Vítkovice – Plzeň 3:1 (kon.) | K. Vary – Třinec 2:6 (kon.) | Kladno – Pardubice 2:5 (kon.)
Olomouc – Liberec 2:1 (kon.) | Mountfield HK – Litvínov 4:5 (0:3 po s.n.)
po prodl.
Columbus Blue Jackets
3:4 (2:1, 1:2, 0:0 - 0:1)
Philadelphia Flyers
Pátek 21.02.2020, 01:10 • Nationwide Arena, Columbus • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  63:51 Kevin HAYES - 3:4
   
  63:51
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  KEVIN HAYES nás ušetřil od nervů spojených se samostatnými nájezdy. Po diagonále si nabruslil do levého kruhu, odkud křižnou střelou kolem lapačky rozhodl o důležité výhře Philadelphie. Asistence: Travis Konecny a Philippe Myers.
  35:52 Claude GIROUX - 3:3
   
  35:52
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  3:3! Základním kamenem přesilovkové trefy bylo vyhrané buly. Couturier po něm zajel za bránu, odkud nabil do pravého kruhu CLAUDEU GIROUXOVI. Pyšnému nositeli "céčka" na hrudi pomohla k vyrovnání vzdálenější tyčka. Asistence: Sean Couturier a Travis Konecny.
  34:26 Nicolas AUBE-KUBEL - 3:2
   
  34:26
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Utkání se opět dramatizuje! Středem hřiště rozjetý NICOLAS AUBE-KUBEL vyslal střelu, na kterou Merzlikins očividně nebyl připraven. Asistence: Michael Raffl a Matt Niskanen.
  23:39 Stefan MATTEAU - 3:1
   
  23:39
  Columbus právě vstřelil branku!
  STEFAN MATTEAU dal první gól v dresu svého nového zaměstnavatele! Hráč hlídkující před brankovištěm tečoval střelu Jennera a Columbus tak znovu odskakuje na rozdíl dvou tref. Asistence: Boone Jenner a Markus Nutivaara.
  09:28 Travis KONECNY - 2:1
   
  09:28
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Hosté se bleskově vrátili do hry! TRAVIS KONECNY při souboji s Gavrikovem upadl tak šťastně, že se od něj Sanheimova rána odrazila přímo do sítě. I tento kuriózní gól se počítá. Asistence: Travis Sanheim a Kevin Hayes.
  09:05 Nick FOLIGNO - 2:0
   
  09:05
  Columbus právě vstřelil branku!
  Svůj 900. zápas v NHL oslavil NICK FOLIGNO gólem. A ne ledajakým! Dnešní jubilant se dostal do samostatného úniku, který zakončil přímo mazácky. Hůl si prostrčil mezi nohama a překvapený Elliott s vystrčenou čepelí jen nevěřícně zíral. Asistence: Oliver Bjorkstrand a Markus Nutivaara.
  00:44 Oliver BJORKSTRAND - 1:0
   
  00:44
  Columbus právě vstřelil branku!
  OLIVER BJORKSTRAND rychle otevřel skóre! Dánský útočník objel v pravém kruhu obránce a poté puk nechytatelně zavěsil pod břevno. Dlouho nikdo nevěděl, kde kotouč vlastně je, dokud ho sudí nenašel za kamerou. Asistence: Nick Foligno a Vladislav Gavrikov.

  Lukáš Jasoněk

  Branky a nahrávky: 1. Bjorkstrand (N. Foligno, Gavrikov), 10. N. Foligno (Bjorkstrand, Nutivaara), 24. Matteau (Jenner, Nutivaara) – 10. Konecny (Sanheim, K. Hayes), 35. Aube-Kubel (M. Raffl, Niskanen), 36. Giroux (Couturier, Konecny), 64. K. Hayes (Konecny, P. Myers)


  Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Kivlenieks) – Nutivaara, Werenski, D. Savard, Gavrikov, Peeke, Harrington – Bjorkstrand, Dubois, N. Foligno (C) – Bemström, Stenlund, Nyquist – Gerbe, Jenner (A), Matteau – Robinson, Riley Nash, Lilja.
  Philadelphia Flyers: Elliott (Hart) – Niskanen, Provorov, Friedman, Hägg, Sanheim (A), P. Myers (A) – Voráček (C), Couturier, Giroux – Konecny, K. Hayes, Farabee – Pitlick, Laughton, J. van Riemsdyk – Aube-Kubel, Bunnaman, M. Raffl.

  Rozhodčí: Joannette, Hebert – Galloway, Berg