Osasuna – Granada 0:3 (kon.) | Alavés – Ath. Bilbao 2:1 (kon.) | Valladolid – Espanyol 2:1 (kon.)
Getafe – Sevilla 0:3 (kon.) | Atlético – Villarreal 3:1 (kon.)
CA Osasuna
0:3 (0:3)
Granada CF
Neděle 23.02.2020, 12:00 • Estadio El Sadar (Pamplona) • Španělská LaLiga • 25. kolo

Z tohoto duelu je to vše. Děkujeme za pozornost, krásný zbytek víkendu. (14:00:28)

V příštím kole se Osasuna představí na hřišti Sevilly. Granada bude hostit Vigo.

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 7:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 4:8. Fauly: 19:11.

Ve druhém poločase už se nic podstatného nestalo. Granada v poklidu uhájila své tříbrankové vedení z první půle a odváží si z Pamplony všechny body. Skóre otevřel už ve 4. minutě Machís, který přidal o 14 minut později druhou trefu. Krátce před přestávkou proměnil i třetí střelu na branku v gól Foulquier, jenž tak dal výsledku konečnou podobu.

90+4

90+3
    Granada přežila větší skrumáž před svou brankou a bude rozehrávat.

90+2
    Po hlavičce Gallega si Rui Silva připisuje ve druhé minutě nastavení svůj vůbec první úspěšný zákrok!

90+1
    Dobrým obranným zákrokem se prezentoval Víctor Díaz, jenž odvrátil balon na rohový kop.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Z pravé strany vápna prudce vypálil Nacho Vidal, také tentokrát šel ale míč úplně mimo. Tohle už je ze strany Osasuny zmar.

87
    José Arnáiz zkusil odvážnou střelu z voleje, balon ale zamířil vysoko nad břevno. Nad Osasunou se stahují mračna.

86
    Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Yangel Herrera, přichází Yan Eteki.

85
    Osasuna v těchto chvílích drží míč ve své moci, ovšem na vlastní polovině daleko od svatyně Silvy.

82
    Antonio Puertas si naběhl za obranu a přihrál míč pod sebe zcela volnému Robertu Soldadovi, který zakončoval do prázdné branky. Gól ale není uznán pro předešlý ofsajd.

80
    Odražený míč napálil na levé straně vápna Pervis Estupiñán, trefil ale jen před sebou stojícího Dimitriho Foulquiera.

78
    Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází Fede Vico.

78
    Fran Mérida poslal skluzem k zemi Carlose Nevu a rozšiřuje tak řady karetních hříšníků.

76
    Do obrovské možnosti se po centru z levé strany dostal Antonio Puertas, který snad z metru přestřelil na zadní tyči břevno! Tohle snad bylo těžší nedat než proměnit.

75
    Granada bude rozehrávat rohový kop, tentokrát z levé strany.

Filip Lefenda

Branky: 4. Machís (Soldado), 28. Machís (Y. Herrera), 41. Foulquier (Y. Herrera)

Karty:   57. Vidal (OSS), 59. R. Ibáñez (OSS), 78. Mérida (OSS) – 55. Y. Herrera (GRN)

CA Osasuna: Herrera – Vidal, Aridane, D. García, Estupiñán – Oier (C) – R. Ibáñez (61. Mérida), Brašanac, I. Pérez (61. Arnáiz), R. García (72. Adrián López) – Gallego.
    Náhradníci: R. Martínez – Cardona, Arnáiz, Adrián López, Mérida, Roncaglia, R. Torres.

Granada CF: Rui Silva – Díaz (C), D. Duarte, Sánchez, Neva – Gonalons, Y. Herrera (86. Eteki) – Foulquier, C. Fernández (69. Puertas), Machís (78. Vico) – Soldado.
    Náhradníci: A. Escandell – Á. Martínez, Eteki, Puertas, Vadillo, Vico, J. Vallejo.

Rozhodčí: Sanchez J. (ESP)