Andrej Arlovskij - Tom Aspinall | (*02:00) | | | Neznámý - Neznámý | (*02:15) |
Alexej Olejnik - Chris Daukaus | (*02:30) | | | Charles Rosa - Darrick Minner | (*02:45) |
Ketlen Vieiaraová - Jana Kunickaja | (*03:00) | | | Curtis Blaydes - Derrick Lewis | (*03:15) |
Štafeta žen, 4x6 km, Anterselva | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Anterselva | Vítěz: Francie (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Niigata | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | Obří slalom mužů, 2. kolo, Niigata | Vítěz: F. Zubčić (CRO) (kon.) |
Sjezd žen, Crans Montana | Vítěz: L. Gutová-Behramiová (SUI) (kon.) |
Muži HS97, Rasnov | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Trondheim | Vítěz: J. H. Klæbo, M. C. Fallaová (kon.) |
Skoky HS138, Trondheim | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Trondheim | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
MS - Štafeta mužů, 4x7,5 km, Anterselva
Vítěz: Francie
Adam Kodet
Konečné pořadí:
1. Francie 1:12:35,9 (0+4)
2. Norsko +21,5 (1+12)
3. Německo +36,2 (1+8)
4. Rusko +1:44,7 (0+9)
5. Slovinsko +1:45,8 (0+8)
6. Rakousko +2:28,5 (2+12)
7. Itálie +2:32,0 (0+9)
8. USA +2:32,9 (0+5)
9. Bělorusko +2:40,4 (0+6)
10. Švédsko +3:28,9 (2+10)
11. Bulharsko +3:47,2 (3+8)
12. Ukrajina +3:52,5 (2+14)
13. Česká republika +3:54,8 (0+14)
14. Kanada +4:02,9 (2+9)
15. Švýcarsko +4:35,5 (2+10)
16. Polsko +4:56,7 (0+11)
17. Slovensko +5:08,0 (2+10)
18. Čína - předjeta o kolo
19. Belgie - předjeta o kolo
20. Japonsko - předjeto o kolo
21. Estonsko - předjeto o kolo
22. Lotyšsko - předjeto o kolo
23. Rumunsko - předjeto o kolo
24. Litva - předjeta o kolo
25. Kazachstán - předjet o kolo
26. Finsko - předjeto o kolo
27. Jižní Korea - předjeta o kolo
Pořadí po 8. střelbě:
1. Francie 1:06:47,7 (0+4)
2. Německo +35,5 (1+8)
3. Norsko +40,3 (1+12)
4. Slovinsko +1:49,1 (0+8)
5. Rusko +2:01,2 (0+9)
----
14. Cesko +3:59,9 (0+14)
Pořadí po 7 střelbě:
1. Francie 1:00:22,4 (0+2)
2. Německo +3,7 (0+5)
3. Norsko +59,3(1+11)
4. Slovinsko +1:35,1 (0+8)
5. Rusko +1:55,5 (0+7)
---
12. Cesko +3:30,2 (0+11)
Pořadí po 6. střelbě:
1. Německo 48:38,6 (0+2)
2. Francie +0,7 (0+2)
3. Norsko +1:03,0 (1+9)
4. Bulharsko +1:04,1 (0+8)
5. Rusko +1:28,4 (0+7)
-----
13. Cesko +3:06,1 (0+10)
Pořadí po 5. střelbě:
1. Německo 42:09,6 (0+1)
2. Francie +2,8 (0+1)
3. Bulharsko +1:00,4 (0+1)
4. Slovinsko +1:01,0 (0+6)
5. Norsko +1:06,8 (1+7)
----
13. Cesko +2:17,9 (0+7)
Pořadí po 4. střelbě:
1. Francie 30:27,9 (0+1)
2. Německo +0,2 (0+1)
3. Itálie +37,2 (0+5)
4. Rakousko +52,0 (0+6)
5. Rusko +1:03,7 (0+5)
