Saint-Étienne – Remeš 1:1 (kon.) | Rennes – Nîmes 2:1 (kon.) | PSG – Bordeaux 4:3 (kon.)
Stade Rennes
2:1 (1:1)
Nîmes Olympique
Neděle 23.02.2020, 17:00 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 26. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (19:00:19)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:5.

Je dobojováno. Celek Nimes vedl na hřišti Rennes od první minuty 1:1, ovšem domácí dokázali rychle srovnat a nakonec se minutu před koncem dočkali vítězné branky, když se prosadil Niang. Nutno dodat, že hosté předvedli povedený výkon, ovšem po vyloučení se už pouze bránili a nakonec nemají ani bod.

90+5

90+4
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází M'Baye Niang, přichází James Lea Siliki.

90+3
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Sofiane Alakouch, přichází Romain Philippoteaux.

90+1
    Rozhodčí přidal pět minutek.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
    89. M'Baye NIANG - 2:1

89
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Domácí se přeci jen dočkali a zcela zaslouženě jdou do vedení 2:1! Hamari Traoré vymyslel parádní centr z pravé strany a M'BAYE NIANG hlavou uklidil míč za bezmocného brankáře!

86
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Nolan Roux, přichází Moussa Koné.

84
    Po zblokované střele se domácí dožadují pokutového kopu, ale marně. Hostující hráč rukou nezahrál a pokračuje se tedy dále.

82
    Je před námi posledních deset minutek a vzhledem k tomu, že je to stále 1:1 a hosté hrají v deseti, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

80
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Benjamin Bourigeaud, přichází Rafik Guitane.

79
    Po rohovém kopu šel domácí hráč hodně důrazně do souboje, ve kterém si podle rozhodčího pomohl faulem a hrát tedy budou hosté.

77
    Obraz hry je stále stejný. Domácí jsou jasně lepší, tlačí se do zakončení, ale chybí jim trochu štěstí. Hosté stále drží cennou remízu.

75
    Po centru se do zakončení dostal M'Baye Niang, ale tentokrát z těžké pozice branku netrefil.