Litvínov – K. Vary 6:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:2 (2:1 po s.n.) | Plzeň – Kladno 8:5 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 2:4 (kon.) | Pardubice – Liberec 1:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:4 (0:1, 1:0, 0:3)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 23.02.2020, 17:30 • enteria arena • Tipsport extraliga • 48. kolo

To je vše. V boji o čelo je zřejmě jasno, to bitva o záchranu bude ještě pořádně peprná. Do konce základní části zbývají již jen čtyři kola! Hezký večer z Pardubic přeje Petr Dejnožka. (20:03:37)

Nejlepší hráči zápasu:

Pardubice –
    Patrik Poulíček
    LIberec – Libor Hudáček

Až závěrečná třetina rozhodla o tom, že si tým z Liberce odváží domů tříbodový zisk, kterým se výrazně přiblížil k jistotě výhry v základní části Tipsport extraligy!

58:34
    Na Rolinkově pokusu si brankář Hrachovina v pohodě smlsl.

58:08
    Utkání se již pouze dohrává, domácí se přece jen snaží ještě o jeden střelecký úspěch.
    57:18 Jan ORDOŠ - 1:4

57:18
    Liberec právě vstřelil branku!
    Je hotovo, liberečtí Tygři dnes budou slavit! Puk si ve středním pásmu vzal a do prázdné pardubické klece ho dovezl JAN ORDOŠ – 1:4! Asistence: Lukáš Krenželok a Petr Jelínek.

57:00
    Dynamo bez brankáře!

56:04
    Tyborova samostatná akce ztroskotala na sražené střele, hosté jen v poklidu vyvezli puk do útočné třetiny. Tam nyní sbírají cenné vteřinky.

54:49
    Útočné snažení Dynama je přerušeno kvůli odpískanému ofsajdu.

54:04
    Dnešní utkání sleduje 8535 diváků.
    53:41 Libor HUDÁČEK - 1:3

53:41
    Využitá přesilová hra znamená navýšení libereckého náskoku! Puk se dostal mezi kruhy, odkud ho velmi rychle zametl pod horní tyč LIBOR HUDÁČEK – 1:3! Asistence: Michal Bulíř a Petr Jelínek.

53:34
    Rána Libora Hudáčka končí úspěšným zákrokem Pavla Kantora.

53:22
    Hudáček ztratil puk v útočném pásmu, domácím se ale trestuhodně vyhodit nepodařilo. A tak Liberec kombinuje.

52:43
    Komplikace pro domácí. Stěpan Zacharčuk (PCE) strhl soupeři helmu z hlavy v útočném pásmu, za což dostává právem dvě minuty za hrubost.

52:27
    Nyní je tedy na Dynamu, s jakou odpovědí přijde. První nástřel Mandáta z rohu kluziště na náhodu úspěch nepřinesl.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 25. Vondrka (Poulíček, S. Zacharčuk) – 10. L. Hudáček (M. Zachar), 53. Ordoš (Graborenko, L. Krenželok), 54. L. Hudáček (Bulíř, P. Jelínek), 58. Ordoš (L. Krenželok, P. Jelínek)

HC Dynamo Pardubice: Kantor (Kacetl) – Mikuš, J. Zdráhal, S. Zacharčuk, J. Kolář (C), T. Voráček, Holland, Blažej – Vondrka, R. Kousal, Tybor – Mandát, Poulíček, Svačina – Kusý, Harju, Látal – Blümel, Rolinek, Paulovič.
    Bílí Tygři Liberec: Hrachovina (Schwarz) – Šmíd, Knot, Derner, Graborenko, Kolmann, T. Hanousek, Havlín – M. Zachar, L. Hudáček, Ordoš – Marosz, Bulíř, A. Musil – L. Krenželok, P. Jelínek, J. Vlach – Rychlovský, Šír, Valský.

Rozhodčí: Hradil, Kika – Ganger, Klouček