----
13. Cesko +1:25,4 (0+5)
Pořadí po 3. střelbě:
1. Francie 24:14,3 (0+1)
2. Německo +0,2 (0+0)
3. Itálie +17,8 (0+4)
4. Ukrajina +29,7 (0+3)
5. Bulharsko +37,8 (0+0)
-----
9. Cesko +49,3 (0+2)
Pořadí po 2. střelbě:
1. Německo 12:29,7 (0+0)
2. Francie +2,2 (0+1)
3. Ukrajina +13,6 (0+1)
4. Itálie +17,8 (0+4)
5. USA +25,4 (0+0)
----
6. Cesko +27,6 (0+1)
Pořadí po 1. střelbě:
1. Francie 6:15,6 (0+0)
2. Norsko +0,4 (0+0)
3. Německo +0,8 (0+0)
4. Itálie +4,7 (0+1)
5. Česko +7,7 (0+0)
Startovní listina
1. Norsko (Vetle Sjastad Christiansen, Johannes Dale,
2. Francie (Emilien Jacquelin, Martin Fourcade, Simon Desthieux, Quentin Fillon Maillet)
3. Německo (Erik Lesser, Philipp Horn, Arnd Peiffer, Benedikt Doll)
4. Rusko (Jevgenij Garaničev, Matvej Jelisejev, Nikita Poršněv, Alexander Loginov)
5. Slovinsko (Miha Dovžan, Jakov Fak, Klemen Bauer, Rok Tršan)
6. Bělorusko (Anton Smolski, Nikita Lobastov, Raman Jaljotnau, Sergej Bočarnikov)
7. Rakousko Itálie(Felix Leitner, Simon Eder, Julian Eberhard, Dominik Landertinger)
8. Švédsko (Peppe Femling, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma, Sebastian Samuelsson)
9. Ukrajina (Artěm Prima, Sergej Semjonov, Ruslan Tkalenko, Dmitro Pidručnij)
10. Česko ( Michal Šlesingr, Ondřej Moravec, Jakub Štvrtecký, Michal Krčmář)
11. Itálie (Lukas Hofer, Thomas Bormolini, Daniele Cappellari, Dominik Windisch)
12. Kanada (Jules Burnotte, Scott Gow, Adam Runnalls, Christian Gow)
13. Švýcarsko (Mario Dolder, Serafin Wiestner, Jeremy Finello, Joscha Burkhalter)
14. USA (Leif Nordgren, Sean Doherty, Paul Schommer, Jake Brown)
15. Finsko (Jaakko Ranta, Olli Hiidensalo, Tero Seppala, Tuukka Invenius)
16. Polsko (Andrzej Nędza-Kubiniec, Grzegorz Guzik, Łukasz Szczurek, Marcin Szwajnos)
17. Estonsko (Rene Zachna, Kalev Ermits, Kristo Siimer, Raido Ränkel)
18. Bulharsko (Dimitar Gerdžikov, Krasimir Anev, Anton Sinapov, Vladimir Iliev)
19. Litva (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Linas Banys, Tomas Kaukenas)
20 Čína (Fang-ming Čcheng, Sing-jüan Jen, Ťin-le Tchang, Süe-č' Li)
21. Slovensko (Martin Otčenáš, Šimon Bartko, Michal Šíma, Tomáš Hasilla)
22. Rumunsko (George Buta, Cornel Puchianu, George Marian Coltea, Denis Şerban)
23. Kazachstán (Vladislav Kirejev, Alexandr Mukchin, Danil Beleckij, Sergej Sirik)
24. Lotyšsko (Edgars Mise, Andrejs Rastorgujevs, Roberts Slotinš, Aleksandrs Patrijuks)
25. Jižní Korea (Timofej Lapšin, Džujn Čcho, Su-jung Li, Sang-rea Kim)
26. Belgie (Florent Claude, Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffar, Pjotr Dielen)
