Boston – Calgary 2:5 (kon.) | Montreal – Vancouver 3:4 (po pr.) | Tampa – Toronto 3:4 (kon.)
Philadelphia – San Jose 4:2 (kon.) | Washington – Winnipeg 4:3 (3:2 po s.n.) | NY Islanders – NY Rangers 3:4 (po pr.)
Carolina – Dallas 1:4 (kon.) | Detroit – New Jersey 1:4 (kon.) | Nashville – Ottawa 3:2 (kon.)
Minnesota – Columbus 5:4 (kon.) | St. Louis – Chicago 6:5 (kon.) | Arizona – Florida 1:2 (kon.)
Anaheim – Edmonton 4:3 (po pr.)
Anaheim Ducks
4:3 (2:0, 0:1, 1:2 - 1:0)
Edmonton Oilers
Středa 26.02.2020, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (06:42:52)

1. Sonny Milano (ANA) 2+0
    2. Josh Manson (ANA) 0+1
    3. Tyler Ennis (EDM) 1+1

Do zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hráč.

Velmi vyrovnané utkání jde nakonec díky Adama Henriquea a Sonnyho Milana na pažbu Anaheimu, který se v průběhu druhé i třetí třetiny poněkud trápil. V defenzivě ale nedělal výraznější chyby, a i proto si došel pro dvoubodové vítězství.

62:05 Sonny MILANO - 4:3

62:05
    Anaheim právě vstřelil branku!
    A SONNY MILANO končí tento duel přesně tak, jak ho odstartoval – vstřelenou brankou. V pokračující přesilovce zaparkoval na hraně brankoviště, zpoza klece mu na hůl přistála přihrávka Adama Henriquea a novopečený útočník Ducks střelou na vzdálenější tyčku neudělal chybu. Je rozhodnuto, Anaheim vítězí v prodloužení. Asistence: Adam Henrique, Ryan Getzlaf.

61:55
    Kombinace se zatím nedaří, vede ji Getzlaf.

61:09
    Oddechový čas pro domácí.

61:09
    Connor McDavid podrážel při obranné snaze a Ducks mohou rozhodnout.

60:25
    Draisaitl stál sám před bránou, ale nerozhodl a rozehrávky se zmocní Ducks.

60:01

Ve třetí třetině se podařilo Edmontonu hned dvakrát srovnat a zápas tak dospěl do prodloužení. Vyrovnávací trefu zaznamenal Andreas Athanasiou. Skóre má hodnotu 3:3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:46
    Čtrnáct vteřin před koncem se vhazuje ve středním pásmu.

59:14
    Střela Williama Lagessona nenašla cestu mezi tři tyče.

59:08
    Ještě jedno buly před Gibsonem.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 6. Milano, 14. Deslauriers (Ja. Larsson, Del Zotto), 53. Henrique (Heinen, Manson), 63. Milano (Henrique, Getzlaf) – 30. Ennis (Athanasiou, McDavid), 45. Draisaitl (Nugent-Hopkins, McDavid), 56. Athanasiou (Ennis, McDavid)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson, H. Lindholm, Del Zotto, Irwin, Ja. Larsson, Djoos – Rakell, Getzlaf, Milano – Sherwood, Henrique, Heinen – Silfverberg, Steel, Jones – Rowney, Agozzino, Deslauriers.
    Edmonton Oilers: M. Smith (Koskinen) – Nurse, Bear, Jones, A. Larsson, Lagesson, Green – Ennis, McDavid, Athanasiou – Nugent-Hopkins, Draisaitl, J. Archibald – M. Granlund, Sheahan, Chiasson – Khaira, Haas, P. Russell.