Toronto – Carolina 3:6 (kon.) | Ottawa – Montreal 0:3 (kon.) | NY Rangers – San Jose 3:2 (kon.)
Nashville – Columbus 4:3 (3:2 po s.n.) | Arizona – Tampa 7:3 (kon.) | Vegas – Florida 5:3 (kon.)
Vancouver – Boston 9:3 (kon.) | Los Angeles – Colorado 1:2 (0:1 po s.n.) | Washington – Pittsburgh 5:3 (kon.)
Dallas – Chicago 2:1 (kon.) | Buffalo – Winnipeg 2:1 (kon.) | NY Islanders – San Jose 4:1 (kon.)
po s.n. (3:2)
Nashville Predators
4:3 (2:0, 1:3, 0:0 - 0:0)
Columbus Blue Jackets
Neděle 23.02.2020, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL
    Rocco GRIMALDI - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
    Autorem vítězné branky je ROCCO GRIMALDI.

46:32
    Pierre-Luc Dubois byl faulován a Colton Sissons dostal dvě minuty za hákování. Přesilová hra Blue Jackets.
    38:57 Colton SISSONS - 3:3

38:57
    Nashville právě vstřelil branku!
    COLTON SISSONS si najel před hostující bránu na nahození Filipa Forsberga z levého křídla a poté na úrovni horní tyče puk ze vzduchu fantasticky sklepl ke vzdálenější pravé tyči! Nashville rychle vyrovnal a stav je 3:3. Asistence: Filip Forsberg.
    37:21 Emil BEMSTRÖM - 2:3

37:21
    Columbus právě vstřelil branku!
    Vyhození Viktora Arvidssona přes ochranné sklo bylo s největší pravděpodobností tečováno, ale dostal dvě minuty za zdržování hry a následnou přesilovou hru bleskově využil EMIL BEMSTRÖM, který střelou z vrcholu pravého kruhu pro buly zamířil pod horní tyč a otočil dnešní střetnutí – 2:3! Asistence: Markus Nutivaara a David Savard.

37:08
    Viktor Arvidsson vyhodil puk z pravé strany obranného pásma přes ochranné sklo a byl vyloučen. Nesprávně.

34:30
    Calle Järnkrok vystřelil na levém křídle a jeho prudká střela z úhlu mířila do bližšího horního rohu brány, Elvis Merzlikins ji ale vyrážečkou vyrazil do ochranné sítě! Komerční přestávka.
    24:50 Eric ROBINSON - 2:2

24:50
    ERIC ROBINSON si najel mezi kruhy pro buly na bekhendovou přihrávku Jakoba Liljy zpoza brány a střelou bez přípravy pak nad pravým betonem Juuseho Sarose zamířil do sítě! Je vyrovnáno na 2:2! Asistence: Jakob Lilja a Vladislav Gavrikov.
    21:00 Boone JENNER - 2:1

21:00
    Nathan Gerbe se ocitl před bránou Predators v obrovské šanci a Juuse Saros předvedl v rychlém sledu dva spektakulární zákroky, jenže následně ho z dorážky překonal BOONE JENNER! Skóre je 2:1. Asistence: Nathan Gerbe a Stefan Matteau.

15:45
    Pierre-Luc Dubois byl vyloučen za sekání a Predators si zahrají v závěru první třetiny úvodní přesilovou hru.

14:25
    Hostující Elvis Merzlikins zasáhl proti střele Matta Duchenea z levého kruhu pro vhazování parádně betonem a následná dorážka, která vzápětí přišla na vzdálenější pravé tyči, byla poté zablokována!

13:47
    Nick Foligno vystřelil na vrcholu pravého kruhu pro buly a po zákroku gólmana Juuseho Sarose následovala dorážka z blízkosti, kterou domácí brankář fantasticky vyrazil pravým betonem!
    10:31 Mikael GRANLUND - 2:0

10:31
    MIKAEL GRANLUND si najel na vzdálenější pravé tyči na fantastickou bekhendovou přihrávku od Filipa Forsberga z levého křídla a nad lapačkou přesouvajícího se Elvise Merzlikinse zamířil pod horní tyč! Stav je 2:0. Asistence: Filip Forsberg.
    00:33 Ryan JOHANSEN - 1:0

00:33
    Ryan Ellis na pravém křídle vypálil od modré čáry a kotouč mířil ke vzdálenější levé tyči, kde Elvis Merzlikins skvěle zasáhl pravým betonem, jenže z dorážky ho vzápětí překonal RYAN JOHANSEN a domácí Nashville vede po pouhých 33 sekundách hry 1:0! Asistence: Colin Blackwell a Ryan Ellis.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 1. Johansen (Blackwell, Ellis), 11. Mikael Granlund (F. Forsberg), 39. Sissons (F. Forsberg), rozh. náj. Grimaldi – 21. Jenner (Gerbe, Matteau), 25. Robinson (Lilja, Gavrikov), 38. Bemström (Nutivaara, D. Savard)