hudáček, Ordoš – Marosz, Bulíř, M. Zachar – L. Krenželok, P. Jelínek (C), A. Musil – Rychlovský, Šír, Valský.

Rozhodčí: Šír, Mrkva – Hlavatý, Rampír