Litvínov – K. Vary 6:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:2 (2:1 po s.n.) | Plzeň – Kladno 8:5 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 2:4 (kon.) | Pardubice – Liberec 1:4 (kon.)
HC Kometa Brno
2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
HC Olomouc
Neděle 23.02.2020, 17:00 • DRFG arena • Tipsport extraliga • 48. kolo

57:09
    Přesilovka Komety je u konce, menší trest za sekání obdržel Petr Holík.

56:52
    Přesilová hra pro Kometu, dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě obdržela olomoucká střídačka, která posílá na trestnou lavici Tomáše Handla.

54:22
    Namísto toho se však bude Brno bránit, dvě minuty za nedovolené bránění fasuje Vojtěch Střondala.

45:46
    Kometa se nyní bude muset bránit, dvě minuty za sekání obdržel Peter Mueller.

38:04
    V závěru druhé třetiny budeme svědky přesilové hry domácího týmu, dvě minuty obdržel Adam Rutar za napadení.

33:04
    Brno si podruhé v dnešním utkání zkusí přesilovou hru, dvě minuty za hákování obdržel obránce Jiří Ondrušek.

21:22
    Burian za sebe dostal bránícího Michala Gulašiho, ten byl nucen faulovat a od rozhodčích si vysloužil dvě minuty za držení.

12:29
    Nyní si přesilovou hru vyzkouší hosté z Olomouce, dvě minuty za podrážení nafasoval Tomáš Malec.

06:48
    Olomouc byla nyní v útočné aktivitě aktivní až příliš, konkrétně Vilém Burian, jenž obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 31. Zaťovič (O. Němec, Mueller), 41. Plekanec (L. Horký) – 22. P. Musil (Nahodil, J. Knotek), 31. Nahodil (P. Musil), 47. Olesz, 50. J. Káňa (Irgl)

HC Kometa Brno: Vejmelka (Čiliak) – O. Němec (A), Baranka, Bartejs, Pyrochta, Svozil, Gulaši, Malec – Mueller, P. Holík, Zaťovič (C) – M. Erat, Plekanec (A), Červený – Vincour, Rákos, Š. Stránský – L. Horký, Střondala, Kusko.
    HC Olomouc: Mokrý (Hasala) – Valenta, Škůrek, Ondrušek (A), A. Rutar, Vyrůbalík (C), Jaroměřský – Klimek, Nahodil, P. Musil – Burian, J. Káňa, Irgl – Ostřížek, J. Knotek (A), Olesz – V. Tomeček, Kolouch, Skladaný – Handl.

Rozhodčí: Pešina, Veselý – Lhotský, Svoboda