Mladá Boleslav – Žabonosy 3:1 (kon.) | Mělník – Kralupy n. Vltavou 4:3 (kon.)
HC Junior Mělník
4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
HK Kralupy nad Vltavou
Sobota 22.02.2020, 17:30 • Zimní stadion Mělník • Krajská liga: Středočeský kraj • 22. kolo

Třetí třetina nakonec nabídla trochu nečekané drama po tom, co ještě v 58. minutě vedli domácí díky Mackově brance o dva góly. Vývoj ovšem zdramatizoval necelé dva a půl minuty před koncem třetí dvacetiminutovky benjamínek mužstva Tomáš Klapka. Závěrečný nápor ovšem Kralupy ve vyrovnávací branku proměnit nedokázaly a 3 body tak z dnešního derby zůstanou v Mělníce.
    Ode mě je to ze základní části letošního ročníku středočeské krajské ligy vše a těším na počtenou v části vyřazovací. (19:57:47)

59:58
    Čárový rozhodčí píská kralupský ofsajd.

59:42
    Ondřej Hampl vyhrává buly a Kralupy kombinují.

Oddechový čas pro domácí.

59:41
    Zakázané uvolnění domácích.

59:05
    Puk opouští útočné pásmo Kralup.

58:50
    Pokus Hampla od modré chytá Šrámek a přerušuje hru.

58:26
    Jiří Exner opouští kralupskou bránu. Hosté hrají v šesti.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty utkání.

57:33
    Kralupy právě vstřelily branku!

Tak přeci jen to vypadá na zajímavý závěr. Obránce kralupské juniorky TOMÁŠ KLAPKA projel s pukem až před domácí brankoviště, zamířil k levé tyči Šrámkovi brány a pod rukou mělnického brankáře trefil přesně! Asistence: Robin Student, Jakub Kaprál

57:15

57:01
    Kralupy zatím zvládají oslabení na výbornou. Roubal se dokonce dostal ke střele, která jen těsně minula pravý roh Šrámkovy brány.

55:15
    Na závěrečný kralupský nápor to zatím nevypadá. 2 minuty dostává za držení Ota Řehák a posílá svůj tým do oslabení.

54:35
    Šípek zkoušel překvapit Exnera schovanou střelou přes obránce, ale vytoužený pravý růžek brány netrefil.

53:20

53:02
    Jiří Exner přečetl křižnou přihrávku na Kapouna a do dráhy kotouče vložil hůl. Zadělal si ovšem na velkou nepříjemnost, puk se odrazil do Romana Verbíka číhající před ním a od urostlého obránce pak nazpět k Exnerovi. Kralupský brankář ovšem neposedný puk krotí a přerušuje hru.

52:26
    Roman Verbík osvobozuje svůj tým a vyhazuje daleko od kralupské brány.

David Palán

Branky a nahrávky: 10. Chvátal (Macek), 27. P. (Havel), 30. Havel (P., Cicvárek), 44. Macek (Havel, Janele) – 14. D. (Háva), 35. Kaprál, 58. Klapka (Student, Kaprál)

HC Junior Mělník: Šrámek (Srp) – Vaněk, Cicvárek, Prejza, Chvátal, Novotný, Krejsa, Kubica, Kapoun – Šípek, Litera P. (A), Fedymycz, Vernek, Macek, Stinka, Šubrt (C), Lenc, Havel (A), Kratochvíl, Janele, Štrombach
    HK Kralupy nad Vltavou: Exner (Kresta) – Verbík R., Klapka, Cafourek (A), Verbík J., Prášek (C), Šarše – Řehák, Kaprál (A), Student – Soukup, Hampl, Brandejský – Roubal, Hanžl, Davídek – Litera D., Háva, Bradáček

Rozhodčí: Lukáš Kučera — Petr Větrovský, Marek Havel