Warriors Brno – Přerov 2:3 (3:4 po s.n.) | Kralupy n. Vltavou – Kobra 5:1 (kon.) | Vsetín – Havířov 4:2 (kon.)
Šumperk – Poruba 3:2 (po pr.) | Ústí n/L – Žďár n/S 8:4 (kon.) | Písek – Chrudim 15:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
8:4 (3:1, 3:1, 2:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Pátek 21.02.2020, 18:45 • Zimní stadion Ústí nad Labem • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

Slovan ve třetí třetině potvrdil převahu, udržel vedení a bere z dnešního utkání tři body. (20:55:17)

59:42

58:23
    Žďár je smířen s prohrou v dnešním utkání a už ani příliš nebrání.

57:42
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pachl – 2 min., nedovolené bránění).

55:23
    Slovan uzavřel Žďár v obranném pásmu a nepříjemně obstřeluje Rulfa ze všech stran.

53:23
    Slovan má teď zápas plně ve svých rukou. Žďár nepustí k puku.

51:39
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Šindelář byl jen kousek od zapsání hattricku. Zakončen ale nechal na ADAMU JANOUŠKOVI, který zakončil do pravého horního rohu. Asistence: Vít Šindelář.

50:25
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Hampl – 2 min., podrážení).

48:28
    Slovan se snaží hru více kontrolovat a rozehrává pomalu z obranného pásma.

47:18
    Žďár právě vstřelil branku!
    MATĚJ JINDRA si po trefě do pravé šibenice zapisuje hattrick a snižuje náskok Slovanu na dvě branky.

44:40
    VÍT ŠINDELÁŘ dnes vládne hře ve čtyřech. Více místa na hřišti mu zřejmě vyhovuje a dokáže se skvěle uvolnit. Jakub Tot ho vyslal po levé straně a Šindelář byl v samostatném úniku na brankáře neomylný. Asistence: Jakub Tot.

44:28
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Štěpánek – 2 min., zásah do nohou).

44:26

43:15
    Jen těsně se teď nedostal puk za brankovou čáru Svobodovy svatyně. Ústecký obránce však situaci zachránil a odpálil puk pryč z brankoviště.

42:25
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Průša – 2 min., podrážení).

40:27
    Hned v úvodu poslední periody stahuje JIŘÍ KOCHRDA vysoký náskok domácího celku. – 6:3.

40:01

Ve druhé třetině poskočil Slovan Žďáru ještě o něco víc. Za Žďár se sice opět prosadil Matěj Jindra. To však nic nezmůže s domácí dominancí na ledě a vedení po druhé třetině 6:2.

40:00

39:07
    Slovan ke konci třetiny dominuje a vytváří si veliký náskok do třetí třetiny. ADAM JANOUŠEK posunul svoji střelou z levého kruhu Slovan do čtyřbrankového vedení. Asistence: Jáchym Čermák a Roman Brandner.

36:12
    JÁCHYM ČERMÁK dostal pěknou přihrávku na levé křídlo. Rulf se nestihl přemístit a ústecký borec tak zakončoval s přehledem do prázdné. Asistence: Roman Brandner a Adam Janoušek.

35:47
    Po nepovedené přihrávce přerušil útok Slovanu ofsajd.

35:05
    Žďár zatím solidně brání. Slovanu se nedaří dostat do šance.

34:25
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kochrda – 2 min., podrážení).

32:51
    Slovan v plném počtu. Domácí celek dobře bránil a nepustil Žďár ke střele.

32:09
    Slovan ve čtyřech. Žďáru se při přesilovce nedaří.

31:08
    Žďár má teď velikou šanci snížit vedení domácího celku. Po dvou zbytečných faulech Slovanu bude hrát přesilovou hru 5 na 3.

30:51
    Oddechový čas pro hosty.

30:51
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Janoušek – 2 min.).

30:09
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Šešina – 2 min., krosček).

29:25
    Žďár vstřelená branka nabudila a nepříjemně teď tlačí.

28:17
    Obránci Slovanu se nedokázali zorientovat po rychlém přechodu Žďáru do útočného pásma. Šrejchovu střelu dorazil k pravé tyči MATĚJ JINDRA a domácí vedou znovu jen o dvě branky. Asistence: Zdeněk Šrejch.

26:37
    Hra je teď nahoru a dolů, ani jednomu celku se nedaří pořádně rozehrát.

25:49
    Rulf dokázal Harkabusovu střelu pouze vyrazit před sebe. K puku se dostal JAKUB TOT a zakončil k levé tyči. Asistence: Matěj Harkabus a Vít Šindelář.

24:47
    Rulf teď vytáhl neskutečný zákrok. Spoluhráči mu budou ještě dlouho děkovat.

24:16
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Bednář – 2 min., podrážení).

