NY Islanders – San Jose 4:1 (kon.) | Detroit – Calgary 2:4 (kon.) | Minnesota – St. Louis 1:4 (kon.)
Anaheim – Vegas 5:6 (po pr.) | Los Angeles – Edmonton 2:4 (kon.)

3. Nick Ritchie (ANA) 2+2 (06:55:29)

Vegas Golden Knights vedlo ve třetí třetině o dvě branky, domácí ale dokázali v závěru vyrovnat na 5:5. V prodloužení hráli přesilovku, kterou neproměnili. Utkání rozhodl v prodloužení Shea Theodore.

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:11

63:50 Shea THEODORE - 5:6

63:50
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto, na nájezdy nedojde. Hostující celek vyhrává šestý zápas v řadě. Domácí dokázali vybojovat bod, ale dva body bere Vegas za výhru v prodloužení, které rozhodl střelou na vzdálenější tyč SHEA THEODORE. Asistence: Mark Stone.

63:14
    Buly v útočném pásmu Vegas. Hosté se nyní pokouší něco vymyslet v útočném pásmu. Ducks se musí bránit.

62:46
    Ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidný hokej.

61:40
    Rickard Rakell trefil brankovou konstrukci, od které se kotouč odrazil pod betony brankáře. Malcolm Subban měl nyní štěstí.

61:14
    Vegas hraje v plném počtu.

61:06
    Domácí se dostali do postavení mimo hru, buly ve středním pásmu.

60:45
    Další zajímavá akce domácích, ale kotouč končí vedle branky.

60:20
    Adam Henrique dobře zakončoval, jeho ránu kryje Malcolm Subban.

60:01
    Domácí hrají přesilovku.

60:01

Vinou individuálních chyb přišlo Vegas o zápas, ve kterém vedlo o dvě branky. Uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Už se pravděpodobně nic nestane, uvidíme prodloužení.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 20. D. Shore (Guhle), 31. N. Ritchie (Henrique), 41. N. Ritchie (Terry, Henrique), 58. Henrique (N. Ritchie, Rakell), 59. Henrique (Del Zotto, N. Ritchie) – 13. P. Brown (Quinney, Reaves), 36. Martinez (Mark Stone, Pacioretty), 40. W. Karlsson (Mark Stone, Pacioretty), 47. W. Karlsson (Stephenson, Martinez), 52. W. Karlsson (Mark Stone, R. Smith), 64. Theodore (Mark Stone)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Guhle, Del Zotto, Ja. Larsson, Holzer – Jones, Getzlaf, Rakell – N. Ritchie, Henrique, Terry – D. Shore, Steel, Silfverberg – Deslauriers, D. Grant, Rowney.
    Vegas Golden Knights: M. Subban (M.-A. Fleury) – McNabb, Schmidt, Holden, Theodore, Martinez, Merrill – Marchessault, Stastny, R. Smith – Pacioretty, W. Karlsson, Mark Stone – W. Carrier, Stephenson, Nosek – Quinney, Reaves, P. Brown.

Rozhodčí: StPierre, StLaurent – Racicot, Mills

Diváci: 15.171