27. Japonsko (Mikito Tačizaki, Kosuke Ozaki, Šóhej Kodama, Kazuki Bajšo)
1. Francie 1:12:35,9 (0+4)
2. Norsko +21,5 (1+12)
3. Německo +36,2 (1+8)
4. Rusko +1:44,7 (0+9)
5. Slovinsko +1:45,8 (0+8)
6. Rakousko +2:28,5 (2+12)
7. Itálie +2:32,0 (0+9)
8. USA +2:32,9 (0+5)
9. Bělorusko +2:40,4 (0+6)
10. Švédsko +3:28,9 (2+10)
11. Bulharsko +3:47,2 (3+8)
12. Ukrajina +3:52,5 (2+14)
13. Česká republika +3:54,8 (0+14)
14. Kanada +4:02,9 (2+9)
15. Švýcarsko +4:35,5 (2+10)
16. Polsko +4:56,7 (0+11)
17. Slovensko +5:08,0 (2+10)
18. Čína - předjeta o kolo
19. Belgie - předjeta o kolo
20. Japonsko - předjeto o kolo
21. Estonsko - předjeto o kolo
22. Lotyšsko - předjeto o kolo
23. Rumunsko - předjeto o kolo
24. Litva - předjeta o kolo
25. Kazachstán - předjet o kolo
26. Finsko - předjeto o kolo
27. Jižní Korea - předjeta o kolo
Pořadí po 8. střelbě:
1. Francie 1:06:47,7 (0+4)
2. Německo +35,5 (1+8)
3. Norsko +40,3 (1+12)
4. Slovinsko +1:49,1 (0+8)
5. Rusko +2:01,2 (0+9)
----
14. Cesko +3:59,9 (0+14)
Pořadí po 7 střelbě:
1. Francie 1:00:22,4 (0+2)
2. Německo +3,7 (0+5)
3. Norsko +59,3(1+11)
4. Slovinsko +1:35,1 (0+8)
5. Rusko +1:55,5 (0+7)
---
12. Cesko +3:30,2 (0+11)
Pořadí po 6. střelbě:
1. Německo 48:38,6 (0+2)
2. Francie +0,7 (0+2)
3. Norsko +1:03,0 (1+9)
4. Bulharsko +1:04,1 (0+8)
5. Rusko +1:28,4 (0+7)
-----
13. Cesko +3:06,1 (0+10)
Pořadí po 5. střelbě:
1. Německo 42:09,6 (0+1)
2. Francie +2,8 (0+1)
3. Bulharsko +1:00,4 (0+1)
4. Slovinsko +1:01,0 (0+6)
5. Norsko +1:06,8 (1+7)
----
13. Cesko +2:17,9 (0+7)
Pořadí po 4. střelbě:
1. Francie 30:27,9 (0+1)
2. Německo +0,2 (0+1)
3. Itálie +37,2 (0+5)
4. Rakousko +52,0 (0+6)
5. Rusko +1:03,7 (0+5)
----
13. Cesko +1:25,4 (0+5)
Pořadí po 3. střelbě:
1. Francie 24:14,3 (0+1)
2. Německo +0,2 (0+0)
3. Itálie +17,8 (0+4)
4. Ukrajina +29,7 (0+3)
5. Bulharsko +37,8 (0+0)
-----
9. Cesko +49,3 (0+2)
Pořadí po 2. střelbě:
1. Německo 12:29,7 (0+0)
2. Francie +2,2 (0+1)
3. Ukrajina +13,6 (0+1)
4. Itálie +17,8 (0+4)
5. USA +25,4 (0+0)
----
6. Cesko +27,6 (0+1)
Pořadí po 1. střelbě:
1. Francie 6:15,6 (0+0)
2. Norsko +0,4 (0+0)
3. Německo +0,8 (0+0)
4. Itálie +4,7 (0+1)
5. Česko +7,7 (0+0)
Startovní listina
1. Norsko (Vetle Sjastad Christiansen, Johannes Dale,
2. Francie (Emilien Jacquelin, Martin Fourcade, Simon Desthieux, Quentin Fillon Maillet)
3. Německo (Erik Lesser, Philipp Horn, Arnd Peiffer, Benedikt Doll)
4. Rusko (Jevgenij Garaničev, Matvej Jelisejev, Nikita Poršněv, Alexander Loginov)
5. Slovinsko (Miha Dovžan, Jakov Fak, Klemen Bauer, Rok Tršan)
6. Bělorusko (Anton Smolski, Nikita Lobastov, Raman Jaljotnau, Sergej Bočarnikov)
