Písek – Olomouc 22:21 (kon.) | Dunajská Streda – Hodonín 30:26 (kon.) | Hlohovec – Michalovce 18:40 (kon.)
Šaľa – Prešov 0:0 (18:00) | Zlín – Veselí n/M 27:28 (kon.) | Most – Poruba 35:27 (kon.)
Sokol Písek
22:21 (10:11)
DHK Zora Olomouc
Sobota 22.02.2020, 15:00 • Oblouková hala Písek. • MOL liga žen • 22. kolo

Zápas mezi Pískem a Olomoucí je u konce. Ze zisku dvou bodů se radují Sokolky, které sklízí bouřlivé ovace od píseckých diváků. Pod výhru Písku 22:21 se nejvíce podepsala Benešová, která zaznamenala sedm branek. Ale ještě více pochvaly si zaslouží brankářka Šachová, která si připsala řadu výborných zákroků, což bylo rozhodující. Dnešní zápas patřil k pohledným a napínavým zároveň. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký sobotní večer. (16:38:25)

Sokol Písek – DHK Zora Olomouc 22:21 (10:11)
    Nejvíce branek: Benešová 7, Hauserová 4, Kubišová 3/1 – Patrnčiaková 7/3, Salčáková 5/1, Kapsová 3/1. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 3/2 – 10/5. Vyloučení: 6:5.

Konec zápasu. (22:21)
    60
    Kašpárková tři vteřiny před závěrečnou sirénou upravila skóre na konečných 22:21. (22:21)

60
    Kvášová je šest vteřin před konce vyloučena na dvě minuty. To již výhru Písku nesebere. (22:20)

60
    Minuta do konce. Písek drží balón. (22:20)
    59
    Jansová sice rychle odpověděla, ale do konce zápasu zbývá cca 1 minuta. Domácí tým si ještě bere poslední oddechový čas. (22:20)
    59
    Benešová se dostala do samostatného úniku, který zakončila k pravé tyči. Troufám si tvrdit, že je rozhodnuto. (22:19)

58
    Písek bude hrát do konce zápasu v oslabení. Kubišová usedá k dvouminutovému trestu. (21:19)
    58
    Další gól Hauserové v naznačované pasivitě. Písek je blízko k zisku dvou bodů. (21:19)
    57
    ... který Patrnčiaková s přehledem proměňuje. (20:19)

57
    Jansová vybojovala sedmimetrový hod. (20:18)

56
    Utkání se rychle blíží ke svému konci. Jihočešky drží dvoubrankové vedení. (20:18)

55
    Kapsová v jasné příležitosti nedokázala překonat výborně chytající Šachovou. (20:18)