Karviná – Teplice 3:0 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 2:3 (kon.) | Olomouc – Sparta 1:0 (kon.)
FC Zlín
2:3 (0:2)
SK Dynamo Č. Budějovice
Neděle 23.02.2020, 14:30 • Stadion Letná, Zlín • FORTUNA:LIGA • 22. kolo

A je konec! Diváci na zlínské Letné mohli vidět velmi atraktivní utkání plné gólů. Do šaten o poločase se šlo za stavu 0:2. Zkraje druhého poločasu dokázal snížit Dominik Simerský, v 67. minutě však Matej Mršić přidal po krásné střele svůj druhý gól v zápase. Zlín ještě snížil zásluhou Adnana Džafiće, to však bylo z domácí strany vše. Dynamo si tak odváží ze Zlína velmi cenné tři body a Zlín tak ve zbytku jarní části čeká tuhý boj o záchranu. To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou. (16:29:06)

90+3

90+3
    Janetzký se ve vápně srazil s Tomášem Sivokem a oba dva leží otřesení na hrací ploše.

90+2
    Žlutou kartu dostává Ivan Schranz (SK Dynamo Č. Budějovice).

90+2
    Dokonce si Dynamo vytváří rohový kop.

90+1
    První minuta nastavení však začíná na zlínské obranné polovině.

90
    Sudí Julínek nastavuje tomuto zápasu tři minuty.

89
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Matej Mršić, přichází Miloš Kopečný.

89
    Janetzký předal míč Róbertu Matejovi, který se odvážil ke střele. Ta mu však nevyšla.

88
    Další útočná akce je zastavena kvůli ofsajdovému postavení.

87
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Olexandr Azackij, přichází Martin Cedidla.

86
    Zlínu už se celkem krátí čas. Dominik Simerský uvede míč zpátky do hry.

85
    Letící centr z pravé strany do pokutového území Zlína odvrací hlavičkou Dominik Simerský.

84
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Patrik Brandner, přichází Karol Mészáros.

82
    Dnešní utkání sleduje na zlínské Letné 2712 diváků.

81
    Zlínský trenér Kameník (ZLN) vidí od sudího Julínka žlutou čáru a přílišné protesty proti rozhodnutí asistenta rozhodčího.

80
    Další roh pro Zlín.

79
    Jiráček posílal další centr do vápna, na míč si ale opět vyskočil pozorný Drobný.

Jan Kobylík

Branky: 53. Simerský (P. Buchta), 68. Džafić – 11. Mršić (Brandner), 45. L. Havel (pen.), 67. Mršić (Šulc)

Karty:   81. Kameník (ZLN) – 14. Havelka (CEB), 90+2. Schranz (CEB)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 4:0. Rohy: 7:4.
    FC Zlín: Rakovan – Simerský, P. Buchta, Azackij (87. Cedidla) – Matejov, Fantiš, Hlinka, Jiráček (C) – Džafić, Jawo (78. Janetzký), Čanturišvili (46. Conde).
    Náhradníci: S. Dostál – Bačo, Cedidla, Conde, Bartošák, Janetzký, Martínez García.

SK Dynamo Č. Budějovice: Drobný – Čolić, L. Havel, Sivok (C), P. Novák – Čavoš, Havelka, Brandner (84. Mészáros), Javorek (63. Šulc) – Mršić (89. Kopečný), Schranz.
    Náhradníci: Sušak – Talovierov, Kopečný, Šulc, Ledecký, Mészáros, Granečný.

Rozhodčí: Julínek – Myška, Mojžíš