23:23
    Útočník hostí si teď hrál s pukem před Svobodou. Ten nakonec situaci zvládl a puk skončil v jeho lapačce.

22:02
    Žďár se po nepovedené přihrávce sám vyprovodil z útočného pásma a musí tak zakládat útočnou akci od znova.

21:17
    Teď je u puku Žďár a snaží se pomalu kombinovat v útočném pásmu.

20:08
    Slovan se hned v úvodu třetiny hnal do útoku. Zastavil ho však ofsajd.

20:01

Začátek první třetiny byl poklidnější. Slovan se v 8. minutě dostal do vedení a přebral otěže utkání. Nepustil většinu třetiny Žďár z obranného pásma a Rulf měl co dělat aby podržel svůj celek. Žďáru se ke konci třetiny podařilo snížit náskok Slovanu na 2 branky zásluhou Matěje Jindry. Do druhé třetiny budeme vstupovat za stavu 3:1 pro domácí.

20:00

19:25
    Slovan už udrží puk v útočném pásmu a v první třetině se nestane již něco zajímavého.

18:13
    Janoušek zkoušel z mezikruží. Rufl byl připraven a kryje.

16:31
    Žďár na třetí branku domácího celku ale hned odpovídá. Po pár přihrávkách se dostal puk na volného MATĚJE JINDRU, který dostal s přehledem puk za Svobodoby záda. Asistence: Zdeněk Šerejch a Jiří Kochrda.

16:05
    Pěkná spolupráce ústeckého útoku. Po Štěpánkově přihrávce se dostal PAVEL GOTTFRIED do výhodné pozice a zakončil s přehledem do levého horního rohu.Asistence: Martin Štěpánek.

15:35
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pachl – 2 min., podrážení).

14:10
    Koval krásně posunul JAKUBA TOTA po levém křídle. Ten se uvolnil okolo obránce a neomylně zakončil mezi Rulfovy betony. Asistence: Matěj Koval.

13:36
    Gottfried zkoušel od modré. Rulf kryje s přehledem.

12:06
    Ústecký útočník teď nastřelil horní tyč Rulfovy branky.

11:11
    Nebezpečná situace před Rulfovou brankou. Nikdo neměl přehled o tom kde je puk. Obránce Žďáru u něj byl nakonec první a situaci uklidnil.

10:23
    Útočnou akci Slovanu přerušil ofsajd.

09:13
    Puk se drží ve středním pásmu. Ani jednomu celku se nedaří založit útočnou akci.

08:24
    Slovan znovu v útočném pásmu. Rulf musí být v pozoru.

07:58
    Domácí celek s přehledem ubránil oslabení a dokázal se dokonce prosadit. Žďáru se početní výhoda příliš nepovedla.

07:45

07:00
    Čermák dokázal v oslabení uvolnit VÍTA ŠINDELÁŘE, který neváhal a poslal domácí celek do vedení. Asistence: Jáchym Čermák.

06:25
    Vyražená střela skončila v ochranné síti bude se vhazovat.

06:02
    Máme zde první početní výhodu dnešního utkání. Žďár má šanci otevřít skóre dnešního utkání.

05:45
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Koval – 2 min., podrážení).

04:37
    U puku teď Žďár, pomalu se snaží založit útok.

03:26
    Slovan uzavřel celek hostí v obranném pásmu a nepříjemně tlačí.

02:38
    Po nepovedené přihrávce přerušuje útok domácího celku ofsajd.

01:18
    Ústí vybojovalo puk ve středním pásmu a snaží se dostat po pravé straně do útoku.

00:26
    Žďár vyhrál úvodní buly a bude se snažit založit akci z obranného pásma.

00:01

HC Slovan Ústí nad Labem: Svoboda (Kmoch) – Stuchlý, Jarábek, Gottfried, Polata, Šešina, Štěpánek – Brandner, Janoušek, Čermák, Hampl, Tot, Průša, Šindelář, Koval, Harkabus

SKLH Žďár nad Sázavou: Rulf – Doležal, Prokop, Winkler – Štola, Malenovský, Šerejch, Pachl, Jindra, Kochrda, Bednář, Augusta

Rozhodčí: Kamil Zavřel – Patrik Goltsch, Natálie Bublová.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.

Jakub Kohout

Branky a nahrávky: 7. Šindelář (Čermák), 15. Tot (Koval), 17. Gottfried (Štěpánek), 26. Tot (Harkabus, Šindelář), 37. Čermák (Brandner, Janoušek), 40. Janoušek (Čermák, Brandner), 45. Šindelář (Tot), 52. Janoušek (Šindelář) – 17. Jindra (Šerejch, Kochrda), 29. Jindra (Šrejch), 41. Kochrda, 48. Jindra (Štola)

Rozhodčí: Kamil Zavřel – Patrik Goltsch, Natálie Bublová