Skalica – Dubnica 5:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Topoľčany 5:2 (kon.) | Trnava – Žilina 0:8 (kon.)
Martin – Bratislava Capitals 4:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Levice 5:2 (kon.)
HK VITAR Martin
4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
iClinic Bratislava Capitals
sk Pátek 21.02.2020, 18:00 • Martinské hokejové centrum • 1. liga (SR) • Skupina A

59:44
    Martin dal gól!
    Gól do prázdnej bránky. MATÚŠ RUDZAN nájdený Jakubom Cígerom pečatí víťazstvo domáceho tímu štvrtým gólom. Druhú asistenciu si pripisuje Ján Tabaček.

58:00
    Filip Vašaš (HCB) inkasuje dve minúty za napadnutie hlavy a krku. Navyše inkasuje aj 10-minútový osobný trest za napadnutie hlavy a krku.

57:21
    Nikým nekrytý JÁN ZLOCHA dostal prihrávku z pravej strany od Davida Videlku pričom s veľkým prehľadom túto príležitosť premenil. Druhú asistenciu si pripisuje Mário Róth.

55:01
    Filip Vašaš (HCB) inkasuje dve minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

52:31
    HC Bratislava Capitals dáva gól! Matej Bača našiel pred bránkou MAREKA SLOVÁKA, ktorý dostal puk do bránky. Domáci hráči ešte reklamujú hru vysokou hokejkou, nič im to ale nepomôže. Druhú asistenciu si pripisuje Daniel Kružík.

43:55
    Lukáš Bohunický (HCB) inkasuje dve minúty za vyhodenie puku.

40:32
    Matúš Rudzan (MAR) inkasuje dve minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

36:16
    Využitá presilová hra. Po skvelom clonení pred bránkou dosiahol gól MICHAL MURČEK po asistenciách Juraja Cebáka a Jakuba Cígera.

34:53
    Peter Hamerlík (HCB) inkasuje dve minúty za podrazenie. Dvojminútový trest si za neho odsedí Dušan Klučiar.

28:46
    HC Bratislava Capitals dáva gól! Domáci neustrážili DÁVIDA BUCA, ktorý povedľa betónu brankára vyrovnáva po asistenciách Tibora Vargu a Karola Slobodu.

26:17
    Lukáš Bohunický (HCB) inkasuje dve minúty za podrazenie.

19:13
    Aurel Nauš (MAR) inkasuje dve minúty za hákovanie.

09:59
    Davidom Videlkom nastrelený puk do brankára. Od neho sa odrazil k JÁNOVI ZLOCHOVI, ktorý otvára skóre. Druhú asistenciu si pripisuje Ján Tabaček.