Chabarovsk – Nižněkamsk 2:3 (po pr.) | Vladivostok – Barys 1:3 (kon.) | Kunlun – Riga 1:2 (kon.)
Amur Chabarovsk
2:3 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Pondělí 24.02.2020, 08:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (10:33:56)

Střely na branku: 29 – 36

Je dobojováno. Hosté nakonec rozhodli už v první minutě nastavené hrací doby, když White proměnil nařízené trestné střílení. Domácí tak sahali po dvou bodech, nakonec získali jeden a vzhledem k tomu, že je čeká poslední zápas v základní části, jsou jejich šance na postup nulové. Nižněkamsk má v tuto chvíli o dva body více a má vše ve svých rukách.

60:33 Matt WHITE - 2:3

60:33
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Je hotovo. Tomáš Zohorna ve snaze zabránit akci hostů vhodil svoji hůl do střely soupeře a sudí tak nařídil trestné střílení. To bezpečně proměnil MATT WHITE a dává tak hostům bonusový bod navíc – 2:3.

60:33
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Tomáš Zohorna – trestné střílení, hození hole nebo předmětu).

60:14
    U puku jsou hosté a pomalu přecházejí do útočného pásma. Nakonec je ale domácí zbrzdili.

60:01

Střely na branku: 29 – 34

Domácí ve druhé třetině zaveleli k obratu a poprvé vedli. Ovšem v závěru stihli domácí vyrovnat a nakonec základní hrací doba neurčila vítěze a jdeme do prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40
    Puk mají domácí a ještě se snaží před hostující brankou něco vymyslet, ale spíše se už nic nestane a uvidíme minimálně prodloužení.

58:52
    Hosté spěchali za kotoučem do útočného pásma. Alikin byl u něho dříve a sám ho poslal do středního pásma.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 48. Jordán (H. Zohorna, Fajzullin), 51. Rasskazov (V. Vasiljev, Vitásek) – 7. Z. Mitchell (Bryncev), 57. Rjasenskij (P. Kulikov, Chafizov), 61. White (TS)

Amur Chabarovsk: Alikin (Kiseljov) – Vitásek, Jordán, V. Vasiljev, Korjagin, Korobov (C), Turbin, Alexandrov – Jazkov, H. Zohorna (A), T. Zohorna – Rasskazov, Ruděnkov, Fajzullin – Železkov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin (A) – Golubev, Veličkin, A. Kuzněcov.
    Neftěchimik Nižněkamsk: Šaryčenkov (Barulin) – Bryncev, Šaripzjanov (C), Aťušov, Rjasenskij, An. Sergejev, Volgin (A), Semjonov – Enlund, Chajrullin, Berglund – Šiksatdarov (A), Z. Mitchell, White – P. Kulikov, Porjadin, Černikov – Chafizov, Grošev, Šarifjanov – Bikmullin.

Rozhodčí: Vasiljev, Naumov – Gorděnko, Sysujev

Diváci: 7 100