Miskolc – MAC Budapešť 1:3 (kon.) | Košice – Nové Zámky 7:2 (kon.) | Trenčín – Poprad 3:4 (po pr.)
HC Slovan – Lipt. Mikuláš 11:0 (kon.) | Michalovce – Zvolen 4:3 (po pr.) | Detva – Banská Bystrica 1:4 (kon.)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
MAC Budapešť
sk Pátek 21.02.2020, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 52. kolo

59:56
    Budapešť dáva gól!
    A toto je už naozaj posledná bodka tohto stretnutia. Miškovec vyrazila po buly do útoku a odvolala brankára. Puku sa však ujali hostia, zo stredného pásma vystrelil priamo na bránku TOMÁŠ KLEMPA.
    Asistoval mu Charles Stretch.

59:40
    Tak toto je naozaj výborné pre hosťujúcu Budapešť, ktorá strieľa zrejme rozhodujúci gól. Stretch vybojoval puk v rohu klziska, posunul ho TOMÁŠOVI KLEMPOVI, ktorý prekorčuľoval pred bránku. Vystrelil a následne si Klempa aj svoju strelu bekhendom dorazil.
    Asistencia: Charles Stretch.

56:57
    Do dobrej streleckej pozície sa dostali hráč Miškovca. Z ľavého kruhu to skúšal strelou Harrison, následne sa chcel k dorážke dostať Ritó, no mieril nepresne.

50:55
    V týchto chvíľach je hra prerušená. Na dve minúty za držanie si odchádza sadnúť Tamás Pozsgai.

47:01
    Sledujeme vylúčenie na strane domácich. Dve minúty za podrazenie dostáva Bence Páterka.

46:14
    Obrovskú príležitosť po Rodmanovej prihrávke spálil práve Kyle Beach, ktorý to dostal na pravom kruhu pri žrdi do ideálnej pozície. Žiaľ, cez roznoženého Bernarda netrafil!

42:51
    Sledujeme prerušenie hry a vylúčenie. Bruno Kreisz si odchádza sadnúť na dve minúty za hákovanie. Príležitosť pre DVTK.

39:49
    Miškovec dal gól!
    Domáci hokejisti strieľajú svojmu súperovi gól do šatne. Pomerne nenápadne Vandane potiahol akciu, puk prenechal medzi kruhmi na hokejku KYLEA BEACHA, ktorý dostal veľa voľného priestoru. Namieril a trafil nechytateľne popri vyrážačke.
    Asistencie: Davis Vandane, David Rodman.

36:25
    Dobrú pozíciu ponúkol Valchař svojmu spoluhráčovi Vasovi, ktorý už bol sám pred bránkou. V nevhodnej chvíli mu však puk unikol z čepele.

34:00
    Do dobrej pozície vysúval Goz Davida Rodmana, ktorý si nakorčuľoval pred bránku a pokúšal sa o zakončenie. Jeho strelecký pokus mu nevyšiel, z prvej netrafil puk.

27:47
    Vo vlastnom oslabení sa zaujímavo podnikol prienik pre Radima Valchařa. Český útočník v službách DVTK smeroval do blafáku, brankár Bernard ho však vynikajúco vychytal!

27:08
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (D. Kiss – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme MAC Budapešť (Klempa – 2 min., hrubosť).

26:12
    Domáci sa dostali do menšieho zovretia svojho súpera a následne vyhadzovali puk preč. Urobil to János Vas, ktorý dostáva dve minúty za vyhodenie puku.

17:45
    Presilovku si zahrá aj mužstvo Miškovca. Chris Carlisle dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

10:49
    Hostia využívajú ponúknutú presilovku a dostávajú sa do vedenia v stretnutí. Brance Orban najprv na pravom kruhu naznačil strelu, prenechal však puk ÁKOSOVI SZIGETIMU, ktorý nechytateľnou švihovkou trafil ponad Rajnovu lapačku.
    Asistencie: Brance Orban, Scott Macaulay.

09:38
    Prvú presilovku v zápase budú hrať hostia. Ryan Harrison je potrestaný dvomi minútami za seknutie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 40. Beach (Vandane, Rodman) – 11. Szigeti (Orban, Macaulay), 60. Klempa (Stretch), 60. Klempa (Stretch)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Rajna (Adorján) – Göz, Vandane, Ross, D. Kiss, Láda, Harrison – Rodman, Galanisz, Beach – Valchař, Vas, Beauvillier – Páterka, Ritó, P. Kiss
    MAC Budapešť: Bernard (Halász) – Busenius, Macaulay, Carlisle, Bugár, Garát, Pozsgai, Schlekmann, Blake Orbán – Brance Orban, Terbócs, Bodó – Klempa, Stretch, Sofron – Kreisz, Majoross, Szigeti – Szucs, Nagy, Loczi

Rozhodčí: Tvrdoň, Fridrich – Smrek, Vyšný

Diváci: 1 385