Celta Vigo – Leganés 1:0 (kon.) | Barcelona – Eibar 5:0 (kon.) | Real Sociedad – Valencia 3:0 (kon.)
Levante – Real Madrid 1:0 (kon.)
Celta de Vigo
1:0 (0:0)
CD Leganés
Sobota 22.02.2020, 13:00 • Abanca-Balaídos (Vigo) • Španělská LaLiga • 25. kolo

Skončilo nám utkání mezi Celtou Vigo a Leganés. Hosté hráli více než 70 minut v početní převaze, ale přesto dnešní duel prohráli. Jedinou trefu si připsal po standardní situaci v 62. minutě kanonýr Iago Aspas. Ve druhém poločase jsme moc šancí neviděli. Dalo by se říct, že ta jediná skončila brankou. Ve velmi důležitém zápase o záchranu se tak radují domácí. Získali cenné tři body a navíc přeskočili Mallorcu.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne! (15:07:35)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 2:9. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:16.

90+6

90+5
    Leganés má k dispozici zřejmě poslední nákop do šestnáctky. Po faulu bude rozehrávat z poloviny hrací plochy.

90+4
    Rubén Blanco následný centr zachytil. S odkopem spěchat nebude.

90+3
    Další pokus o centr v podání hostů úspěšný nebyl. Všichni hráči Celty se mezitím vrátili na svou polovinu.

90+2
    Hugo Mallo vyrazil dopředu a poslal do vápna velice pěkný centr. Útočící hráč zakončil vedle přední tyče, ovšem stejně pobýval v ofsajdu.

90+1
    Nad rámec řádné hrací doby se bude nastavovat 5 minut.

90
    Rafinha navíc zůstal ležet na trávníku. Zřejmě má křeče.

90
    Hosté to zkouší vzduchem. Jejich snažení už působí poměrně bezradným dojmem.

88
    Celta Vigo poměrně dlouhou dobu pobývala na polovině svého soupeře. Nyní však už vyráží dopředu opět fotbalisté v zelených dresech.

87
    K odraženému míči se dostal Gil, jehož rána zapadla vysoko nad horní tyč.

86
    Hosté měli k dispozici další roh, který však odvrací obrana soupeře. Tlak Leganés ale není nikterak velký.

84
    Rafinha je v posledních minutách zřejmě nejužitěčnějším hráčem domácích. Nyní dokázal vybojovat na svou osobu faul.

83
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Santiago Mina.

82
    Bryan Gil se zjevil s míčem na noze v pokutovém území, ale okamžitě byl dostoupen. K zakončení se tento šikovný záložník nedostal.

80
    Rafinha vyrazil vstříc třem soupeřovým fotbalistům. Není se co divit, že o míč přišel. Pro svůj celek ale pošetřil několik velmi cenných vteřin.

79
    Okay Yokuşlu se snažil proniknout až k zakončení, jenže najednou se zjevil na trávníku. Penalta se ale pískat nebude.

78
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Denis Suárez, přichází Joseph Aidoo.