Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Anterselva | Vítěz: M. O. Röiselandová (NOR) (kon.) | | | Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Anterselva | Vítěz: J.T. Bø (NOR) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Niigata | (zruš.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Niigata | (zruš.) |
Kombinace žen, 1. kolo, Crans Montana | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) | | | Kombinace žen, 2. kolo, Crans Montana | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) |
Stíhačka žen, 15 km klasicky, Trondheim | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 30 km klasicky, Trondheim | Vítěz: P. Golberg (NOR) (kon.) |
Skoky HS138, Trondheim | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Trondheim | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - kombinace žen, 2. kolo, Crans Montana
Vítěz: F. Brignoneová (ITA)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:56,24
2. Franziska Gritschová (AUT) +0,92
3. Ester Ledecká (CZE) +1,82
4. Michelle Gisinová (SUI) +1,93
5. Wendy Holdenerová (SUI) +2,49
6. Maruša Ferková (SLO) +2,50
7. Roni Remmeová (CAN) +2,77
8. Alice Merryweatherová (USA) +3,24
9. Rahel Koppová (SUI) +4,02
10. Laura Pirovanová (ITA) +4,28
11. Nina Ortliebová (AUT) +4,44
12. Priska Nuferová (SUI) +4,51
13. Jasmina Suterová (SUI) +4,52
14. Nevena Ignjatovićová (SRB) +4,76
15. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +4,93
16. Tifany Rouxová (FRA) +6,00
17. Ramona Siebenhoferová (AUT) +6,06
18. Laura Gaucheová (FRA) +6,16
19. Breezy Johnsonová (USA) +7,24
20. Jennifer Piotová (FRA) +7,32
21. Lisa Grillová (AUT) +9,19
22. Elvedina Muzaferijaová (BIH) +9,48
23. Macarena Simariová Birknerová (ARG) +10,62
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:56,24
2. Franziska Gritschová (AUT) +0,92
3. Ester Ledecká (CZE) +1,82
4. Michelle Gisinová (SUI) +1,93
5. Wendy Holdenerová (SUI) +2,49
6. Maruša Ferková (SLO) +2,50
7. Roni Remmeová (CAN) +2,77
8. Alice Merryweatherová (USA) +3,24
9. Rahel Koppová (SUI) +4,02
10. Laura Pirovanová (ITA) +4,28
11. Nina Ortliebová (AUT) +4,44
12. Priska Nuferová (SUI) +4,51
13. Jasmina Suterová (SUI) +4,52
14. Nevena Ignjatovićová (SRB) +4,76
15. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +4,93
16. Tifany Rouxová (FRA) +6,00
17. Ramona Siebenhoferová (AUT) +6,06
18. Laura Gaucheová (FRA) +6,16
19. Breezy Johnsonová (USA) +7,24
20. Jennifer Piotová (FRA) +7,32
21. Lisa Grillová (AUT) +9,19
22. Elvedina Muzaferijaová (BIH) +9,48
23. Macarena Simariová Birknerová (ARG) +10,62
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:56,24
2. Franziska Gritschová (AUT) +0,92
3. Ester Ledecká (CZE) +1,82
4. Michelle Gisinová (SUI) +1,93
5. Wendy Holdenerová (SUI) +2,49
6. Maruša Ferková (SLO) +2,50
7. Roni Remmeová (CAN) +2,77
8. Alice Merryweatherová (USA) +3,24
9. Rahel Koppová (SUI) +4,02
10. Laura Pirovanová (ITA) +4,28
11. Nina Ortliebová (AUT) +4,44
12. Priska Nuferová (SUI) +4,51
13. Jasmina Suterová (SUI) +4,52
14. Nevena Ignjatovićová (SRB) +4,76
15. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +4,93
16. Tifany Rouxová (FRA) +6,00
17. Ramona Siebenhoferová (AUT) +6,06
18. Laura Gaucheová (FRA) +6,16
19. Breezy Johnsonová (USA) +7,24
20. Jennifer Piotová (FRA) +7,32
21. Lisa Grillová (AUT) +9,19
22. Elvedina Muzaferijaová (BIH) +9,48
23. Macarena Simariová Birknerová (ARG) +10,62
Pro Ledeckou se jedná už o třetí stupně vítězů v této sezoně. Po vítězství ve sjezdu v Lake Louise a třetím místě ve sjezdu v Garmischi, se dokázala prosadit i v kombinace, která v sobě snoubí nejen rychlostní, ale i technickou disciplínu.
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:56,24
2. Franziska Gritschová (AUT) +0,92
3. Ester Ledecká (CZE) +1,82
4. Michelle Gisinová (SUI) +1,93
5. Wendy Holdenerová (SUI) +2,49
6. Maruša Ferková (SLO) +2,50
7. Roni Remmeová (CAN) +2,77
8. Alice Merryweatherová (USA) +3,24
9. Rahel Koppová (SUI) +4,02
10. Laura Pirovanová (ITA) +4,28