Sokolov – Frýdek-M. 2:6 (kon.)
konec
HC Baník Sokolov
2:6 (0:2, 1:4, 1:0)
HC Frýdek-Místek
Pátek 21.02.2020, 17:00 • Zimní stadion Sokolov, Sokolov • Chance Liga - o účast v předkole • 23. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Statistiky: Střely na bránu: 40-30; Zásahy brankářů: 24-38; Vhazování: 45%-55%; Tresty: 5-6; Přesilové hry: 1/6-1/5; Trestné minuty: 10-12. (19:15:35)
   
  Sokolov se během probíhajícího týdne třikrát představil doma, jenže postupně prohrál s Jihlavou, Prostějovem a dnes Frýdkem-Místkem, proti kterému utrpěl čtvrtou porážku v řadě a jeho špatná série pokračuje. Hosté naopak po sérii tří porážek konečně vyhráli. Konečný výsledek je. HC Baník Sokolov 2 HC Frýdek-Místek 6.
   
  Konec zápasu.
   
  59:00
  Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
   
  55:53
  Adam Horák si připsal v rychlém sledu dva dobré zákroky, když kotouč vyrazil mimo svou bránu. Osmnáctiletý brankář dnes musel střídat Davida Feču.
   
  55:15
  Tomáš Urban vypálil z levého kruhu pro vhazování a Lukáš Daneček zřejmě levým ramenem vytáhl puk do ochranné sítě. Předtím se ale pískala přihrávka rukou.
   
  54:55
  Hosté se dostali do zakončení v blízkosti pravé tyče, jenže střela z ostrého úhlu zamířila do lapačky Adama Horáka, který si po dlouhé době osahal kotouč.
   
  54:03
  Petr Přindiš chtěl přenést hru diagonální přihrávkou z levého kruhu na vzdálenější pravou tyč, jenže hokejisté Frýdku-Místku jeho úmysl přečetli a získali kotouč.
   
  51:46
  Sokolov na levém křídle vypálil od modré čáry, jeho prudká střela ale minula vzdálenější pravý horní roh brány a brankář Lukáš Daneček nemusel zasahovat.
   
  50:22
  Sokolov odpověděl střelou zápěstím, která teď přišla z bodu pravého kruhu pro vhazování, Lukáš Daneček byl ale připravený a kotouč snadno sevřel ve své lapačce.
   
  50:15
  Domácí hokejisté přesilovou hru nevyužili a na vrcholu pravého kruhu pro vhazování střílel hostující Lukáš Motloch, jeho následná střela ale byla zablokována.
   
  47:57
  Filip Haman fauloval zakončujícího Adama Rulíka a usedl poté na trestnou lavici na dvě minuty za podrážení.
   
  47:49
  Adam Rulík si najel před bránu na nádhernou přihrávku z pravého křídla, jenže poté Lukáše Danečka nepřekonal! Byl ale vzápětí faulován.
   
  46:47
  Lukáš Daneček musel během přesilové hry svého týmu dvakrát zasahovat a na pravém křídle se poté snažil prosadit Dan Przybyla, puk ale skončil v ochranné síti.
   
  45:06
  Domácí Jan Bečvář zbytečně fauloval na pravém křídle útočného pásma a byl poté vyloučen za vysokou hůl.
  42:50 Patrik MICHÁLEK - 2:6
   
  42:50
  Baník právě vstřelil branku!
  Petr Vodička přenesl hru podél útočné modré čáry doleva, kde si kotouč zpracoval domácí PATRIK MICHÁLEK, a táhlou střelou z vrcholu levého kruhu pro buly zamířil do brány! Adam Horák na přední tyči vůbec nic neviděl a musel lovit puk ze své sítě. Asistence: Petr Vodička.
   
  41:41
  Tomáš Urban vypálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho prudká rána mířila na bránu, Lukáš Daneček byl ale připravený a puk poté vyrazil do ochranné sítě.
   
  40:32
  Domácí hokejisté se ocitli před bránou hostí v obrovské šanci, jenže kotouč nedokázali dostat za záda fantastického brankáře Lukáše Danečka!

  Tomáš Reiner

  Branky a nahrávky: 40. Švec (Přindiš, Osmík), 43. P. Michálek (Vodička) – 14. R. Szturc (Hrachovský, Hladonik), 18. Kafka (Kaukič, Tomi), 26. Hrachovský (R. Szturc, Motloch), 32. Kofroň (Martynek, Bartko), 35. Hladonik (Haman, Bartko), 37. Motloch (Przybyla)


  HC Baník Sokolov: Fečo (35. Horák) – Záruba, Kadeřávek, Vodička, Přindiš (A), Pařízek, A. Rulík, P. Michálek – Grim, M. Zadražil (A), Švec – Bečvář, T. Rohan (C), Čejka – Uhlík, Osmík, Urban – Houška, Berčík. Hlavní trenér: Karel Mlejnek.
  HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Suchánek) – Haman, D. Stránský, J. Michálek, Bartko, Hrachovský, J. Adámek, Jenáček – Tomi, Kaukič, Kafka – Mikulík, Stuchlík, Kofroň – Martynek (C), Hladonik (A), R. Szturc – Przybyla, Motloch, Eret. Hlavní trenér: Vlastimil Wojnar.

  Rozhodčí: Michal Kostourek, Luděk Pilný. Čároví: Martin Tvrdík, Miroslav Šimán

  Diváci: 470