Toronto – Pittsburgh 4:0 (kon.) | New Jersey – San Jose 2:1 (kon.) | Washington – Montreal 3:4 (po pr.)
Columbus – Philadelphia 3:4 (po pr.) | Ottawa – Winnipeg 1:5 (kon.) | St. Louis – Arizona 1:0 (kon.)
Vegas – Tampa 5:3 (kon.) | Los Angeles – Florida 5:4 (kon.)
St. Louis Blues
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Arizona Coyotes
Pátek 21.02.2020, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (04:43:32)

Československá stopa v utkání:
    Do hry nezasáhl žádný český ani slovenský zástupce.

1. Ryan O´Reilly (STL)
    1+0
    2. Antti Raanta (ARI) 45 zák., 1 gól, 97,8%
    3. Colton Parayko (STL) 0+1.

Střely na branku: 46 – 14 (9:8, 19:4, 18:2).

St. Louis zdemolovalo Arizonu výsledkem 1:0. Zní to zvláštně, ale je to tak. Obhájci titulu celých šedesát minut přehrávali Kojoty jako malé žáčky a dojížděli jen na vlastní nemohoucnost v zakončení. Fantasticky chytající Raanta byl jedinkrát překonán až osm minut před koncem, kdy se jedenáctým gólem v sezóně prosadil Ryan O´Reilly. Blues přiměli finského brankáře k pětačtyřiceti zákrokům, třináct dalších střel bylo zablokovaných a minimálně dvacet ran letělo mimo tři tyče. To Arizona byla naprosto bezzubá, větší šance měla nanejvýš tři, Binnington zasahoval jen čtrnáctkrát, přičemž mnohdy zastavoval neškodná nahození ze středního pásma.

59:33
    Thomas se nedostal ke střele do prázdné branky. St. Louis jeho zásluhou ukrojilo alespoň několik cenných vteřin.

59:10
    Coyotes se nemohou dostat do útočného pásma. Bylo by opravdu hodně překvapivé, kdyby nějakým záhadným způsobem vyrovnali.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:23
    Oesterleho střela od modré letěla mimo. Blues nedokázali dostat puk z vlastní poloviny, ale i tak jim nic moc nehrozí.

57:47
    Raanta odjel na střídačku. Arizona to zkouší v šesti, jenže musí rozehrávat zpoza nehlídané branky.

57:47
    Hall nahodil puk ze středního pásma do lapačky Binningtona, který se za dosavadních osmapadesát minut snad ani nezapotil.

57:33
    Goligoski byl na modré čáře zdvojený a ve snaze předat puk Ekmanu-Larssonovi jej poslal do středního pásma.

57:01
    Kessel se společně s Haytonem trochu krkolomně prokousali až ke střele z mezikruží, které ale scházela přesnost.

56:35
    Ofsajd Arizony, která v této třetině vyslala jen dvě střely na branku. Jedna z nich navíc byla z červené čáry.

55:42
    Vedoucí gól uvolnil i atmosféru na stadionu. Diváci si nyní spokojeně prozpěvují a vytváří zápasu parádní kulisu.

55:15
    Hra je přerušena a necelých pět minut před koncem třetí třetiny přichází na řadu poslední reklamní přestávka.