7. Rakousko Itálie(Felix Leitner, Simon Eder, Julian Eberhard, Dominik Landertinger)
8. Švédsko (Peppe Femling, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma, Sebastian Samuelsson)
9. Ukrajina (Artěm Prima, Sergej Semjonov, Ruslan Tkalenko, Dmitro Pidručnij)
10. Česko ( Michal Šlesingr, Ondřej Moravec, Jakub Štvrtecký, Michal Krčmář)
11. Itálie (Lukas Hofer, Thomas Bormolini, Daniele Cappellari, Dominik Windisch)
12. Kanada (Jules Burnotte, Scott Gow, Adam Runnalls, Christian Gow)
13. Švýcarsko (Mario Dolder, Serafin Wiestner, Jeremy Finello, Joscha Burkhalter)
14. USA (Leif Nordgren, Sean Doherty, Paul Schommer, Jake Brown)
15. Finsko (Jaakko Ranta, Olli Hiidensalo, Tero Seppala, Tuukka Invenius)
16. Polsko (Andrzej Nędza-Kubiniec, Grzegorz Guzik, Łukasz Szczurek, Marcin Szwajnos)
17. Estonsko (Rene Zachna, Kalev Ermits, Kristo Siimer, Raido Ränkel)
18. Bulharsko (Dimitar Gerdžikov, Krasimir Anev, Anton Sinapov, Vladimir Iliev)
19. Litva (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Linas Banys, Tomas Kaukenas)
20 Čína (Fang-ming Čcheng, Sing-jüan Jen, Ťin-le Tchang, Süe-č' Li)
21. Slovensko (Martin Otčenáš, Šimon Bartko, Michal Šíma, Tomáš Hasilla)
22. Rumunsko (George Buta, Cornel Puchianu, George Marian Coltea, Denis Şerban)
23. Kazachstán (Vladislav Kirejev, Alexandr Mukchin, Danil Beleckij, Sergej Sirik)
24. Lotyšsko (Edgars Mise, Andrejs Rastorgujevs, Roberts Slotinš, Aleksandrs Patrijuks)
25. Jižní Korea (Timofej Lapšin, Džujn Čcho, Su-jung Li, Sang-rea Kim)
26. Belgie (Florent Claude, Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffar, Pjotr Dielen)
27. Japonsko (Mikito Tačizaki, Kosuke Ozaki, Šóhej Kodama, Kazuki Bajšo)
1. Francie 1:12:35,9 (0+4)
2. Norsko +21,5 (1+12)
3. Německo +36,2 (1+8)
4. Rusko +1:44,7 (0+9)
5. Slovinsko +1:45,8 (0+8)
6. Rakousko +2:28,5 (2+12)
7. Itálie +2:32,0 (0+9)
8. USA +2:32,9 (0+5)
9. Bělorusko +2:40,4 (0+6)
10. Švédsko +3:28,9 (2+10)
11. Bulharsko +3:47,2 (3+8)
12. Ukrajina +3:52,5 (2+14)
13. Česká republika +3:54,8 (0+14)
14. Kanada +4:02,9 (2+9)
15. Švýcarsko +4:35,5 (2+10)
16. Polsko +4:56,7 (0+11)
17. Slovensko +5:08,0 (2+10)
18. Čína – předjeta o kolo
19. Belgie – předjeta o kolo
20. Japonsko – předjeto o kolo
21. Estonsko – předjeto o kolo
22. Lotyšsko – předjeto o kolo
23. Rumunsko – předjeto o kolo
24. Litva – předjeta o kolo
25. Kazachstán – předjet o kolo
26. Finsko – předjeto o kolo
27. Jižní Korea – předjeta o kolo
1. Francie 1:06:47,7 (0+4)
2. Německo +35,5 (1+8)
3. Norsko +40,3 (1+12)
4. Slovinsko +1:49,1 (0+8)
5. Rusko +2:01,2 (0+9)
----
14. Cesko +3:59,9 (0+14)